Petro-Canada

Petro-Canada-logoPetro-Canada виробляє більш 350 сучасних мастильних матеріалів, спеціальних рідин і мастил. Наші продукти працюють краще і довше, тому що вони містять 99,9% базових олив.

Ми використовуємо виняткові характеристики наших базових олив разом з більш ніж 30-річним досвідом досліджень і розробок.

Потім ми додаємо унікальну комбінацію присадок для створення мастил з покращеними характеристиками, що призводить до:

  • Зменшена часу простою обладнання
  • Економія коштів за рахунок зниження витрат на технічне обслуговування
  • Збільшення продуктивності

Petro-Canada виробляє оливи та мастильні матеріали під наступними світовими брендами:

DURON – Відкрийте для себе самі довговічні високопродуктивні оливи, які ми коли-небудь робили, тому що це те, що потрібно вашому бізнесу.

HYDREX – Високопродуктивні гідравлічні рідини HYDREX забезпечують підвищену продуктивність і знижені витрати на обслуговування – незалежно від того, чи піддається ваше обладнання впливу широкого або екстремального температурного діапазону – незалежно від сезона.

Завдяки збільшенному терміну служби масла в 3 рази і в 2 рази кращий захист від зносу, ніж у конкуруючих рідин [1], ви можете розраховувати на безвідмовну роботу HYDREX, що забезпечує безперебійну роботу вашого обладнання.

PRECISION – Змащення Petro-Canada PRECISION – це довговічні мастила багатоцільового призначення, розроблені для зниження експлуатаційних витрат і забезпечення тривалого захисту в широкому діапазоні робочих температур.

SENTRON – Моторні оливи SENTRON на природному газі – це високоефективні оливи з тривалим терміном служби, які використовуються в стаціонарних газових двигунах і компресорах для широкого спектра застосувань, причому основна увага приділяється стиску газу і вироблення електроенергіі.

Приклади типу двигуна включають в себе:

  • Турбонагнітач або безнаддувний
  • стехіометрический або / ультра-збідненого суміш двигуна
  • Старий дизель перетворена конструкція двигуна

ACCUFLO – Мастильні матеріали для напрямних ковзання ACCUFLO спеціально, розроблені для задоволення вимог до точності обробки в сучасних станках.

Антіфриз / охолоджувальна – OAT (технологія органічних добавок), яка витримує температуру до -27 ° C.

Ardee – Змішане з ультрачистому базовими маслами Petro-Canada HT з сильним Гідрокрекінгом і ретельно збалансованим набором мастильних присадок, які забезпечують найкращі експлуатаційні характеристики в важких умовах буренія.

ATF + 4 – Для використання в автоматичних коробках передач Chrysler, Jeep і Dodge.

ATF D3M – Забезпечує тривалий термін служби ваших трансміссій.

ATF Тип F – Для автомобілів Ford до 1980 року.

CALFLO – Лінія теплообмінних рідин CALFLO працює в широкому діапазоні температур в герметичних, рідиновазна, закритих системах теплообміну.

Склади задовольняють вимогам по продуктивності, охороні навколишнього середовища і здоров’я на робочому місці для широкого спектра областей застосування.

Компресорне масло RP – Compressor Oil RP забезпечує відмінну стабільність при високих температурах, гарне змащення і захист від зносу для вашого обладнання.

COMPRO – Рідина COMPRO Compressor забезпечує тривалий і надійний термін служби в промислових повітряних компресорах. Лінія продуктів COMPRO забезпечує чудову окислюючу стабільність і високу стійкість до утворення осаду і лаку, а також знижує загальні витрати на технічне обслуговування компрессора.

CUTSOL – Розчинні мастила для швидкого відводу тепла.

DEXRON – Синтетичні протизадирні мастила для автомобільних осей, розроблені для забезпечення чудовою захисту від зносу, продовження терміну служби обладнання і скорочення часу простою і витрат на технічне обслуговування.

Та інші бренди: DuraDrive, Duratac, DURATRAN, DURON, ENDURATEX, ЕНВАЙРОН, Промивачю рідина, GEARLUBE, GREASE-N-GO Автоматичний лубрикатор, HARNEX, Надпотужна синтетична суміш , HYDREX, KRYSTOL, LUMINOL, METWORX, НГ Компойл ПАТ, НГ Компойл ПАТ, NGS, NG Гвинт CompOil, Масло для підвісного мотора, PARAFLEX, Petro-Canada AW AL Гідравлічна рідина, Гідравлічна рідина для ПК, ПК БАР І ЛАНЦЮГОВІ ОЛІЇ, рідина для очищення ПК, PC Compressor Cleaner, ПК WAYLUBE, ПК Європа Синтетичний, ПК Синтетичний., PEERLESS, Petroglide, PETRO-THER, PRECISION, PRODURO, PURETOL, PUREDRILL, Базові масла PURITY, PURITY ™ FG, RALUBE, REFLO, SENTRON, SEPRO ™ XL, SPX, SUPERCUT, SUPER VAC, SUPREME, SUPREME ™ Синтетична.

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.