Виробники олив та мастил у світі політики та конкуренції!

Виробники олив та мастил:

Масла и смазки MOBIL

Exxon Mobil (Мобіл) сьогодні є однією з найбільших у світі нафтових компаній, зареєстрованих на біржі.
130 років тому Джон Д. Рокфеллер заснував знаменитий трест Standard Oil – провісник нинішніх транснаціональних нафтових корпорацій. Через сорок років, у 1911 році, Верховний суд США на основі антимонопольного акту Шермана ухвалив роздробити Standard Oil на 33 дрібні компанії. Два з цих уламків нафтової імперії Рокфеллера згодом об’єдналися та перетворилися на компанію “Mobil”. Історію, торгова марка “Mobil” має найбагатшу. Мотор аероплана братів Райт, парові машини “Титаніка”, турбіни першого американського атомного підводного човна “Наутілус” змащувалися маслами Mobil oil. А коріння компанії сягає далекого 1866 року, коли в списку фірм, зареєстрованих у штаті Нью-Йорк, з’явилася назва Vacuum Oil Co. На момент покупки компанії Vacuum Oil Рокфеллером у 1879 році це було процвітаюче підприємство, відоме на всі Штати своїми мастилами для промислової техніки та парових машин. Після знаменитого антимонопольного процесу 1911 фірма деякий час розвивалася окремо, після чого з дозволу федерального суду в 1931 злилася з іншим уламком імперії – головною рокфеллерівської компанією Standard Oil Co. of New York, скорочено Сосоні. Саме тоді і були офіційно зареєстровані торгова марка Mobiloil та символ компанії, червоний крилатий кінь Пегас.
Оливи та мастила Mobil розраховані на застосування, як в автомобільній, так і в індустріальній техніці, для надійного захисту в різних експлуатаційних умовах – від впливу високих температур та вологості до важких та ударних навантажень та змінних швидкостей обертання. Вони пропонуються в широкому діапазоні в’язкості для розширення Вашого вибору та більшої гнучкості. Поряд з нашим основним асортиментом ми маємо спеціальні пластичні мастила Mobil для високошвидкісних підшипників, приводних редукторів, обладнання харчової промисловості, відкритих зубчастих передач та біорозкладні пластичні мастила Mobil, що не завдають шкоди навколишньому середовищу.
Для задоволення вимог промисловості, споживачів і виробників обладнання Mobil веде безперервні дослідження та розробку нових технічно прогресивних пластичних мастил Mobil. В результаті цих досліджень пластичні мастила Mobil створені на основі ретельно підібраних мінеральних та синтетичних базових масел у поєднанні з патентованими загусниками та синергетичними системами присадок. Сучасна технологія виробництва є основою, що гарантує сталість якості та найвищі експлуатаційні характеристики MOBIL.

Компанія була заснована в 1993 році братами Пламеном та Атанасом Бобоковим. За скромну суму вони викупили старий завод «Спецмаш» у Русі та організували з його основі виробництво моноградних гідравлічних масел кількох сортів. І, можливо, бренд PRISTA ніколи і не досягнув би тих позицій на ринку, які він займає зараз, якби не подальший вдалий збіг обставин та серія правильних рішень, прийнятих керівництвом компанії.

До оголошення про своє банкрутство 1995 року нафтопереробний комплекс «Плама» у місті Плевен, Болгарія, був монополістом на болгарському ринку.

Збанкрутіла «Плама» випустила на ринок праці найцінніші кадри, які мають необхідні навички та досвід. Колишні ключові співробітники нафтопереробного заводу – виконавчий директор, головний інженер, головний технолог, начальник лабораторії, спеціаліст з КВП та автоматики, кілька технологів виробництва – перейшли працювати в Prista oil, забезпечивши тим самим необхідний кадровий потенціал компанії.

На початку 2000-х частиною акцій Prista oil володіла компанія «Texaco», що теж зробило свій внесок у розвиток болгарської марки. Пізніше, у середині 2000-х, Prista oil викупила проданий пакет акцій назад.

Холдингу належать 4 заводи та 1 портовий термінал у турецькому Ізміті. Два заводи знаходяться в Болгарії (завод у Русі та завод з виробництва мастил у Софії), один у Туреччині (Ізміт) та ще один в Узбекистані (Фергана).

