TOTAL

Total французька нафтогазова компанія, четверта за обсягом видобутку в світі після Royal Dutch Shell, British Petroleum і ExxonMobil.

Штаб-квартира розташована в Парижі.

Крім видобутку, компанія здійснює нафтопереробку і володіє мережею АЗС, а також володіє низкою підприємств хімічної індустрії.

Компанія веде активну співпрацю з провідними світовими виробниками техніки та обладнання для сучасних галузей виробництва, таких як металургійна, машинобудівна, харчова, деревообробна, фармацевтична.

Це дозволяє Total поставляти споживачам широкий асортимент індустріальних мастильних матеріалів, розрахованих часом на експлуатацію в найважчих умовах.

Також сприяє розвитку енергетики майбутнього, розробляючи поновлювані види енергії, такі як енергія вітру, сонячна енергія і фотоелектрична енергія.

Група компаній є на сьогодні однією з провідних світових груп у сфері енергетики, яка налічує близько 100 000 співробітників по всьому світу.

Total Lubrifiants, філія групи, виробляє і реалізує мастила та інші технологічні рідини (мастила, гідравлічні оливи, охолоджуючі рідини і т.д.).

Наша команда готова надати Вам кваліфіковані консультації та спеціалізовану підтримку в будь-який зручний для Вас час.

Категорії