Індустріальні оливи Mobil

ТМ Mobil з 1882 року левову частку ринку займає в індустріальному сегменті, як по оливах так і мастилам.

Товари даного бренду визнані в усьому світі.

Індустріальні оливи з комплексом присадок (антиокисної, протизношувальної, антикорозійної і ін.)

Застосовуються для змащування підшипників, напрямних ковзання , редукторів і наповнення гідравлічних систем промислового обладнання.

Продукція компанії вже давно завоювала своїх клієнтів: ефективністю та інноваціями в виробництві.

Продукти Mobil задовольняють будь-якого користувача промислового застосування:

Компресорні оливи Для відмінного захисту від нагрівання і відкладень – використовуйте мінеральні і синтетичні оливи Mobil.

Газові моторні оливи Лінейка моторних олив з природним газом забезпечує відмінну чистоту двигуна, збільшення часу безвідмовної роботи і розширені інтервали капітального ремонту.

Мастила Знання Mobil про сумісних змащеннях і застосуваннях, включаючи запатентовану технологію Mobil, допоможуть вашому бізнесу.

Мастила Mobil призначені для оптимізації роботи підшипників, зубчастих передач і деталей машин в різних умовах навантажень.

Оливи для теплопередачі Mobil пропонує високоякісні мінеральні теплоносії для відкритих або закритих систем, з основними функціями, які вам потрібні – відмінна ефективність теплопередачі, висока термостійкість і стійкість до окислення, а також відмінні низькотемпературні властивості.

Гідравлічні оливи. Системи, що забезпечують більшу потужність при високому тиску, при екстремальних температурах це знайомі навантаження для олив і для вас. Оскільки немає «типової» гідравлічної системи, гідравлічні рідини мають вбудований резерв якості.

Якщо ваші вимоги до навантаження, температури і реагування дійсно важливі, Mobil зможе показати вам, що можуть високоякісні гідравлічні рідини.

Металообробні рідини Мають широкий спектр ріжучих рідин, охолоджуючих рідин і антикоррозійних засобів для задоволення ваших виробничих потреб.

Охолоджуючі оливи. Синтитичні та мінеральні оливи для охолодження, розроблені для задоволення ряду потреб від поршневих компресорів, що працюють при високих температурах, до систем з  хладогенами сприятливими для озонового шару, для звичайних холодильних компресорів, що працюють при температурах нижче нуля.

Прокатні Оливи Нафтопродукти є оптимальними для різних операцій прокатки чорних і кольорових металів.

Вони пропонують такі переваги, як зниження викидів, більш низький рівень обробки присадок, оптимальні показники зниження і поліпшення якості поверхності.

Завдяки представництву компанії ви можете придбати оригінальні оливи і в Україні. Якість олив відмінна.

Купуйте оригінальні оливи Mobil в інтернет магазині К2-ГРУП.

Походження товарів підтверджується сертифікатами аналізу заводів виробників .В залежності від обсягу замовлення ви завжди можете розраховувати на приємні бонуси від компанії.

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.