Світовий прорив Prista Oil

Prista Oil

Приста Ойл Груп є холдинговою компанією, чия сфера діяльності охоплює наступні дві області:

• Виробництво та дистрибуція моторних та індустріальних олив, мастил та спеціальних рідин – діяльності, що здійснюються компанією Пріста Ойл Холдинг та її міжнародними партнерами.

• Виробництво та дистрибуція акумуляторів здійснюється компанією Монбат – однією з блучипів Софійської фондової біржі. Prista-Frankfurt-IAA-2015-Sin-R1

Prista Oil це масла та мастильні матеріали європейської якості Prista Oil є однією з провідних болгарських компаній, що працюють більш ніж у 45 країнах Центральної та Східної Європи, Близького Сходу, Центральної Азії та Північної Африки. Prista Oil представляє на світовому ринку такі продукти:

  • Моторні мастила для легкового, вантажного та комерційного транспорту
  • Гідравлічні мастила
  • Трансмісійні мастила
  • Індустріальні мастила
  • Мастила
  • Інші мастильні матеріали

У холдинг Prista Oil входить 4 заводи і 1 портовий термінал. Два заводи знаходяться в Болгарії (завод у Русі та завод з виробництва мастил у Софії), один у Туреччині (Ізміт) та ще один в Узбекистані (Фергана). Також у Болгарії знаходиться одна з найсучасніших випробувальних лабораторій, що має в своєму розпорядженні сучасні випробувальні, контрольні та вимірювальні технічні засоби кращих виробників. Член ASTM International. Має Сертифікат Chevron Corporation.

Потрібно відзначити, що Prista Oil поставляє мастила на конвеєри світового автопрому під багатьма світовими брендами – компанія випускає мастила більше 40 приват-брендам. Виробнича потужність заводу “Пріста Ойл” у місті Русі складає 107 000 тонн на рік.

Виробничий комплекс оснащений 22 промисловими міксерами об’ємом від 2 до 50 м3. Максимальна кількість виробничих операцій автоматизована, а інформація про процеси та їх стадії виводиться на табло в центрі управління.

Лабораторія заснована в 1996 році отримала акредитацію Болгарської служби акредитації в 1999 р. З 2003 року Випробовувальну лабораторію нафтопродуктів акредитовано згідно з вимогами БДС EN ISO IEC 17025 з діапазоном акредитації на випробування рідини для нафтопродуктів, як: оливи, мастила,  дизельне та котельне паливо, газойл, мінеральний терпентин, а також на взяття проб.

Під лабораторію відведено будівлю з робочою площею 1000 кв.м, розділену на 22 відділи за видами випробувань. Щороку в модернізацію лабораторії компанія “Пріста Ойл” інвестує 200 тисяч євро! Prista Oil є ліцензованим виробником продуктів ТМ «Texaco®». PristaOil має право на використання ліцензійної технології компанії «Chevron» для виробництва мастильних матеріалів на своїх заводах.

Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ “К2-Груп” все зроблять для стабільного зростання Вашого бізнесу і до підтвердження ми пропонуємо разом з продуктом: • індивідуальні технічні рішення • знання та досвід • кваліфіковану допомогу та консультації з підбору та застосування мастил • широкий вибір мас і спеціальних рідин •   конкурентні ціни, вигідні умови співпраці, різнобічну підтримку, постійну підтримку складських запасів у регіонах • сучасні передові технології та рішення для захисту навколишнього середовища технічні експерти відділу R&D та лабораторії супроводжують продукти компанії до повної реалізації • кваліфіковані робітники провідні менеджери з роботи з клієнтами • Спеціалісти з обслуговування клієнтів. Виробничі потужності:

Масла Prista Oil. Отзывы партнеров Масла Prista Oil. Отзывы партнеров
Масла Prista Oil. Отзывы партнеров Масла Prista Oil. Отзывы партнеров

Оливи PRISTA 5W-40 У цій популярній в’язкості компанія пропонує два високоякісні масла: PRISTA Ultra 5W-40 зі стандартними допусками для масового сектора автомобілів та PRISTA Ultra Plus 5W-40 – з більш досконалими допусками та схваленнями світових виробників, а також з більш високим класом енергозбереження.

Це однаково відноситься і до лінійки масел в’язкості 5W-30 – допуски в оливах серії «Plus» дублюють більш дешевий сорт, плюс мають нові останні допуски. Наприклад, PRISTA Ultra Plus має нові допуски MB 229.51/229.31, BMW Longlife 04, GM – LL – A – 025, VW 502 00/505 00/505 01, Ford WSS-M2C-917. Олії серії «Plus» можуть використовуватися і в автомобілях на гарантії, і тільки з гарантії, що тільки зійшли.

