Повний Список Брендів Моторних Масел

Оливи Всі Бренди

У 2021 році у світі ринок моторних масел дуже наситився:
  • німецькі моторні масла
  • французькі
  • американські та голландські.

    Виробників моторних масел наведемо в табличці з коротким описом

    Виходячи зі свого досвіду, дамо короткий опис з коментарями. “Оригінальні” масла VAG, BMW, Mercedes та інші, в даному записі не відображені, т.к. власники брендів не рідко змінюють постачальників олії для заливання у фірмові каністри.

Кожен бренд олив має свої мінуси та плюси. При покупці олії слід звертати увагу:

  1. Оригінальність олив. Воно має бути 101% фабричного виробництва. Відповідність необхідним параметрам двигуна, коробки, мосту та ін. Достатня прозорість бренду, та доступність для покупки.

Це головне, тому що якщо не дотриматися умов 1 і 2 вашому мотору доведеться не солодко, і ви ризикуєте потрапити на дорогий ремонт. Умова 3 – просто не люблю, коли під японським/німецьким продуктом нам впарюють зовсім не те, що обіцяють у рекламі.

Бренди моторних олив

Бренд Батьківщина / Виробник Присутність у РФ Підробки Коментар
1 77 Lubricants Нідерланди / Нідерланди Да Не виявлено Голландський виробник великої гами продуктів. Широкий асортимент для азіатських, американських та європейських автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
2 AC Delco США / США та ін. Да Не виявлено Бренд, що належить компанії GM. Під ним випускаються “OEM” запасні частини та експлуатаційні рідини. Офіційні схвалення виробників є.
3 ACS США / США Ні Не виявлено AMERICAN CHEMICAL SOLUTIONS знаходиться в США. Крім масел під брендами ACS та Lube Trec виробляє також присадки під брендом Lube Tec. Офіційні схвалення виробників – немає.
4 Addinol Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Один із найвідоміших виробників у Німеччині. Широка гама продуктів для промисловості та транспорту. Офіційні схвалення виробників є.
5 Adeco Сербія / Сербія Ні Не виявлено Сербська компанія, що виробляє необхідну лінійку найнеобхідніших продуктів, задоволення внуренних потреб країни. Офіційні схвалення виробників – є
6 Agip/Eni Італія / Італія та ін. Да Не виявлено дивись Eni.
7 Agrinol Україна / Україна Да Не виявлено Український виробник досить широкого спекту мастил і масел. У Росії її зустрічається рідко. Оливи швидше призначені для несучасних автомобілів. Офіційні схвалення виробників – немає.
8 Alpine Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Бренд німецького заводу Mitan Mineralöl GmbH. Широкий асортимент для азіатських, американських та європейських автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
9 Amalie США / США Да Не виявлено Іменитий Американський виробник великої лінійки продуктів для автомобільного транспорту. Офіційні схвалення виробників є.
10 Amsoil США / США Да Не виявлено Іменитий Американський виробник великої лінійки продуктів для автомобільного транспорту. Офіційні схвалення виробників є.
11 Aral Німеччина / Німеччина Да Зустрічаються Один із найвідоміших виробників у Німеччині. Широка гама продуктів для промисловості та транспорту. Бренд належить компанії ВР. Офіційні схвалення виробників є.
12 Areca Франція / Франція Да Не виявлено Бренд французького заводу DURAND PRODUCTION. Виробляють значний асортимент продукції, для максимального задоволення ринку. Офіційні схвалення виробників є.
13 A.S.H. Японія / Японія Ні Не виявлено Японський бренд моторних олій. Належить компанії “JCD JAPAN”. У лінійки продукції для спортивних автомобілів, і ринку азії.
14 ATLANTIC ОАЭ / ОАЭ Ні Не виявлено Бренд та ОАЕ. У номенклатуєр олії для вантажних та легкових автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
15 Autobacs Японія / Японія Да Не виявлено Олії для продажу в однойменних магазинах “Autobacs” у Японії. Продукція насамперед орентована на азіатський автопром.
16 Aveno Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Німецький бренд моторних олив. У виробничій номенклатурі досить широка номенклатура олив для легкових та вантажних автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
AVIA Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Німецька компанія з великою лінійкою товарів для легкового та вантажного транспорту. Офіційні схвалення виробників є
17 AVIATICON Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Дивись Finke Aviaticon.
18 AVISTA Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Німецьке підприємство засноване 1951 року. Виробник мастил під брендами Pennasol та Motor Gold. Офіційні схвалення виробників є.
19 Bardahl США / Декілька Да Не виявлено Американська компанія, виробник широкого спектру мастильних матеріалів. Увійшов ринку РФ великою мірою завдяки правильному та ефективному маркетингу. Офіційні схвалення виробників є.
