Coastal

Coastal виробляє Warren Oil Company у США. Coastal включає широкий асортимент мастильних матеріалів, пластичних мастил та автомобільної хімії, щоб якнайкраще задовольнити потреби наших клієнтів.

Успіх та задоволеність наших клієнтів знаходяться на передньому краї всього, що ми робимо.

Як експерти з мастильних матеріалів та мастильних матеріалів, ми надаємо клієнтам знання галузі, індивідуальне технічне навчання та активну підтримку клієнтів для тисяч продуктів, які відповідають найвищим стандартам якості або перевершують їх.

Ми прагнемо виконати кожне замовлення у повному обсязі та забезпечити своєчасне відвантаження з наших стратегічно розташованих об’єктів.

Завдяки значній ємності складських приміщень, широкому асортименту продукції та експлуатаційній гнучкості ми пишаємося тим, що є єдиним постачальником усіх ваших потреб у мастильних матеріалах та мастилах.

Наша продукція включає моторне масло для легкових автомобілів, моторне масло для важких умов експлуатації, сільськогосподарські та промислові олії, автомобільні присадки та хімікати, продукцію для зовнішнього та судноплавства, а також мастила.

Ми також виробляємо та упаковуємо мастильні матеріали під кількома зареєстрованими торговими марками, включаючи Warren, Lubriguard, Autoguard, Itasca, Coastal, LubriGold та Saxon.

Категорії