Присутність Prista oil на міжнародному ринку позначена 45 країнами на чотирьох континентах, і зупинятися на досягнутому компанія не планує. Підприємство продає свою продукцію в таких країнах як Алжир, Угорщина, Грузія, Греція, Ірак, Італія, Катар, Кенія, Лібія, Марокко, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Росія, Сінгапур, Тайвань, Туніс, Туреччина, Чеська Республіка, Екваторіальна Гвінея та багато інших.

Асортимент продукції Prista є результатом поєднання власних досліджень та прямої співпраці зі світовими лідерами у нафтовій та хімічній промисловості, таких як Chevron, Gulf Oil Marine, Lubrizol та інші. Prista виробляє мастильні матеріали, мастила та спеціальні рідини на заводі в Болгарії. Prista виробляє на сьогоднішній день моторні та індустріальні олії високого рівня, що підтверджується європейськими сертифікатами якості та рівнем стандартизації продукції. Якщо Вам потрібна олія за критерієм ціна-якість, найкраще рішення на сьогодні це олії Prista!

Масла и смазки ESSO

ESSO (ЕССО) – добре відома у всьому світі компанія (у США відома під ім’ям EXXON), що виконує повний виробничий цикл у галузі нафтопродуктів – від видобутку та переробки нафти та газу до виробництва нафтохімії та мастильних матеріалів. Свою історію ESSO відраховує з 1870, коли відомий навіть школярам Джон Д. Рокфеллер заснував компанію “Standard Oil”. У 1911 р. на основі знаменитого “антитрестового” закону, вища судова палата розділила імперію Рокфеллера на 34 фірми, найбільшою з яких була “Jersey Standard”. Починаючи з 1950 р. філії компанії в інших країнах отримали назву ESSO, на ім’я марки бензину найвищої якості “S.O.” (“Standard Oil”). У 1972 р. “Jersey Standard” була перейменована в EXXON, співзвучна з ім’ям ESSO. На сьогоднішній день EXXON Corporation – найбільший у світі нафтовий концерн, який за розміром отриманого прибутку займає лідируючу позицію. На російському ринку ось уже понад 20 років веде свою роботу фірма ESSO Deutschland GmbH – німецька філія EXXON Co., що знаходиться в Гамбург (Німеччина). Після розпаду СРСР ESSO перейшла на інший якісний рівень роботи із споживачами. Починаючи з 90-х років ESSO розвинула широку дилерську мережу в республіках колишнього СРСР і на сьогоднішній день є однією з провідних та найпопулярніших марок олій на ринку СНД. З самого початку ESSO слідує правилу: “Клієнт має право усвідомлено вибирати товар на основі отримання повної та достовірної інформації про нього”. Тому фахівці фірми ESSO постійно проводять навчання партнерів та клієнтів та завжди готові надати всю необхідну технічну підтримку. ESSO активно співпрацює і виробляє масла для таких фірм як Mercedes-Benz, Toyota, Volvo, BMW, Audi, Volkswagen, Ford та ін. У 1996 році ESSO була першою компанією, яка надала свої масла ESSO Ultra і ESSO Uniflo як масла найвищої якості випробувань та отримання допуску АвтоВАЗ.

Масла и смазки ENI (Agip)

ENI (Agip) – свою діяльність компанія Eni S.p.A розпочала понад півстоліття тому і на сьогоднішній день представлена ​​в 70 країнах світу. Корпорація Eni заснована у 1953 році італійським урядом. Найбільші акціонери — міністерство економіки та фінансів Італії та держкомпанія CDP SpA. Компанія веде розвідку та видобуток нафти та газу в Італії, Північній та Західній Африці, Північному морі та Мексиканській затоці. Eni S.p.A. одна з небагатьох, що працюють за повним циклом, включаючи дослідження та розробку формул, видобуток, транспортування та переробку нафти, виробництво базових олій та присадок. Мастильні матеріали Agip мають схвалення провідних виробників легкової та вантажної техніки та промислового обладнання. Висока якість масел, вироблених фірмою на своїх підприємствах у Європі, підтверджується багаторічною співпрацею Agip Petroli з провідними командами у гонках «Формула-1». Вже тридцять років логотип “шестиного собаки” можна побачити на всіх європейських етапах цієї гонки.

В результаті науково-дослідної роботи Eni представив i-Sint: нову лінію мастильних матеріалів, спеціально створену для максимально задоволення потреб Вашого автомобіля. i-Sint – це повний діапазон синтетичних, напівсинтетичних та мінеральних мастильних матеріалів, розроблених згідно з особливостями та потенційними вимогами всіх типів двигунів, що забезпечують стабільну роботу за найрізноманітніших умов роботи. Завдяки ретельному підбору сировини та ідеально збалансованому пакету присадок, продукти i-Sint перевершили вимоги найсерйозніших тестів та випробувань, що висуваються як владою, так і виробниками автомобілів.

