Avista

Avista Oil AG – Німецька компанія з переробки базових олив. Після використання оливи та мастильні матеріали підлягають утилізації. Економічні показники на утилізацію закладаються в ціну реалізації.

В місті Долберген недалеко від Ганновера розташовується завод Авіста – високотехнологічне нафтопереробне виробництво.

Продукція заводу отримує до 10% ринку автомобільних мастильних матеріалів Німеччини, великі обсяги продукції заводу йдуть на експорт.

В Україні масло AVISTA представлено дуже давно представництвом Далі. Спочатку в Україну поставлялися масла Pennasol. В 2020 році було проведено ребрендинг і з’явилася нова назва Авіста.

З світовою кризою в Україні і не тільки споживачам доводиться на всьому економити. Люди не можуть дозволити собі використовувати хороші оливи й мастила вироблені з нафти Liqui Moly, Mobil, Texaco та ін.

Надлишок відпрацьованих олив веде в Європі до екологічної катастрофи. Німці зробили акцент на вторинну переробку та експорт з красивим написом – Зроблено в Німеччині. Лабораторії по переробці відпрацьованих олив на найвищому рівні.

Ціна олив і мастильних матеріалів Авіста радує українських користувачів.

Олива змагається з такими маслами як Агринол, Аріан-які також виробляються зокрема з перероблених олив методом очістки. Якість виробництва на заводі AVISTA OIL AG підтверджено міжнародним сертифікатом ISO 9001, продукція пройшла повний лабораторний і санітарно-гігієнічний контроль в Україні, отримавши відповідний сертифікат відповідності.

Оливи «AVISTA» схвалені до застосування провідними світовими виробниками – Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen, GM, Ford, Porsche, Renault, Yamaha, Volvo, MAN, Scania, IVECO, Caterpillar.

На сьогодні AVISTA виробляє продукцію для:

Легкових автомобілів
Вантажних автомобілів
Будівної техніки
Сільхозтехніки
2-х і 4-х тактних ДВС Трансміссій
Гідросістем
Редукторні оливи
Для направляючих ковзання
Компресорні
Адгезивні оливи
Аерозолльні оливи
мастильно-охолоджуючі оливи для металообробки
Оливи для шліфування
Тормозні рідини та Пластичні мастила
Антифризи

Категорії