LUBRIGUARD

Торгова марка Lubriguard є зареєстрованою торговою маркою Warren Oil Company, Inc., одного з найбільших незалежних виробників мастильних матеріалів у світі, що має найбільшу кількість ліцензій Американського нафтового інституту на моторне масло у США.

Компанія Petroleum Service в даний час пропонує масло для дизельних двигунів Lubriguard для важких умов експлуатації, високотемпературне мастило з протизадирними присадками та рідина для вихлопних газів дизельних двигунів.

Lubriguard лідирує в області повністю схвалених масел з низькою в’язкістю, що забезпечують як захист, так і переваги в економії палива. Їхня олія для дизельних двигунів для важких умов експлуатації розроблена для належного обслуговування важко працюючих двигунів у важких умовах експлуатації. Мастило 15w40 CJ-4 захищає розподільні вали, штовхачі, вкладиші, підшипники, пальці втулок і всі життєво важливі вузли працелюбного двигуна. Спеціальна технологія диспергування Soot Slayer запобігає загусенню мастильного матеріалу та зберігає двигун у чистоті.

Lubriguard Skyblue DEF – це розчин сечовини, що використовується як відновник в системах селективного каталітичного відновлення в автомобілях з дизельним двигуном. Такий склад сечовини та води знижує кількість токсичних NOx, що викидаються у повітря.

Змащення Lubriguard класу 2 сертифіковані NLGI GC-LB і забезпечують чудове змащування для різних застосувань, включаючи промислову та автомобільну.

Категорії