Лінія масел Eni i-Sint гарантує максимальний захист і чудову роботу двигуна, а також завдяки використанню спеціальних добавок, покращує роботу фільтрів сажі. Асортимент лінії пропонує більшу кількість високоплинних олив, що дозволяють збільшити економію палива.

Масла и смазки COMMA

Comma Oil & Chemicals Ltd (КОММА) – була заснована у Великій Британії в 1965 році. В даний час – це найбільший виробник світового класу в галузі автомобільних масел, автохімії та автокосметики, що належить найбільшій у світі нафтовій корпорації. Стратегічно вірне розташування у місті Грейвісенд (Gravesend), графство Kent на схід від Лондона сприяє динамічним поставкам продукції марки Comma більш ніж у п’ятдесят країн світу, включаючи Росію. Маючи у своєму асортименті повний ряд високоякісних моторних масел (30 найменувань), Comma є найбільшим виробником необхідної для автомобілів хімічної продукції понад 150 найменувань.
Comma є найбільшим заводом автомобільних олій, виробляючи понад 50% всіх олив у Великій Британії. Компанія Comma виготовляє повний асортимент моторних масел, включаючи масла для двотактних двигунів, та трансмісійних масел для коробок передач, задніх мостів та коробок кермового механізму.

Практично всі масла мають вищі класи якості за API (SL/CG-4) та ACEA (A3/B3/E5) та мають схвалення провідних світових виробників. Лінія моторних масел включає повністю синтетичні масла (100% синтетична основа), напівсинтетичні масла (не менше 50% синтетичної основи), масла з синтетичної технологією (включення синтетичної основи не менше 15%) і високоякісні мінеральні масла. Comma надає своїм покупцям три головні переваги. Перше – Comma виготовляє свою продукцію з сирої високоякісної нафти, оскільки в Англії немає законів, що змушують виробників масел додавати очищену відпрацьовану олію у свою продукцію. Друге – оскільки всю свою продукцію Comma виготовляє на своєму заводі, її компоненти проходять повний контроль кожному етапі. Більше того, навіть тару для олій на заводі виготовляють самостійно, що дозволяє швидко реагувати на запити клієнтів. Процес добавки присадок на виробництві Comma контролюється комп’ютером. Все це дозволяє гарантувати споживачеві найвищу якість продукції.
Третє – постійна робота над удосконаленням продукції в сучасних лабораторіях заводу, дозволяє компанії створювати олії, що відповідають останнім світовим стандартам. Як результат вищесказаного, Comma має міжнародний сертифікат якості виробництва ISO 9002, а на кожній упаковці з маслом стоїть штамп схвалення ACEA – Європейської асоціації автовиробників. Практично всі масла мають схвалення до застосування OEM – автовиробників. Найголовніше, продукція COMMA – це та сама продукція, якою користується більше половини водіїв у Великій Британії, а також водії інших європейських країн.

Масла и смазки CRC

CRC Industries Inc. – світовий лідер у виробництві професійної автохімії та автокосметики у сфері ремонту, догляду та обслуговування автомобілів входить у відомий міжнародний холдинг Berwind Group. Компанія CRC (Corrosion Reaction Consultants) була створена 6 жовтня 1958 року в Пенсільванії, США. Одним із засновників компанії був хімік – винахідник продукту WD-40 – Норман Ларсон.
50% продажів основної продукції (авторідини, антифриз, очищувачі, автокосметика, автомобільні мастила, автомобільні присадки, автохімія, автошампуні, антикор косметика) компанії припадає на Північну та Південну Америку, 25% продажів – на Європу, Близький Схід та Африку, 15% продажів – на Австралію та Нову Зеландію, 10% продажів – на азіатський ринок. Компанія CRC є одним із законодавців, які тестують продукти автохімії та автокосметики, які представлені на світовому ринку. Наприклад, досить популярний і відомий у світі тест для очисників карбюраторів – CRC Carburetor clean-up test. З листопада 1996 року компанія CRC Industries Inc. одержала сертифікат ISO 9001:2000. Деякі продукти CRC вже проходили успішно тести, організовані спеціалізованими російськими журналами. Зокрема супертест депресорних присадок.