20 BEL-RAY США / США Да Не виявлено Компанія з Нью-Джерсі яка зосередила всі свої сили на виробництві та розробці мастил для мототехніки, 2-х та 4-х тактних. Продукція по праву поважається та цінується власниками двоколісних коней.
21 Bizol Німеччина / Німеччина Ні Не виявлено Молодий виробник олив для автотранспорту з Німеччини. В асортименті моторні та трансмісійні олії для вантажних та легкових автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
22 BP Великобританія / кілька Да Зустрічаються Найбільша світова нафтова компанія. Має повний цикл виробництва, при цьому під брендом BP не виробляється багатьох масел. Основний акцент зроблено на розвиток підконтрольного бренду Castrol. Офіційні схвалення виробників є.
24 Castrol Великобританія / кілька Да Зустрічаються Постійний учасник TOP-3 світового продажу моторних масел. Бренд впізнаємо на всіх континентах. Великий асортимент та співпраця з автовиробником зумовили високу популярність та впізнаваність марки. Офіційні схвалення виробників є.
25 Cepsa Іспанія / Іспанія Да Зустрічаються Найбільша іспанська нафтовидобувна та переробна компанія. На російський ринок вийшла із явним запізненням. Широкий спектр рішень як промисловості, так автотранспорту. Офіційні схвалення виробників є.
26 Chempion США / США Ні Не виявлено Компанія розташована в Клінтоні, штат Міссурі, США. Спеціалізується на виробництві олив для спортивних автомобілів.
27 Chempion Бельгія / Бельгія Да Не виявлено Брат-близнюк вже більш відомого бренду Wolf. Відповідно лінійка також велика, ціни також прийнятні. Офіційні схвалення виробників є. Виготовляється на одному заводі з Wolf.
28 Chevron США /Декілька Да Не виявлено Американський нафтовидобувний гігант. Легкова лінійка масел – Hovoline, вантажна – Delo, присадки – Techron. Офіційні схвалення виробників є.
29 C.N.R.G. Росія / Росія Да Не виявлено Російський виробник олив із столиці. Виробляють масла та мастила для загального застосування. Асортимент гегкомоторного спрямування розвинений не сильно. Підійде для не найвибагливіших моторів.
30 Comma Великобританія/ Великобританія Да Не виявлено Виробник великої гами моторних та трансмісійних масел із Великобританії. Офіційні схвалення виробників – є.
31 Cupper Росія / Росія Да Не виявлено Російський виробник, за твердженням якого, йому вдалося за допомогою додавання в оливу компонентів, що містять мідь, значно поліпшити властивості своїх продуктів.
32 Cyclon Греція / Греція Ні Не виявлено У гамі продуктів грецької компанії можна знайти оливу практично для будь-якого автотранспорту, навіть із найвисокішими вимогами. Офіційні схвалення виробників є.
33 DANA LUBES ОАЕ / ОАЕ Ні Не виявлено Виробник із Об’єднаних Арабських Еміратів. У номенклатурі як промислові, так і легкові оливи. Офіційні схвалення виробників є.
34 Denicol Бельгія / Бельгія Ні Не виявлено Виробник із Об’єднаних Арабських Еміратів. У номенклатурі як промислові, так і легкові оливи. Офіційні схвалення виробників є.
35 DYNAMAX Словаччина / Словаччина Ні Не виявлено Батьківщина бренду – Словаччина. Виробляє цілком великий асортимент легкомоторних масел, а також масел для вантажних автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
36 Dinoil Італія / Італія Ні Не виявлено Виробляє широку лінійку продуктів для легкового та вантажного транспорту. Офіційні схвалення виробників – немає..
37 Divinol Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Один із найвідоміших виробників у Німеччині. Широка гама продуктів легкового та легкового транспорту. Офіційні схвалення виробників є.
38 Dr.Starke Німеччина / Німеччина Ні Не виявлено Німецький бренд, під яким реалізуються моторні та трансмісійні масла для легкових і вантажних автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
39 Elf Франція / Франція та ін. Да Зустрічаються Бренд належить Total. Здобув гарну популярність завдяки співпраці з Renault. В асортименті оливи для легкових та вантажних автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
40 ELDON’S Греція / Греція Ні Не виявлено Найбільша грецька компанія, яка виробляє повний спектр мастил і мастил, а також спеціальних продуктів (емульсій, технологічних масел і т. д.) в Греції та експортує свою продукцію до 16 країн Європи, Америки та Азії.
41 ELESA Іспанія / Іспанія Ні  Не виявлено Іспанський бренд під яким виробляються моторні та трансмісійні оливи для легкових та вантажних автомобілів.
42 EMKA Німеччина / Німеччина Ні  Не виявлено Німецька компанія – виробник великого спектру мастильних матеріалів для автотранспорту та промисловості. Офіційні схвалення виробників – дивно, але не знайшов.
43 Enhance Lubricants США / США Ні  Не виявлено Бренд моторних масел для ринку США. Номенклатура відповідно орієнтована під автомобілі американського виробництва. Офіційні схвалення виробників є.