PRISTA Ultra Plus рекомендуються для двигунів, оснащених фільтром сажі (DPF) і додатковим трикомпонентним каталітичним нейтралізатором (TWC), спеціально розроблені для останнього покоління двигунів EURO-4 і EURO-5, вони краще захищають від зносу, оскільки в них використовується спеціальний тип модифікатора тертя .

PRISTA 5W-30: експерт у спеціалізації Масла PRISTA в’язкості 5W-30 – найчисленніша група в асортименті марки. Практично всі автовиробники, відповідаючи тренду енергозбереження, рекомендують використовувати саме такі оливи.

Сьогодні ці олії у PRISTA поки що знаходяться в категорії сервісних продуктів і мало продаються для автомобілів з пробігом. Але позитивна динаміка проникнення у цей сектор ринку простежується. Як і в оліях в’язкості 5W-40, PRISTA Ultra 5W-30 має стандартні допуски для масового сектора автомобілів, а також має допуск Renault RN 0700. PRISTA Ultra Plus 5W-30 – високоякісна і універсальна олія, має останні допуски і схвалення: MB 229.51/229.31, BMW Longlife 04, GM-LL-A-025.

Інші оливи серії – спеціалізовані, спеціально розроблені під конкретного автовиробника. Всі вони, як і Ultra Plus, рекомендуються для двигунів, оснащених фільтром сажі (DPF) і додатковим трикомпонентним каталітичним нейтралізатором (TWC).

PRISTA Ultra Energy 5W-30 – моторне масло з категорії Low SAPS (з низьким вмістом сульфатної золи, фосфору та сірки), особливо підходить для двигунів FORD і MAZDA. Відповідає найвищому класу енергозбереження ACEA C1.

PRISTA ULTRA V 5W-30 спеціально розроблено для застосування в бензинових і дизельних двигунах Volkswagen, Audi, Seat і Skoda з продовженими інтервалами між замінами масла.

Рекомендується до застосування у бензинових двигунах FSI з прямим упорскуванням палива. Олива має останні допуски: VW 504 00/507 00, MB 229.51/229.31, BMW Longlife 04, Porsche C30.

PRISTA Ultra RN 5W-30розроблено для нових двигунів Renault, що вимагають мастил ACEA C4 і успішно пройшли LLR Engine test специфікації RN 0720.

PRISTA Ultra PC 5W-30 розроблено для нових двигунів Peugeot, Citroen, Toyota і Honda. Відповідає найвищому класу енергозбереження ACEA C2. PRISTA ULTRA G 5W-30 рекомендується до застосування для бензинових двигунів легкових автомобілів Opel та GМ, що вимагають використання олії dexos1ТМ, а також для двигунів, для яких рекомендуються олії GF-4.

Олива особливо підходить для автомобілів, у яких впроваджено сучасні системи економії палива VVT – змінний газорозподіл. PRISTA 10W-40 та 15W-40 Олії в’язкості 10W-40 та 15W-40 – універсальні олії, одні з найпопулярніших олій в Україні, які “роблять ринок” для будь-яких імпортерів.

Рівень якості мастил PRISTA у цій категорії досить високий – за API не менше SL/CF.

PRISTA Super Benzin 10W-40 має схвалення MB 229.1 і VW 501 01/505 00; PRISTA Leader TD 10W-40 – MB 229.3 та VW 502 00/505 00 (в автомобілях з фільтром DPF застосовувати заборонено!); PRISTA Super Benzin 15W-40 і PRISTA Super Diesel 15W-40 – масла для автомобілів ранніх років випуску, мають схвалення MB 229.1 і VW 505 00.

ATF, антифризи та гальмівна рідина

Рідини для автоматичних трансмісій PRISTA ATF III і PRISTA ATF – високоякісні продукти, що перекривають практично всі допуски для агрегатів легкових і легковантажних автомобілів, мікроавтобусів, автобусів і вантажних автомобілів, що знаходяться в експлуатації.

Антифриз PRISTA Antifreeze LongLife пропонується для ринку України рівнів якості не нижче G 12 і G 12+. Має експлуатаційні рівні та сертифікати: ASTM D 3306/D 4985, BS 6580, MB 325.3, MAN 324 Type SNF, VW TL 774F (G 12+), а також допуски OEM (детальна інформація – у специфікація) Пропонується також у вигляді концентрату.

В асортименті PRISTA достатній набір інших необхідних продуктів для сервісу легкових автомобілів: двотактні та чотиритактні мотоциклетні масла, трансмісійні масла, гальмівні рідини і, що потрібно відзначити особливо – високоякісні мастила.