Масла и смазки BP

BP (БиПи) – (до травня 2001 року компанія носила назву British Petroleum, згодом — Beyond petroleum) — британська нафтогазова компанія, друга за величиною нафтогазова компанія, що публічно торгується в світі. Станом на 2009 рік компанія займала 4 місце у Fortune Global 500. Штаб-квартира компанії розташована в Лондоні.
Компанія веде видобуток нафти та газу у багатьох куточках землі, як на суші, так і на шельфі. Доведені запаси ВР на 2009 рік становили 1,4 млрд т рідких вуглеводнів, 1,26 трлн м? природного газу.
BP володіє нафтопереробними та нафтохімічними потужностями, мережею АЗС, випускає олії під маркою Castrol. Також компанії належать частки у 10 газопроводах та п’яти регазифікаційних терміналах у Північному морі. Крім того, компанія володіє 47% часткою в газопроводі на Алясці, а також кількома приймальними терміналами для зрідженого природного газу в Мексиканській затоці.
Продукція BP:

  • моторні оливи
  • bp трансмісійні оливи для АКПП
  • мастила для МКПП
  • мастила та технічні рідини
Масла и смазки CASTROL

Castrol (Кастрол) – провідний виробник мастильних матеріалів. До них відносяться моторні оливи, трансмісійні оливи та інші спеціальні продукти. Бренд Castrol належить групі компаній ВР. Головний офіс знаходиться в місті Суїндоне (Великобританія). Главою Castrol (за сумісництвом – першим віце-президентом ВР по мастильних матеріалах) є Майк Джонсон. У Castrol (включаючи заводи та дослідні лабораторії) працюють понад 12,000 осіб у 130 країнах світу. Мастильні матеріали, що поставляються до Росії, в основному виготовляються на заводах у Німеччині та Бельгії.
Лінійка продукції Castrol включає мастильні матеріали практично для всіх видів побутового, комерційного та промислового застосування: моторні масла для двох- і чотиритактних, бензинових та дизельних двигунів, широкий діапазон рідин для механічної та автоматичної коробок передач, мастил для ланцюгів, мастильно-охолоджувальних емульсій, гідр рідин, гальмівних рідин, мастил та миючих засобів. Castrol також випускає продукцію для сільськогосподарської техніки, заводів, промисловості, авіації та морської техніки.
Основною продукцією Castrol є моторні оливи:
Для пасажирських автомобілів: EDGE, Magnatec, а також існують XL, GTD, Formula RS, Synt, Syntec та GTX та SLX
Для мотоциклів: Power1, PowerRS та Act>evo; також існують TT, TTS, GP, GPS та Go!
Для вантажного транспорту: Elixion, Enduron, Hypuron, Tection, CRB та Agri
Для суден: Cyltech та TLX Plus
Для промислового застосування: Hyspin (гідравліка), Aircol (компресори) та Alpha (промислові механізми).

Масла и смазки Chevron

Chevron Corporation (Шеврон) – друга після ExxonMobil – інтегрована енергетична компанія США, одна з найбільших корпорацій у світі. Компанія займає 5 місце у Fortune Global 500 (2009 рік). Входить до списку Fortune 1000 за підсумками 2005 року (3 місце). Штаб-квартира – у місті Сан-Рамон, Каліфорнія (США).
Заснована в 1879 році в місті Піко-Каньйон, Каліфорнія. У 2001 році поглинула компанію Texaco, отримавши назву ChevronTexaco. У 2005 році повернулася до колишнього найменування.
Компанія веде видобуток нафти у різних регіонах світу. Їй належить низка нафтопереробних підприємств, а також велика мережа АЗС. Доведені запаси нафти Chevron – 13 млрд барелів.
Компанія веде видобуток нафти у різних регіонах світу. Їй належить низка нафтопереробних підприємств, а також велика мережа АЗС. Доведені запаси нафти Chevron – 13 млрд барелів. Базові оливи ISOSYN практично за всіма параметрами відповідають, а за деякими характеристиками навіть перевершують напівсинтетичні олії. Поряд зі створенням ексклюзивних базових масел розробляються і унікальні системи присадок, в результаті чого мастильні матеріали під маркою Chevron мають чудові властивості, характерні для компонентів, що використовуються в їх виробництві. В даний час більшість мастил Chevron, починаючи від моторних і трансмісійних і закінчуючи індустріальними маслами, випускаються на основі базових масел ISOSYN.
Купуючи продукцію компанії Chevron, Ви можете бути впевнені, що мастильний матеріал, виготовлений за технологією гідропроцесу, не підведе Вас ні в холод, ні в спеку. Chevron настільки впевнений у якості своїх продуктів, що надає гарантію Warranty Plus: гарантійний захист від бампера до бампера – від двигуна до приводних механізмів.