44 Eni/Agip Італія / Італія та ін. Да Зустрічаються Один із найбільших виробників мастильних матеріалів повного циклу, від видобутку нафти до фасування в тару. Широкий асортимент для азіатських, американських та європейських автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
45 Eurol Нідерланди / Нідерланди Да  Не виявлено Голландський виробник великої гами продуктів. Широкий асортимент для азіатських, американських та європейських автомобілів. Офіційні схвалення виробників є. Купив би я – так.
46 Eurolub Німеччина / Німеччина Ні  Не виявлено Німецький виробник великого переліку мастил та мастил як для автомобільної галузі, так і для промисловості. Офіційні схвалення виробників є.
47 Everest США / США Да  Не виявлено Марка належить американській компанії US Global Petroleum. Маленький асортимент, насамперед орієнтований ранку США. Офіційні схвалення виробників є.
48 FAM Сербія / Сербія Ні  Не виявлено Сербський виробник масел з досить великою лінійкою для легкових та вантажних автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
49 Fanfaro Німеччина / Литва Да  Не виявлено Бренд з Німеччини, що розливається на заводі в Литві. Входить разом із Mannol до групи SCT.
50 Finke Aviaticon Німеччина / Німеччина Да  Не виявлено Бренд із Німеччини, з широкою лінійкою товарів для легкового та вантажного транспорту. Офіційні схвалення виробників є.
51 FOSSER Німеччина / Німеччина Да  Не виявлено Бренд німецького заводу Duran Lubricants & Chemicals GmbH. Виробляється широкий асортимент масел для вантажних та легкових автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
52 Fuchs Німеччина / кілька Да  Не виявлено FUCHS налічується близько 60 компаній та майже 5000 співробітників по всьому світу, а сама група FUCHS є провідним незалежним постачальником мастильних матеріалів. Офіційні схвалення виробників є.
53 GALP Португалія / Португалія Ні  Не виявлено Португальська нафто-газова державна корпорація. У виробництві велика гама продуктів для автотранспорту, промисловості. Офіційні схвалення виробників є.
54 G-Energy Росія / Росія, Італія Да Зустрічаються Російський бренд моторних масел належить групі “Газпром”. Спочатку масла розливались на придбаному заводі в Італії, останнім часом стали з’являтися і каністри, і російське виробництво. Офіційні схвалення виробників є.
55 Gazpromneft Росія, Росія Да Не виявлено Російський нафтогазовий державний гігант. Велика виробнича лінійка мастил та олив. Офіційні схвалення виробників є.
56 GOLDEN STALLION США / США Ні Не виявлено Марка належить американській компанії US Global Petroleum. Маленький асортимент, насамперед орієнтований ранку США. Офіційні схвалення виробників є.
57 GT-oil Півд.Корея /Півд.Корея Да Не виявлено Бренд, що виробляє свою продукцію на заводі Hanval Inc у Південній Кореї для ринку СНД. Досить велика номенклатура для легкових та вантажних автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
58 Gulf США / Декілька Да Не виявлено Бренд, що виробляє свою продукцію на заводі Hanval Inc у Південній Кореї на ринку СНД. Досить велика номенклатура для легкових та вантажних автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
59 GROM-EX Україна / Україна Ні Не виявлено Молоде українське підприємство, яке спочатку випускало тосоли та антифризи. З 2008 розпочато випуск моторних масел на сторонньому прощадку, а з 2011 року запущено власну лінію з блендингу розливу масел та інших експлуатаційних рідин.
60 HAFA Франція / Франція Ні Не виявлено Французький виробник найширшої гами продукції. Оливи для легкового та вантажного транспорту, мотоциклів та промисловості. Спеціальні мастила та антифризи. Офіційні схвалення виробників є.
61 Heck Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Бренд Heck продається в основному тільки в РФ та СНД, що говорить про спрямованість товару. Виготовляється на потужностях у Німеччині. Широкий асортимент. Офіційні схвалення виробників – немає.
62 I.G.A.T. Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Німецьке підприємство, що виготовляє під своїм брендом широкий спектр мастил та мастил, для автомобілів, мотоциклів та різних секторів промисловості. Офіційні схвалення виробників є.
63 Idemitsu Японія / Кілька Да Зустрічаються Найбільша, і найвідоміша марка олив із Японії. Входить до величезної корпорації Idemitsu Kosan. Виробляє широкий асортимент масел для легкового та вантажного транспорту. Продукція насамперед орієнтована на азіатський та американський автопром. Офіційні схвалення виробників – є.
64 Igol Франція / Франція Да Не виявлено Виробник зі своєю історією із Франції. Виробляє понад 500 продуктів для різних галузей застосування. Офіційні схвалення виробників є.
