Araldite от Huntsman

Компанія «Huntsman Advanced Materials» світовий лідер з розробки та постачання високоякісних матеріалів, що клеять – Araldite. Матеріали марки Araldite відрізняються:

широким спектром застосування
мають перевагу,  що-до виготовлення та функціональних показників для виробничого, споживчого та будівельного ринків.

Можливості  в сфері високоефективних клеїв і композитів, що поставляються більш ніж 1600 співробітниками, обслуговують понад 2000 клієнтів по всьому світу, пропонуючи інноваційні індивідуальні рішення і більше 1500 продуктів для вирішення глобальних інженерних задач.

Крім того, наші виробничі потужності по всьому світу, включаючи заводи, сертифіковані по ISO / TS 16949 в Європі, Китаї та США, а також наші місцеві групи технічної підтримки забезпечують максимальну близькість до наших клієнтів.

758 рік, коли ми почали торгівлю хімікатами і барвниками під ім’ям JR Geigy, найстарішої хімічної компанії в Базеле. Ми виробляємо клеї Аралдіт для всіх галузей промисловості і і для широкого спектра підкладок.

Розрізняють за чотирьма основними хімічних складами – епоксидна смола, метакрилат, фенол і поліуретан – наші клеї покращують характеристики широкого спектру структурних, напівструктурних  і неструктурних використань.

Деякі ключові сфери застосування наших клеїв, що утворюють надзвичайно міцні та довговічні з’єднання, перераховані нижче:

Полегшення і підвищення ефективності збирання в автомобілебудуванні
Високоефективні суднові продукти, стійкі до води, палива, хімікатів і екстремальних погодних умов.
Відповідність строгим аерокосмічним специфікаціям з використанням на всіх етапах життєвого циклу від OEM-проектування до виробництва деталей
Застосовується для виготовлення легких рейкових транспортних засобів, що сприяють підвищенню енергоеффектівності
забезпечення високої корозійної стійкості і низьких витрат на виробництво композитних труб.

Araldite в світі
Аралдіт продається більш ніж в 30 країнах світу.

Категорії