Масла и смазки ELF

ELF (ЭЛЬФ) – унікальні моторні оливи та бездоганно якісні мастильні матеріали насправді довели високу надійність у роботі та чудові експлуатаційні показники. Тривале використання продуктів ELF у професійному автоспорті показало ефективність автомобільних олій цього виробника. Прогресивні рішення та унікальні ноу-хау, розроблені для болідів «Формули 1», успішно застосовуються в мастилах та мастилах для серійних автомобілів. В даний час під брендом ELF поставляються моторні олії вищої групи якості, спеціально розроблені для екстремальних умов експлуатації сучасних двигунів та повністю відповідають жорстким вимогам світових автовиробників.
Нова серія моторних масел ELF SOLARIS відноситься до останнього покоління унікальних мастильних матеріалів зі зниженим вмістом побічних домішок Low SAPS. Ця серія перевершує суворі вимоги граничних норм викиду шкідливих з’єднань Euro IV і підходить для експлуатації в будь-яких дизельних та бензинових двигунах. Нові повністю синтетичні моторні мастила ELF EXCELLIUM FULL-TECH помітно покращують роботу двигуна, продовжують міжсервісний інтервал, полегшують запуск двигуна та помітно знижують шкідливість вихлопних газів. Синтетична олива серії ELF EXCELLIUM – це ефективне рішення для сучасного автомобіля.

Широка лінійка якісних трансмісійних масел TRANSELF включає відмінні продукти на синтетичній та мінеральній основі, які призначаються для постійної експлуатації при екстремально високих навантаженнях у коробках передач, редукторах та диференціалах легкових та вантажних автомобілів. Унікальні трансмісійні олії новітньої серії FE мають паливозберігаючі властивості. Спільна експлуатація цих продуктів із моторними оліями ELF останніх серій забезпечує помітну економію палива, яка підтверджена фактичними результатами незалежних експертиз.
Починаючи з 1968 року автомобільні моторні оливи та мастильні матеріали ELF з явним успіхом використовуються в гоночних болідах, що беруть щорічну участь у змаганнях «Формула 1» та інших спортивних гонках. Передові розробки, що витримали екстремальні умови та забезпечили підвищення потужності спортивних автомобілів, лягають в основу серійної продукції під брендом ELF. Унікальні масла ELF для двигунів і трансмісій автомобілів – це французька якість і бездоганно досконала продукція від світового лідера ринку автомобільних моторних масел та консистентних матеріалів, що змащують.

Масла и смазки ENEOS

ENEOS (ЭНЕОС) – корпорація Niрроn Oil є найбільшою нафтовою компанією Японії. Вона була заснована 1 квітня 1999 шляхом злиття компаній Niрроn Oil Соmрапу Ltd. та Mitsubishi Oil Со. Місія – працювати на благо суспільства, забезпечуючи стабільні постачання нафти та нафтопродуктів. У той же час ми приділяємо першорядне значення глобалізації нашої діяльності та посиленню охорони навколишнього середовища.
Діяльність корпорації Niрроn Oil – це інтегрована взаємодія секторів нафтовидобутку, нафтопереробки та реалізації нафтопродуктів. У секторі реалізації компанія пропонує продукцію та послуги найвищої якості – і не тільки в Японії, а й у всьому світі, щоб клієнти та покупці могли повністю довіряти марці ЕNEOS.
Мастильні матеріали “ENEOS” виготовляються на найбільшому нафтопереробному заводі MICHANG OIL INDUSTRIAL (Ю.Корея) за ліцензією та під технологічним контролем «Nippon Oil С.» (Японія). Виробництво мастильних матеріалів “ENEOS” у Південній Кореї з використанням японських присадок дозволило досягти справжньої Японської якості за доступного рівня цін. Весь спектр продукції дозволено до застосування біля РФ держстандартом Росії. Мастильні матеріали “ENEOS” розроблені з урахуванням міжнародного стандарту якості та рекомендовані до застосування в Американській, Європейській, Японській та Російській техніці.
Компанія «Nippon Oil С.» не сприймає використання універсальних масел. Тому фахівцями компанії було розроблено весь відомий сьогодні спектр автомобільних масел, який розширюється з кожним роком.