65 INA MAZIVA Хорватія / Хорватія Ні Не виявлено Хорватська компанія із міста Загреб. Виводить затребувану лінійку масел для легкових автомобілів та сільгосп техніки. Офіційні схвалення виробників є.
66 Inter oil Франція / Франція Ні Не виявлено Мастильні матеріали, мастила, антифризи, спеціальні продукти обслуговування – все це входить у стандартний асортимент виробництва.
67 JB German Oil Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Німецький бренд широкого асортименту мастил та мастил для автотранспорту з міста Wittenburg. Офіційні схвалення виробників є.
68 Kendall США / США Да Не виявлено Kendall Motor Oil виробляється Phillips 66 Lubricants. Бренд із США, штат Пенсільванія, відраховує свою історію з 1928 року. Першими у світі впровадили у складі своїх масел технологію рідкого титану (Liquid Titanium ®). Офіційні схвалення виробників є.
69 Kixx Півд.Корея /Півд.Корея Да Не виявлено Бренд з Південної Керії від компанії GS Caltex. Виробляє великий перелік мастил для автотранспорту та промислового застосування. Офіційні схвалення виробників є.
70 KLOBOlub Німеччина / Німеччина Ні Не виявлено Німецький бренд, під який реалізується дуже невеликий асортимент моторних масел для легкових автомобілів. Тим не менш, олії пройшли оф. Сертифікацію та схвалені Mercedes-Benz. Офіційні схвалення виробників є.
71 KLONDIKE Канада / Канада Ні Не виявлено KLONDIKE Lubricants Corporation – незалежна канадська компанія, що має підприємства з розподілу олив на території Північної Америки. Оливи орієнтовані під потреби місцевого ринку. Офіційні схвалення виробників є.
72 Kroon-Oil Нідерланди / Нідерланди Да Не виявлено Голландський виробник великої гами продуктів. Широкий асортимент для азіатських, американських та європейських автомобілів. Офіційні схвалення виробників є. Купив би я – так.
73 Liqui Moly Німеччина / Німеччина Да Зустрічаються Найвідоміший на сьогодні німецький виробник олив та автохімії. Набув широкого поширення завдяки зрошуванню орієнтації на потреби ринку і досить високій якості продукції. Офіційні схвалення виробників є.
74 Lopal Китай / Китай Ні Не виявлено Китайський виробник олив для легкового та вантажного транспорту. Офіційні схвалення виробників є.
75 Lotos Польша / Польша Да Не виявлено Найбільший виробник із Польщі. В асортименті широка номенклатура для вантажних та легкових автомобілів, промисловості та спеціальних мастил. Офіційні схвалення виробників є.
76 LUBRAX Бразилія / Бразилія Ні Не виявлено Бренд із Бразилії належить компанії Petrobras. Виробляють широкий асортимент масел для легкових та вантажних моторів, а також мото та сільгосп напрямку. Офіційні схвалення виробників є.
77 LUBREX FZC ОАЕ / ОАЕ Ні Не виявлено Виробник олив та мастил з теплих Еміратів, утворена у 2005 році. Здійснює широкий перелік продукції для різних галузей діяльності. Офіційні схвалення виробників є.
78 Lucas США / США Да Не виявлено Іменитий американський виробник олив для автоспорту. Також у лінійки повний джентльменський набір продуктів для цивільних автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
79 Lukoil Росія / декілька Да Зустрічаються Найбільший і найбільш успішний російський виробник олив. У виробничій лінійці великий список продуктів для будь-якої сфери застосування. Має кілька заводів, зокрема. в Європі. Офіційні схвалення виробників є.
80 Luxe Росія / Росія Да Не виявлено Російський бренд бюджетного сегмента належить і виробляється компанією Delfin Group.
81 Mabanol Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Шановний бренд олив із Німеччини. Виготовляє широку лінійку мастил для вантажного та легкового автотранспорту. Офіційні схвалення виробників є.
82 MAG 1 США / США Да Не виявлено Американський бренд досить популярний серед покупців у США. Лінійка масел досить широка, задовольняє потреби як американського, азіатського, і європейського ринку. Офіційні схвалення виробників є.
83 Mannol Німеччина / Литва Да Зустрічаються Бренд з Німеччини, що розливається на заводі в Литві. Входить разом із Fanfarol до групи SCT. Офіційні схвалення виробників є.
84 Martin Lubricants США / США Ні Не виявлено Американський виробник Під торговими марками Gard™, SynGard™, Xtreme™ виробляє оливи  для легкових та вантажних автомобілів, олії для промшленності та сільгосптехніки. Офіційні схвалення виробників є.
85 Marvel США / США Ні Не виявлено Американський бренд Виробляють маслі дуже невеликого асортименту, та присадки. Офіційні схвалення виробників – немає.
86 Masteroil Німеччина / Німеччина Ні Не виявлено Ще один бренд із Німеччини. По сайту взагалі не зрозуміло який асортимент, але на підставі бази схвалень Mercedes-Benz можна зробити висновок, що асортимент досить непоганий. Офіційні схвалення виробників є.
