Довіряємо MOBIL

mobil1

Представляти продукцію Mobil особливої потреби немає, її знають усі. Компанія Mobil входить до гігантського холдингу ExxonMobil, нині – №1 у світі за рівнем капіталізації серед «нафтових» гігантів.

Моторні оливи Mobil заслужено вважаються одними з найбільш збалансованих за якістю (функціоналом) та збереженням корисних властивостей при тривалій експлуатації. Надійні, перевірені рішення.

А зараз ми бачимо, що цінова політика, якість продукції та інноваційні розробки Mobil ставить їх пропозицію до низки найвигідніших на ринку України.
Porshe&MobilДля різноманітних фургонів і легких вантажівок представлена лінійка продуктів Mobil Delvac і Mobil Delvac 1. Тут найбільш відоме повністю синтетичне низькозольне моторне масло для дизельних двигунів Mobil Delvac 1™ LE 5W-30. У числі переваг перераховуються продовження терміну служби двигуна та системи вихлопу, збільшення інтервалу між замінами оливи та зменшення витрати палива у сучасних дизелях.

Також для України розроблено масло Mobil Delvac™ LightCommercial Vehicle 10W-40, що рекомендується до застосування на комерційній техніці ГАЗ.

Для промислових механізмів – лінійка синтетичних мастил Mobil SHC. Традиційні якості – ефективність мастила при високих температурах, стійкість до окислення, низька в’язкість на морозі та відмінний захист від зношування. Йдеться про індустріальне обладнання типу компресорів, газові двигуни, різного роду гідравліку та ін.

Ну а для нас, для «легкових» – широка лінійка моторних олив. Це велика лінійка моторних масел Mobil1, Mobil Super індексів від 0W-20 до 5W-50. Можна підібрати масла як для нових авто, що тільки-но зійшли з конвеєра, так і для машин «у віці», з пробігом 100 000 км і вище. «Класика жанру» – всесезонне Mobil 1™ FS x1 5W-40, масло, яке однаково добре справляється з літньою спекою та високими обертами, водночас забезпечуючи впевнений запуск мотора в холод. Праворульні машини, нові “європейки”, продукція LADA – скрізь Mobil прийде “до двору”.

Якщо виникають труднощі з підбором масел, наші фахівці допоможуть вам розібратися з поставленим завданням:https://k2group.com.ua/pcategory/maslo-mobil/

Прекрасні відгуки професіоналів та звичайних автолюбителів заслужило Mobil 1 ™ ESP Formula 5W-30.

Олива розроблена експертами Mobil для продовження терміну служби та зниження токсичності вихлопних газів бензинових та дизельних легкових автомобілів.

Не полінуйтеся, «погуглить» думки.

Здебільшого люди пишуть про зниження шумності двигуна, його м’яку і плавну роботу, хороший старт у сильні морози і (для проблемних агрегатів) нормалізації витрати масла.

Справжнє масло з нашими різкими перепадами температур і щоденний рваний режим експлуатації, коли після заводки вранці в -25 машині доводиться півгодини стояти в пробці на Хрещатику чи Петрівці.

Знайома ситуація, чи не так? Це вам не ідеальні 90 км/год вздовж рівного шосе, при мінімальному навантаженні та хорошому охолодженні. Місто обходиться з моторами дуже жорстко, і тільки високі технології можуть захистити циліндри і поршні від швидкого зносу.

Варто відзначити, що на ринку дуже багато контрафактної продукції замаскованої під оригінальну упаковку і купуючи у нас ви можете бути на 100% впевнені, що купуєте справжній, якісний продукт Mobil.

Корпорація Mobil не зупиняється на досягнутому!

Mobil 1™ широко застосовується в автоспорті – від аматорських перегонів до міжнародних чемпіонатів, таких як NASCAR® та змагання Гран-Прі. Ми використовуємо наш багатий досвід та наукові знання, щоб створити бездоганну олію. Наш головний принцип – прагнути до досконалості в галузі передових технологій та інновацій, пропонуючи технологічні рішення для найжорсткіших гоночних умов командам, які, як і Mobil 1, рухаються духом суперництва та волею до перемоги.

Ми пишаємося тривалою співпрацею з багатьма успішними та відомими у всьому світі гоночними командами, включаючи команду Формули 1 McLaren-Honda, команду Stewart-Haas Racing, яка бере участь у змаганнях NASCAR® Sprint Cup, та багатьма іншими.

Наприклад, Porsche Motorsport надала Mobil 1 звання «офіційного технічного партнера» всіх заходів, що проводяться у світі за підтримки Porsche, у тому числі всіх міжнародних кубків Carrera Cup, і статус титульного партнера Porsche Mobil 1 Supercup — найшвидших гоночних змагань автомобілів однієї марки.

Mobil 1 також є офіційною моторною олією NASCAR® і активно підтримує розвиток аматорських перегонів по всьому світу.

Porsche віддали перевагу Mobil і не помилилися.

Суперкубок Porsche Mobil 1 2018 – це 26-й сезон Supercup Porsche. Він розпочнеться 13 травня у Circuit de Catalunya і завершиться 28 жовтня в Autódromo Hermanos Rodríguez після десяти запланованих перегонів, усі з яких підтримуватимуть події сезону.