Масла и смазки LIQUI MOLY

LIQUI MOLY (Ликви Молли) – Це німецька фірма, розташована в місті Ульм і отримала свою назву від з’єднання дисульфіду молібдену (liqui (скор.) – рідина, moly (скор.) – молібден). Властивості цієї сполуки у стані суспензії дозволили фірмі завоювати світовий ринок. В даний час ЛІКВІ МОЛІ має закордонні відділення в Бельгії, Франції, Південній Америці, Італії та інших країнах. У Німеччині ж на ринку присадок до пального та олій їй належить майже 50% ринку країни.

Оливи фірми LIQUI MOLY визнані та мають допуски найбільших світових автовиробників: Mercedes-Benz, BMW, VW, Porsche, MAN, Volvo тощо. Олії LIQUI MOLY класифікуються відповідно до провідних світових стандартів якості API, ACEA, ILSAC.
Дуже важливою є і висока якість продукції, яка регулярно перевіряється Союзом технічного нагляду Німеччини та Організацією захисту навколишнього середовища DEKRA.
Всі масла, авто-, мотохімія та автокосметика виробляються та фасуються тільки в Німеччині, на заводі у місті Ульм.
LIQUI MOLY – марка, добре відома у спорті. Участь у гонках класу Формула-1, Формула-3, Індикар-серії, чемпіонатах різних країн з ралі говорить сама за себе. Марку знають і любителі водяної Формули-1, де вона завжди була на висоті. У Росії LIQUI MOLY знають перш за все в авто-і мотоспорті, де до мастил і технічних мастил пред’являються найвищі вимоги щодо якості та властивостей. Чемпіони Росії в класі «Формула», команда «Формула-Z» використовує у своїх гоночних болідах тільки мастила та повністю синтетичні масла LIQUI MOLY (докладніше про найсвіжіші новини та результати гонок можна прочитати в розділі «Спорт» на нашому сайті). У шосейно-кільцевих мотоперегонах олії компанії також у пошані. Компанія LIQUI MOLY є одним із основних спонсорів футбольної бундес-ліги Німеччини.
В даний час LIQUI MOLY пропонує споживачеві повну палітру масел, присадок та мастильних матеріалів найрізноманітніших видів. В асортименті фірми, окрім величезного спектру автомобільних моторних та трансмісійних масел і присадок, є оливи для 2- та 4-тактних двигунів мотоциклів, бензопил, газонокосарок, програми догляду за автомобілем, мотоциклом і навіть велосипедом. Ви можете заливати в автомобіль чудове масло, доглядати його зовнішнім виглядом (в асортименті, крім усіх видів поліролей, є засоби для догляду за шкірою, хромом, пластиком, тканиною салону, колісними дисками, а також різні очищувачі), герметизувати текти радіатора, прокол колеса або отвір у системі вихлопу. За допомогою продукції фірми ви зможете запустити двигун у сильний мороз, знайти підсмоктування повітря в двигуні, очистити двигун, карбюратор, систему живлення та охолодження, позбутися настирливого скрипу пластмаси салону, захистити замки та електроніку від вологи.

Масла и смазки MOPARЗ 1933 по 1937 рік запчастини Chrysler Corporation маркувалися логотипом з літерами D, C, P і D, запчастини – Dodge Chrysler, Plymouth, і Desoto. Навесні 1937 року було проведено роботу над створенням торгової марки для антифризу, призначеного для використання у вироблених компанією автомобілях. Після багатьох пропозицій, затверджено просте ім’я, яке легко запам’ятати: поєднання слів “motors” (мотори) та “parts” (запчастини) до них, – MOPAR.
Масла и смазки MOTUL

MOTUL (Мотюль) -завжди виявляючи особливу увагу до всіх етапів розвитку автомобіля, фірма “Motul” навчилася передбачати вимоги виробників двигунів до мастильних матеріалів. Щоразу, починаючи з легендарної олії 60-х років “Motul 2100”, в якій були вперше використані синтетичні основи, і закінчуючи сучасним “300V LE MANS” – 100%-на синтетика на основі естерів, фірма “Motul “” закріплювалася на позиціях всесвітньо відомої фірми та компетентного фахівця у виробництві синтетичних масел

Участь фірми “Motul” у автомобільних змаганнях найвищого рівня також ілюструє здатність фірми до створення найбільш якісних олив.
Компанія “Motul” має реноме лідера у технології виробництва синтетичних мастильних матеріалів на основі естерів. Естери (ефіри) рослинного походження мають неабиякі змащувальні властивості: ефект “”прилипання”” до поверхонь металевих деталей, збереження плинності при низьких температурах, забезпечення стабільної в’язкості та чудові біорозкладні властивості. Ці чудові властивості в перекладі на мову споживача означають зниження зносу двигуна, зниження витрати масла та зниження внутрішнього тертя.
Компанія Motul зробила зухвалу ставку на цю технологію вже кілька десятиліть тому. Але й сьогодні не припиняється прогрес створення нових формул, які дозволять надати для вимогливих автомобілістів найкращу продукцію за найкращою ціною.