87 MEGANOL Греція / Греція Ні Не виявлено Виробник із Греції. У тих документації до мастил повний бардак, нічого не зрозуміло, одні дані суперечать іншим. До Росії не завозять, можливо, це і добре. Офіційні схвалення виробників – ні.
88 Meguin Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Німецький виробник широкої номенклатури для промисловості та автотранспорту. Нещодавно на ринку РФ, тому і не має популярності та поширеності. Офіційні схвалення виробників є.
89 Metropa Rotterdam B.V. Нідерланди / Нідерланди Ні Не виявлено Голландський виробник великої гами продуктів. Широкий огляд спеціальних масел для промисловості. Більшість необхідних олив для транспортування. Офіційні схвалення виробників – немає.
90 Millers Oils Великобританія/ Великобританія Да Не виявлено Один із найвідоміших виробників з Англії. Великий агляд товарів як для спортивних автомобілів і ретро, так і для застосування в різних галузях промисловості. Офіційні схвалення виробників є.
91 Mitasu Японія / Сінгапур Да Не виявлено Японський бренд, під яким виробляють оливи на заводі в Сінгапурі, для ринку СНД. Офіційні схвалення виробників є.
92 MFA Oil США / США Ні Не виявлено Компанія штату Південна Короліна, США. Володіє мережею заправок, громадського харчування та ін. США. В асортименті невеликий набір основних продуктів, затребуваних на транспортному ринку США. Офіційні схвалення виробників є.
93 Mobil США / декілька Да Зустрічаються Найвідоміша марка синтетичних моторних масел у світі. Світовий гігант у галузі нафтовидобування та подальше її переробки. В асортименті величезний асотримент мастил як для автотранспорту, так і для промисловості. Продуктові лінійки підбираються під потреби конкретного регіону. На жаль, на ринку СНД нерідко зустрічається контрафакт. На окрему увагу заслуговує лінійка MOBIL 1 FS. Офіційні схвалення виробників є.
94 Mofin Німеччина / Німеччина Не виявлено Німецький бренд належить BVG-Blume. Розливається у Німеччині. Офіційні схвалення виробників – немає.
95 MOL Угорщина / Угорщина Да Не виявлено Найбільша компанія в Угорщині. Входить до Mol Group. Здійснює видобуток нафти, та її переробку, володіє мережею АЗС. Великий асортимент для автомобілів будь-якого ринку, будь то Азія, Америка, Європа. Офіційні схвалення виробників є. Купив би я – так.
96 MolyGreen Японія / Японія Да Не виявлено Японський бренд, під яким виробляється широка лінійка олив, орієнтована під азіатський автопром. В асортименті низьков’язкі олії. Офіційні схвалення виробників є.
97 Monza Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Німецький бренд моторних олив. Розливається на заводі Mitan Mineralöl GmbH. Широкий асортимент моторних масел, задовольнить більшість запитів будь-якого клієнта. Офіційні схвалення виробників є.
98 Morris Lubricants Великобританія/ Великобританія Да Не виявлено Ще один виробник із Англії, міста Шрусьєрі графства Шропшир. У виробничому портфелі широка гама для різних автомобілів, від економічних малолітражок, до серйозних спорткарів. Офіційні схвалення виробників є. Купив би я – так.
99 Motorex Швейцарія / Швейцарія Да Не виявлено Виробник мастил із Швейцарії. Висока якість, і аналогічна ціна, все у найкращих традиціях. Широкий набір продукції для транспорту, і для деяких галузей промисловості.
100 MOTOR GOLD Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Бренд під яким виробляються автомобільні моторні та трансмісійні оливи на заводі AVISTA OIL у Німеччині. Гарний асортимент, який задовольнить практично всі потреби. Офіційні схвалення виробників є. Купив би я – так.
101 Motosel США / США Ні Не виявлено Motosel Industrial Group, Inc була заснована в 1987 році як виробник мастильних матеріалів та продуктів нафтохімії. В даний час у нас є 11 регіональних офісів та 5 виробничих підприємств по всьому світу. Офіційні схвалення виробників є.
102 Motul Франція / Франція Да Не виявлено Один з найвідоміших брендів мастил для мотоциклів та автомобілів. Здобув славу завдяки маслам серії 300V, що використовується в автоспорті, і грамотно побудованій рекламній стратегії. Офіційні схвалення виробників є.
103 MPM Oil Нідерланди / Нідерланди Да Не виявлено Голландський виробник великої гами продуктів. Широкий асортимент для азіатських, американських та європейських автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
104 Neste Фінляндія / Нідерланди Да Не виявлено Фінський френд під яким виготовляється велика гама масел для автотранспорту. Офіційні схвалення виробників є.
