Mol

Історія мастильних матеріалів MOL починає свій відлік із 1907 року. Компанія Vacuum Oil Company розпочала своє виробництво у місті Алмашфюзіто, Угорщина.

Більш ніж сторічний досвід, першокласна технічна база та високий рівень компетенції. Це сприяє постійному зростанню асортименту мастильних матеріалів та хімічних продуктів та визначає базу для регіонального розвитку.
MOL лідер на ринку. ( Угорщина, Словаччина, Хорватія)

Оливи та мастила Mol високої якості доступні майже у 50 країнах світу. Клієнти користуються широким спектром послуг, тому вони можуть отримати максимум наших продуктів для вирішення питань наступних промисловостей: автомобільної, мотоциклетної, сільськогосподарської, морської та промислової.

Але наша перевага виходить за межі якості, тому що ми здатні поєднати високий рівень надійності великого виробника з гнучкістю малого виробництва.

Результатом цього є робочий процес, орієнтований на клієнта, гнучке виробництво, висока якість продукції, надійна логістична база та повний спектр послуг.

Хоча дистрибуція MOL-LUB зосереджена на Центральній та Східній Європі, компанія представлена ​​як на численних ринках по всій Європі, так і через нашу розгалужену мережу спеціалізованих дистриб’юторів.

Категорії