Ardeca

Бельгія це країна де виробляються масла преміум сегменту.

Ardeca в Україні далеко не новий бренд, прийшов з – H.B. Vroman (Бельгії). Компанія була заснована в 1988 році, а в 1996 році її очолював Ніколя Дебрюйн, який перетворив її в глобального гравця на ринку синтетичного масла.

ARDECA входить в групу компаній Chevron.

Продукція компанії H.B. Vroman проводиться в Бельгії і розфасована в місті Vichte. Завдяки сильній позиції і бездоганній репутації на ринку мастильних матеріалів, H.B. Vroman спрямовує свої зусилля на розвиток нових ринків збуту і пошук нових партнерів. Оливи та мастила мають чудовою якість з високим рівнем надійності.

Висока якість продукції підтверджується специфікаціями автомобільної промисловості з усього світу, а також провідними світовими OEM-виробниками.

На даний момент автомобільні моторні масла АрДеко мають специфікації, які будуть використовуватися для таких виробників, як Mercedes Benz, Volksvagen, GM, Renault, схвалені BMW, Volvo, Scania і др.

Продукція ARDECA проводиться тільки в Бельгії, на сучасній високотехнологічній фабриці в Віхті – це гарантує абсолютну якість продукції незалежно від місця покупки, будь то в Європі, Америці, Азії або Африці.
Переваги АрДеко:

Гнучкий і широкий асортимент продукції
Високоякісні мастильні матеріали
Ноу-хау і технічна надійність і др.

ТМ Ardeca пропонує широкий вибір мастильних матеріалів для всіх видів транспортних засобів, включаючи масла й змащення для сільськогосподарського і промислового напрямку.

Партнери H.B. Vroman йдуть на багато чого, щоб домогтися найкращих результатів з брендом Ardeca, який насправді вже продає себе.

Категорії