105 NGN Росія / Нідерланди Да Не виявлено Голландський виробник великої гами продуктів. Широкий асортимент для азіатських, американських та європейських автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
106 North American Lubricants США / США Ні Не виявлено North American Lubricants, Co. заснована у 1999 році. Лінійки PURATECH, PURESYN, PUREGRENN, PURAMAX перекривають потреби у мастилах у промисловій та автомобільній галузях. Офіційні схвалення виробників є.
107 North Sea Lubricants B.V. Нідерланди / Нідерланди Ні Не виявлено Голландський виробник великої гами продуктів. Широкий асортимент для азіатських, американських та європейських автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
108 Oilfino Німеччина / Німеччина Ні Не виявлено oilfino Mineralöl GmbH – німецький виробник олив для автотранспорту та промисловості. Асортимент не зразково-показовий, але більшість ходових продуктів є. Офіційні схвалення виробників є.
109 Olympia ОАЕ / ОАЕ Да Не виявлено Виробник мастильних майстрів із сонячних ОАЕ. Заснована в 1994 році, на сьогоднішній день випускає не малий асортимент продуктів для автотранспорту та промисловості. Офіційні схвалення виробників є.
110 Onoil Швейцарія / Швейцарія Ні Не виявлено Молода компанія-виробник мастильних майстрів зі Швейцарії. Сайт настільки поганий, що навіть не зрозуміло, яку лінійку виробляють, але на всіх каністрах підносять себе як “premium”. Офіційні схвалення виробників є.
111 Orlen-oil Польща / Польща Да Не виявлено Польський виробник мастильних матеріалів. Найбільший виробник олив у країні. Достатній асортимент, розумна вартість. Офіційні схвалення виробників є.
112 PANOLIN Швейцарія / Швейцарія Да Не виявлено Швейцарський виробник масел для автотранспорту, та для промисловості. В асортименті широкий вибір для автомобілів, і не менш широкий для промисловості. У РФ представлено лише промисловий напрямок. Офіційні схвалення виробників є.
113 PELCO Греція / Греція Ні Не виявлено Виробник мастильних матеріалів з Греції веде відлік своєї історії з 1997 року. У гамі моторних масел вибір не великий, але для потреб місцевого ринку мабуть цього достатньо. Офіційні схвалення виробників – немає.
114 Pennasol Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Бренд під яким виробляються автомобільні моторні та трансмісійні олив на заводі AVISTA OIL у Німеччині. Гарний асортимент, який задовольнить практично всі потреби. Офіційні схвалення виробників є.
115 Pennzoil США / США Да Не виявлено Pennzoil – бренд, що належить Shell, і під яким дуже активно реалізуються масла на території США. Широка гама продукції, відмінна якість. У РФ офіційно не поставляється, але деякі компанії везуть із США. Офіційні схвалення виробників є.
116 Penrite Австралія / Австралія Да Не виявлено Виробник із Австралії, який пропонує топові характеристики, а ціну відсуває на другий план. Історія Penrite відраховується з 1926 року. У пріоритеті – найвища якість кожного продукту.
117 Pentosin Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Німецький бренд атомобільних спеціальних рідин та олій. З недавнього часу були придбані компанією Fuchs, і з номенклатури поступово підуть моторні олії. Офіційні схвалення виробників є.
118 Petro-Canada Канада / Канада Да Не виявлено Найбільший виробник величезного асортименту мастил з Канади. Одна з небагатьох компаній повного циклу від видобутку нафти до фасування продукції. Моторні оливи в основному орієнтовані на ринок Північної Америки та Азії, але є й олії для вимогливих європейських моторів. Офіційні схвалення виробників є.
119 Petronas Малайзія / Декілька Да Не виявлено Найбільша компанія Малайзії. Також добре відома під торговими марками Selenia і Urania. Є рідинами першої заливки на конвеєрах Fiat. Офіційні схвалення виробників є.
120 PHILLIPS 66 США / США Да Не виявлено Американський виробник мастильних матеріалів для багатьох галузей. Бере почала в 1905 році в штаті Аклахома, з того що брати Філліпс відкривають багате нафтове родовище. Офіційні схвалення виробників є.
121 Polymerium Росія / Росія Да Не виявлено Вітчизняний бренд, під яким виробляються моторні та трансмісонні оливи, а також присадки. Офіційні схвалення виробників – немає.
122 Prista Болгарія / Болгарія, Узбекистан Да Не виявлено Prista Oil Holding – найбільша компанія з Болгарії, веде свою діяльність більш ніж у 40 країнах. В асортименті широкий перелік олив для будь-якого виду транспорту. Офіційні схвалення виробників є. Купив би я – так.
124 PROFI-CAR Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Німецький бренд моторних масел, у лінійці досить широкий вибір мастил як для легкових, так і для вантажних автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
125 Q8 oils Кувейт / Декілька Да Не виявлено Назва компанії говорить сама за себе. Виробник великої номенклатури масел як транспорту, так застосування в промисловості. Офіційні схвалення виробників є. Купив би я – так.