PENTOSIN

PENTOSIN – марка Pentosin «Пентосин» існує вже довгий час і має багату історію. Генріх Фройденталь заснував початкову сімейну фірму у 1927 році. Це було 80 років тому. Завдяки високоякісним ветеринарним продуктам німецькі заводи Pentosin «Пентосин» вже в 1935 році набули такої популярності, що було розпочато виробництво продуктів Pentosin «Пентосин» за ліцензією в Чехії, Австрії, Італії та Швейцарії. Пан Фройденталь зрозумів значення автомобільної промисловості, що швидко розвивається, і тим самим заклав основу для розробки гальмівних рідин і мастильних матеріалів, які мали успіх у клієнтів, спочатку як безкоштовні продукти. Із самого початку головним принципом пана Фройденталя для марки Pentosin «Пентосін» була якість. Це було і залишається гарантом для і сьогодні чинної концепції фірми Deutsche Pentosin-Werke GmbH: Якість та довговічність у тісному зв’язку з маркою Pentosin.

В даний час компанія Pentosin спеціалізується на створенні мастильних матеріалів найвищої якості, використовувати які у своїй техніці рекомендують провідні світові автовиробники: Toyota, Volkswagen, Opel, Mercedes, Skoda, Saab та інші. Для продукції, що випускається, компанія з Німеччини використовує перевірені базові компоненти, синтетичні та мінеральні матеріали. Тому продуктова лінійка дуже різноманітна, що дозволяє купити олію Pentosin для певної моделі авто відповідно до умов експлуатації.

Масла и смазки Petro-Canada

PETRO-CANADA (Петро-Канада) – історія компанії починається з 1975 р., коли, усвідомивши великий потенціал нафтогазової галузі та величезні можливості, які відкриваються при виході на нього для Канади, Уряд цієї країни створив компанію «Petro-Canada». Головною метою нової компанії стало не лише розвідка та розробка нових родовищ у самій Канаді, але також створення та виробництво високоякісних нафтопродуктів, які б забезпечили цій країні провідне становище на нафтогазовому ринку.
З 2002 р. продукція заводу сертифікована за міжнародним стандартом ISO/TS 16949, що дозволяє компанії Petro-Canada постачати свої продукти на автоскладальні виробництва в усьому світі.
Зараз у компанії власна потужна виробнича та збутова інфраструктура, в якій використовуються лише найсучасніші технології та обладнання. «Petro-Canada» виробляє мастильні матеріали, пристосовані для роботи в серйозних кліматичних умовах Канади, які дуже схожі з умовами Росії.
Схожість кліматичних умов Канади та Росії дозволяє успішно застосовувати мастильні матеріали Petro-Canada і в нас. Завдяки унікальному процесу виробництва мастильні матеріали Petro-Canada з легкістю долають і арктичні морози, і спекотну спеку, такі властиві російському клімату в різні пори року на різних частинах нашої країни. А привабливі рішення, що пропонують додаткові вигоди покупцям продукції, роблять її дедалі популярнішою.
У сучасних двигунах та обладнанні швидкості більше, температура вища, і термін служби довше, а отже, для того, щоб залишатися лідером у своїй галузі, треба повною мірою виконувати вимоги не лише сьогоднішнього дня, а й думати про завтрашнє. Компанія Petro-Canada виробляє найякісніші олії та мастила. Всі вони виробляються на основі найчистіших базових олій у світі. Чому базові олії такі важливі? Тому що їхня якість впливає на властивості готового мастильного матеріалу. Особливо, якщо він на 80% складається з базової олії. Це як із чашкою кави – якщо ви наллєте брудну воду, не чекайте гарного смаку. Мастильні матеріали в цьому нічим не відрізняються від напою, що бадьорить, саме тому за основу ми беремо найінноваційніші та якісніші базові масла Груп II та III
У будь-якому обладнанні – від автомобільної до гірничодобувної та будівельної техніки – олії та мастила на основі найчистіших базових олій довше зберігають свої властивості. Вони ефективніші навіть при високих навантаженнях і в широкому температурному діапазоні.

