Мастила

Вибір мастил може здатися непростим завданням, але він не повинен викликати складностей.

Пластичні мастила бувають різних типів, але всі вони зазвичай мають у своєму складі три компонента:

базове масло
загущувач
присадки.

Базова олива забезпечує змазування, зменшуючи тертя між рухомими поверхнями.

Згущувач діє як губка; його завдання – утримувати оливу, поки вона не знадобиться для змащування.

Згущувач випускає оливу що міститься в ньому  в систему під впливом зовнішніх сил, таких як рух, вібрація і температура.

Присадки доповнюють змащувальні властивості базової оливи, покращуючи такі характеристики, як захист від зносу і ржавіння.

Якщо звичайні пластичні мастила на основі мінеральних базових олив можуть ефективно працювати в багатьох типах устаткування, то на синтетичній основі є суттєві переваги, наприклад, володіють більш тривалим терміном придатності.

Володіючи всіма характеристиками звичайних мастильних матеріалів, синтетичні матеріали забезпечують чудові властивості, що змазують в набагато ширшому діапазоні робочих температур.

В умовах високих температур синтетичне масло розріджується не так сильно, як аналогічне мінеральне масло, забезпечуючи кращий захист за рахунок більш товстої масляної плівки між поверхнями.

Крім того, ці оливи менше схильні до розкладання при підвищених температурах – явищу, відомому як окислення.

Окислення це хімічна реакція між киснем повітря і використовуваним мастильним матеріалом; зі збільшенням температури швидкість протікання реакції зростає.

Як правило, швидкість окислення подвоюється з підвищенням температури на кожні 10 ° С вище 120 ° C.

При низьких температурах синтетичне масло перевершує мінеральне, зберігаючи необхідну в’язкість і кращу плинність.

В’язкість визначає здатність загустителя випускати оливу в систему, так як функцію змащування виконує не загущувач або добавки, а олива в складі пластичного мастила.

Ми постійно чуємо про приклади успішного впровадження від клієнтів, які перейшли на використання синтетичних мастил.

Синтетичні пластичні оливи допомагають поліпшити виробничі операції , забезпечуючи цілий ряд переваг – від збільшення інтервалів між замінами мастила на підприємстві з щотижневого до щоквартального, до продовження ресурсу підшипників обладнання, – і сприяють скороченню витрат.

Безотказна робота вашого обладнання вимагає правильного вибору індустріальних мастильних матеріалів, які дозволять захистити його і збільшити інтервали подачі або заміни мастил.