Castrol

Castrol / Кастрол виробляє  оливи, рідини та мастильні матеріали, які підійдуть кожному автомобілісту і мотоциклістові, а також будь-якій галузі промисловості.

Castrol / Кастрол протягом багатьох років має репутацію надійного розробника і постачальника найбільш передових мастильних матеріалів, що забезпечують найвищу продуктивність для ефективного виконання роботи.

Висококваліфіковані інженери компанії безперервно працюють в тісній співпраці з провідними виробниками обладнання, визначаючи напрямки для дослідників і розробників продуктів, що мають досвід і широкі можливості для створення найбільш передових мастильних матеріалів, призначених для експлуатації в найважчих умовах.

Кастрол знаходиться в авангарді передових технологій, розробляє і тестує сотні нових продуктів щороку.

Для будь-якого типу застосування та галузі продукція Кастрол забезпечує ефективне рішення проблем і впевненість в якості та надійності мастильних матеріалів.

CASTROL ALUSOL розчинні і напів-розчинні охолоджуючі рідини застосовуються в високоточной машинній обробці алюмінієвих сплавів.

CASTROL BRAYCO оливи й змазки, що володіють винятковою стабільністю. Екстремальні середовища встановлюють екстремальні вимоги для всіх типів обладнання, починаючи з підводних насосів і закінчуючи підшипниками космічних сонячних панелей.

CASTROL HYSOL водорозчинні мастильні рідини, використовуються в машинній обробці чорних металів, дуже важких умов праці. Оливний трамп, муть або відходи можуть зашлакувати систему, забруднюючи саму рідину і сприяючи зростанню бактерій. Це скорочує термін служби рідини, в кінцевому рахунку негативно впливаючи на продуктивність різання.

Найгіршим варіантом розвитку подій може бути повний системний збій.

CASTROL MOLUB-ALLOY володіє необхідною силою, щоб витримати навіть найвищі навантаження.

CASTROL OPTIGEAR редукторні оливи володіють інноваційною формулою, що дозволяє знизити нормовану вартість енергії за допомогою зведення до мінімуму тертя та оптимізації продуктівності.

PERFORMANCE BIO екологічні продукти не містять хлору, бору, формальдегідів, важких металів і вторинних амінов.

CASTROL SYNTILO синтетична рідина для різання і шліфовки

CASTROL TECHNICLEAN XBC застосовується повторно в системах обробки металів без зниження якості обработки.

CASTROL TRIBOL розроблений для збільшення терміну служби обладнання за допомогою активної адаптації до умов експлуатації.
Ми ТОВ К2-ГРУПП працюємо напряму з заводами виробниками та представництвами в Україна такими як Омега, Форсаж та Промислові оливи
купуючи у нас ми гарантуємо походження олив та мастил.

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.