Заміна запчастин для безвідмовної роботи автомобіля

Автомобіль робить комфортнішим життя сучасної людини. Швидкий ритм життя змушує задуматися про придбання незамінного засобу пересування. Для будь-якого власника транспортного засобу, крім гідного зовнішнього вигляду, важливим є досить легке керування транспортом, а також його надійність та безпека.

Будь-який транспортний засіб складається з багатьох різних деталей, всі вони повинні бути обов’язково справними.

Неполадки, спричинені поломкою навіть маленької деталі, можуть призвести до серйозних проблем у роботі всієї автомобільної конструкції.

Своєчасна заміна та ремонт
К2-ГРУППСвоєчасний ремонт та заміна якісних автозапчастин дозволять уникнути виникнення серйозніших неприємностей. Не всім власникам транспортних засобів відомо про те, що пропоновані виробником запчастини призначені для виконання певних цілей, тому поділяються на спеціальні групи. Для імпортного автомобіля пропонується використання оригінальних та не оригінальних запчастин. Виготовлення оригінальних запчастин здійснюється на тих самих заводах, де виготовляються й самі автомобілі. Вартість не оригінальних запчастин, безумовно, виявиться нижчою, але заміна їх, як показала практика, проводиться частіше, оскільки термін служби на порядок нижчий.

Вибір оригінальних запчастин

Однак для забезпечення стабільності та надійності, фахівці рекомендують віддавати перевагу використанню оригінальних запчастин. Правильний вибір потрібних запчастин для свого автомобіля є досить складною та відповідальною справою. У разі придбання неоригінальних автозапчастин слід бути готовим до того, що можливо, незабаром знадобляться додаткові витрати. Все це здатне негативно вплинути на безпеку авто. Тому слід замислитись про доцільність такого придбання. Безумовно, техніка відчує дбайливе ставлення своїх власників. І тут забезпечується надійна робота всієї автомобільної конструкції.

Заміна оливизгідно з технічним регламентом автомобіля

Рекомендований інтервал, через який слід замінити рідину, вказано у сервісній книжці. Але терміни багато в чому залежать від якості масла і бензину, віку машини, стилю їзди власника.

Чим гірша якість витратних матеріалів, тим частіше доводиться їх міняти.

У сучасній машині рекомендується проводити процедуру через кожні 10-15 тис. км пробігу автомобіля, якщо говорити про синтетичні масла, і 5-7 км, якщо йдеться про мінеральні рідини.

Але для нової машини, яка тільки-но проходить обкатку, перша заміна повинна пройти трохи раніше.

При купівлі вживаного автомобіля заміна моторного масла – обов’язкова процедура, навіть якщо продавець запевняє, що це робив буквально вчора.

На періодичність заміни впливають і умови їзди: що вони гірші, то коротший інтервал між процедурами.

Ускладнюють умови експлуатації машини висока вологість, запиленість повітря, великі та часті перепади температур, рельєфу місцевості, що веде до перевантаження двигуна.

Погано позначаються на автомобілі агресивна їзда та їзда міськими пробками. У цьому випадку інтервал між плановою заміною рідини скорочують на 30% від рекомендованої.

Більше читайте тут: https://k2group.com.ua/svoevremennaja-zamena-zapchastej-dlja-bezotkaznoj-raboty-avtomobilja/

Проводимо своєчасне ТО

Як будь-який товар автомобіль в цілому, так і окремі його частини мають певний термін служби і в процесі експлуатації зношуються, стають непридатними.

Тому, щоб уникнути неприємних моментів на дорозі потрібно час від часу проходити технічне обслуговування машини в спеціалізованому автосервісі.

На відміну від ремонту, проведення ТО служить профілактичним заходом, що є гарантією надійності та довготривалої роботи систем та агрегатом авто.

Головне, своєчасно провести ТО автомобіля, щоб уникнути ДТП чи непередбачених поломок у дорозі.

Важливо розуміння того, що виробники транспортних засобів, гарантуючи якість, не з корисливих спонукань рекомендують власникам машин проводити періодичне технічне обстеження.

Звичайно, перед реалізацією виріб проходить багаторівневу систему випробувань та перевірок на довговічність, але кожна елемент має свій період служби, тому потрібно дотримуватись зазначених у сервісній книжці термінів контролю роботи автомобіля.

Адже не просто так інженери-конструктори робили розрахунки запасу міцності різних деталей і складали посібник з експлуатації конкретної моделі.

Види техобслуговування Комплекс заходів з технічного обслуговування автомобілів поділяється на декілька різновидів, які включають:

  • візуальний огляд
  • діагностику простих компонентів
  • оцінку працездатності складних систем та елементів

Збереження первинного зовнішнього вигляду, його підтримання справному стані головна мета технічного обслуговування автомобіля. Завдання планово-профілактичних робіт полягає у попередженні несправностей, їх своєчасне виявлення та усунення, зниження зносу деталей, збереження зовнішнього вигляду залізного коня.