126 Quaker State США / США Да Не виявлено Американська марка моторних масел, що належить концерну Shell Group. Виробляє повний асортимент для автомобілів американського та азіатського виробництва. Офіційні схвалення виробників є.
128 Raloy Мексика / Мексика Ні Не виявлено Raloy Lubricantes – мексиканський виробник олій для автомобільної техніки. Постачання олій йде насамперед у країни мексиканського затоки, і Південної Америки. Офіційні схвалення виробників є.
129 Ravenol Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Один із найвідоміших виробників масел з Німеччини. Виробляє значний перелік продукції для автотранспорту, а також 2-4х тактних двигунів мототехніки. Офіційні схвалення виробників є
130 Red Line США / США Да Не виявлено Дуже відомий у вузькому колі бренд. Виробляє масла для автомобілів з підвищеною потужністю, в основі продуктів, як правило, масла вищого рівня властивостей. Ціна продукту – відповідна. Офіційні схвалення виробників – є.
131 Repsol Іспанія / Декілька Да Не виявлено Repsol – марка, що досить добре впізнається в оточенні власників спортбайків, завдяки команді Repsol Honda Team, що бере участь у MotoGP. Іспанський виробник широкого спектру олій. Офіційні схвалення виробників є.
132 REXOIL Туреччина / Туреччина Ні Не виявлено Турецька компанія веде свою діяльність з 1996 року. Виробляє широкий асортимент масел для легкових та вантажних автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
133 Rhenus Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Ще один із німецьких виробників. Основний напрямок – СОЖ. В асортименті моторні оливи для легкового та вантажного транспорту, рідини для АКПП та гальмівні. Офіційні схвалення виробників є.
134 Rolf Росія, Росія Да Не виявлено Торгова марка зареєстрована на території Німеччини. Належить ТОВ “Обнінськооргсинтез”. Асотримент зростає, якість олій цілком прийнятна. Офіційні схвалення виробників є.
135 Rosneft Росія, Росія Да Не виявлено Російський державний нафтовидобувний гігант. Виробляє широкий асортимент масел по ГОСТ, так і масел з сучасними вимогами. Офіційні схвалення виробників є.
136 ROVER США / США Ні Не виявлено Марка належить американській компанії US Global Petroleum. Маленький асортимент, насамперед орієнтований ранку США. Офіційні схвалення виробників є.
137 Rowe Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Досить молодий, але дуже активно розвиває німецький виробник великого асортименту мастильних матеріалів для автомобілів. Активно веде просування за допомогою участі у престижних змаганнях на трасі Нюрбургрингу. Офіційні схвалення виробників є.
138 Royal Purple США / США Да Не виявлено Американський бренд, дуже цікавою фішкою якого є оливи пурпурового кольору. Добре відомі багатьом американцям, погано відомі поза США. Офіційні схвалення виробників – є
139 Rymax Нідерланди / Нідерланди Да Не виявлено Голландський виробник великої гами продуктів. Широкий асортимент для азіатських, американських та європейських автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
140 S-OIL Півд.Корея / Півд.Корея Да Не виявлено Один із великих виробників із Південної Кореї. Активно співпрацює з Idemitsu Kosan та Total. Виробляє об’ємний асортимент олив для автотранспорту та промисловості. Офіційні схвалення виробників є.
142 Sintec Росія, Росія Да Не виявлено Російський бренд. Належить і розливається на заводі “Обнінскоргсинтез”. Цілком підійде для більшості вітчизняних автомобілів, або для не найсучасніших іномарок.
143 Sinopec Китай / Китай Ні Не виявлено Китайська нафтова компанія, що виробляє величезний асортимент мастил і мастил як для промисловості, так і для автомобільного транспорту. Офіційні схвалення виробників є.
144 Shell Великобританія-Нідерланди / Кілька Да Зустрічаються Один із найвідоміших бренбів у світі. Володіє багатьма заводами по всьому світу. Виробляє величезний список мастильних матеріалів для задоволення будь-якої потреби ринку. Офіційні схвалення виробників є.
145 Speed Metal Тайвань / Тайвань Ні Не виявлено Виробник з республіки Тайвань, в асортименті якого (за його заявою) є дуже цікаві продукти на базі ПАТ та Естер. Продукції у РФ немає.
146 SRS Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Німецький виробник високоякісних олив для автотранспорту. В асортименті широкий асортимент для того щоб закрити потребу практично будь-якого клієнта. Офіційні схвалення виробників є.
147 Sunoco США / Декілька Ні Не виявлено Sunoco Lubricants компанія з міста Філадельфія, Пенсільванія, США. Розробляє та виробляє широкий асотримент масел для автомобілів та промисловості. Офіційні схвалення виробників є.
