Мастила DUPONT

Dupont американська хімічна компанія, одна з найбільших в світі.

Входить в список Fortune 1000 за підсумками 2008 року (81-е місце).

Штаб-квартири – у Вілмінгтоні, штат Делавер і в Женеві (Швейцарія).

Створена в 1802 році як підприємство з виробництва пороху.

Пізніше, номенклатура військової продукції розширилася і включила розробку і виробництво вибухових речовин, бойових отруйних речовин, хімічного і психотропної, запальної і ядерної зброї.

В грудні 2015 року компанії Dow Chemical і DuPont оголосили про плани злиття.

Об’єднана компанія буде носити назву DowDuPont, її ринкова капіталізація складе 130 мільярдів доларів.

Згодом DowDuPont планують розділити на 3 незалежні публічні компанії: сільськогосподарська компанія, компанія наукових матеріалів і компанія спеціалізованих продуктів (Agriculture Company, Material Science Company і Specialty Products Company).

Більше 200 років Dupont пропонує інноваційні розробки та продукти, які відрізняються від звичайних продуктів особливими характеристиками.

Компанія Dupont пропонує рішення для поліпшення якості життя населення, забезпечуючи турботу і безпеку про здоров’я людей у ​​всьому світі.

Дюпон допоможе Вам збільшити термін експлуатації вашого оборудованія.

Лінейка високотехнологічних продуктів Krytox забезпечує: захист від високих температур, термін служби взаємодію з хімічними сполуками і високу сумісність з пластиками і еластомерами.

Мастила Dupont застосовуються в: підшипниках працюють в умовах високих температур, авіаційній промисловості, підшіпніках обладнання для виробництва гофрованого картону, зниження шуму в авто та інші

Категорії