149 SWD-Rheinol Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Німецький бренд. Під т.м. SWD-Rheinol виробляється широкий асортимент масел для всіх типів легкових та вантажних автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
151 Tedex Польша / Польша Ні Не виявлено Польська компанія, що починала з торгівлі, зараз є вже виробником масел для промисловості та автотранспорту. Офіційні схвалення виробників є.
152 Temol Україна / Україна Ні Не виявлено Виробник з України. Стверджують, що при виробництві масел використовують базові масла Neste, SHEVRON та ін. Мають офіційні допуски від MB. Офіційні схвалення виробників є.
154 TEXACO США / Декілька Да Не виявлено Бренд, що належить американській компанії Chevron. Під маркою випускається великий асортимент масел для вантажного та легкового транспорту. Офіційні схвалення виробників є.
155 Texsa Бразилія / Бразилія Ні Не виявлено Бразильський бренд, під яким виготовляється широкий асортимент масел для багатьох типів двигунів. Офіційні схвалення виробників є.
158 Tongyioil Китай / Китай Ні Не виявлено Компанія виробник із Китаю. Випускає великий список масел для автотранспорту. Офіційні схвалення виробників є.
159 TOTACHI Японія / Японія, Сінгапур, Південна Корея, США та Росії. Да Не виявлено Японський бренд, під яким виробляють оливи на заводах у зазначених країнах, для ринку СНД. Офіційні схвалення виробників є.
160 TOTAL Франція / Декілька Да Зустрічаються Французький гігант. Одна з найбільших нафтових компаній у світі. Виробляє величезний асортимент мастил та мастил, у тому числі під брендом ELF. Офіційні схвалення виробників є.
161 Transnational Blenders B.V Нідерланди / Нідерланди Ні Не виявлено Голландський виробник великої гами продуктів. Широкий асортимент для азіатських, американських та європейських автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
162 Unil Бельгія / Декілька Да Не виявлено Бельгійський бренд виробляє широку гаму масел і мастил як для легкових, так і для вантажних автомобілів. У 2009 році було поглащено Cipelia.
163 United Oil Сінгапур / Сінгапур Да Не виявлено Найбільший виробник у Південно-Східній Азії. Виробляє оливи для деяких сторонніх брендів. Дуже широкий асортимент моторних та трансмісійних масел.
165 Valvoline США / Декілька Да Не виявлено Іменитий виробник великої гами продуктів. Широкий асортимент для азіатських, американських та європейських автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
166 Veedol США / Нідерланди Да Не виявлено Голландський виробник великої гами продуктів. Широкий асортимент для азіатських, американських та європейських автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
167 VIPOIL S.R.L. Румунія / Румунія Ні Не виявлено Румунський виробник олив та мастил. Продукція насамперед орієнтована ринку сільгосп техніки.
168 Warren Oil США / США Ні Не виявлено Компанія орієнтована внутрішній ринок США. Виробляє досить широкий спектр масел для вантажних та легкових автомобілів. Офіційні схвалення виробників є.
169 Wolf Бельгія / Бельгія Да Не виявлено Найбільший виробник із Бельгії. Найширша гама продуктів для легкових автомобілів та комерційного транспорту. Офіційні схвалення виробників є.
171 WOLVER Німеччина / Німеччина Да Не виявлено Олива від Wolver Lab GmbH. Виробляє невеликий асотримент моторних та трансмісійних масел, що дивно – у залізних банках. Офіційні схвалення виробників є.
173 Xado Україна / Нідерланди, Україна Да Не виявлено Бренд моторних масел та присадок XADO. Масла виробляються на заводі Eurol у Нідерландах, присадки там-таки, та в Україні. Офіційні схвалення виробників є.
174 XENUM Бельгія / Бельгія Да Не виявлено Бельгійський бренд, відомий своїми незвичайними оливами з додаванням графіту чи мікрокераміки. База масел зазвичай дуже хорошої якості. Олія з такими властивостями зазвичай не проходить за сучасними допусками і не має їх як наслідок.
175 Yacco Франція / Франція Да Не виявлено Франція. Преміум бренд з широким асортиментом та найвищими характеристиками. Має лінійку спорт олій для автоспорту. Офіційні схвалення виробників є.
176 Yokki Японія / Сінгапур Да Не виявлено Бренд для країн СНД. Позиціонується як японська, виробляється у Сінгапурі. Офіційні схвалення виробників – немає.
177 ZIC Півд.Корея / Декілька Да Зустрічаються Всесвітньо відомий виробник із Південної Кореї. Один із найбільших виробників у світі, з повним циклом виробництва. Офіційні схвалення виробників є.

1. Всі допуски Mercedes-Benz можна перевірити за посиланням– https://bevo.mercedes-benz.com

2. Допуски GM dexos можна перевірити за посиланнями – http://www.gmdexos.com/dexos2 и http://www.gmdexos.com/dexos1

3.Всі допуски Volkswagen можна перевірити за посиланням – VAG для РФ закрив доступ) пізніше додаю файли у PDF.