Масла и смазки Ravenol

RAVENOL (Равенол) – належить німецькій компанії Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH. Фірма була створена у 1946 році на заході ФРН у місті Вертер як приватне підприємство родини Трібель.
Почавши в 1946 році з моторних масел SAE-10 і SAE-30, до сьогоднішнього дня RAVENOL випускає не тільки повний спектр автомасел, але також і таку продукцію смазпрому, як трансмісійні масла для механічних та автоматичних коробок передач, гідравлічні та гальмівні рідини, антифризи. У 2009 році компанія RAVENOL пройшла успішну сертифікацію в організації Jaso (Japanese Automobile Standards Organization – Японська організація автомобільних стандартів).
Лінійка моторних олив RAVENOL для легкового транспорту включає по 5 мінеральних і напівсинтетичних, 6 гідрокрекінгових і 9 синтетичних масел, закриваючи потреби всіх груп автомобілістів: від власників практичних «сімок» і «дев’яток», до господарів шикарних BMW і Porsche. Крім автомобільних моторних масел компанія випускає олії для двотактної техніки, автоспорту та стритрейсингу; водного транспорту: мотолодок, катерів та яхт, скутерів; мастильні матеріали для вантажного транспорту, кар’єрної, будівельної та спецтехніки; промислові, компресорні, циліндричні, турбінні масла і пластичні мастила. Також продукція RAVENOL включає набір трансмісійних масел для будь-яких трансмісій – механічних коробок передач, автоматичних трансмісій, варіаторів. Трансмісійні олії равенол відповідають усім сучасним стандартам та мають необхідні допуски світових автовиробників.

Масла и смазки Repsol

Repsol (Репсоль) – найбільша нафтогазова компанія в Іспанії та Латинській Америці та одна з найбільших незалежних енергетичних компаній у світі. Штат компанії налічує 27 тис. співробітників у понад 40 країнах. Це безумовні лідери ринку із більш ніж 80-річним досвідом. На сьогоднішній день компанія має десятки виробничих майданчиків у всьому світі.

Одним із пріоритетних напрямків для компанії є виробництво мастильних матеріалів найвищої якості. Відмінні властивості та характеристики масел Repsol досягаються завдяки використанню передових технологій, новітніх розробок у нафтохімії та ретельному контролю якості.

У розпорядженні компанії Repsol – серйозна науково-виробнича база. З 2002 року для потреб компанії працює найбільший у Європі технологічний центр, він налічує понад 400 наукових співробітників, а інвестиції у його розвиток становили понад 250 млн. євро.

Гарантія якості мастильних матеріалів підтверджується не тільки лабораторними випробуваннями, але й участю в найвідоміших спортивних змаганнях планети, таких як:

MotoGP – найтитулованіша команда Honda Repsol;

ралі Дакар – команда Repsol Mitsubishi Ralli, команда MAN у класі вантажівок, команда Repsol KTM;

Чемпіонат світу в класі Турінг (Seat Repsol).

Високі швидкості, що сягають 300 км/год, високі температури пустель – все це випробування не тільки для гонщиків, але і для двигунів, «головною деталлю» яких в екстремальних умовах стає саме моторне масло.

Крім цього, компанія Repsol та виробники техніки мають стратегічні угоди. Компаніями, що вибрали Repsol як мастила першої заливки, є: найбільший виробник двигунів – Deutz, автоконцерни Honda, Mitsubishi, Nissan, група VAG (VW, Seat).

Лінійка товарів постійно оновлюється, тому продукція, що виробляється, дозволить задовольнити будь-які побажання клієнтів.

Масла RHEINOL

SWD RHEINOL (Рейнол) -німецька компанія займається виробництвом мастильних матеріалів з 1965 року. На початковому етапі підприємство називалося «Fina SchmierStoffwerk Duisburg» і було базовим підприємством з виробництва мастильних матеріалів Рафінері Пурфіну.

Надалі після об’єднання підприємств Fina, Elf, Total в один концерн було ухвалено рішення про припинення виробництва олій та мастил під торговою маркою «Fina» та підприємство отримало незалежний статус.
Основним напрямком діяльності фірми залишилося виготовлення мастильних матеріалів для різних фірм під їхньою торговою маркою, а також під своєю власною «SWD RHEINOL» (Рейнські олії). Цю назву для своєї торгової марки підприємство взяло, виходячи зі свого географічного положення.

Підприємство розташоване на кордоні з Дуйсбурзьким річковим портом на місці злиття рік Рейн і Рур. Дуйсбурський річковий порт є найбільшим внутрішнім портом Європи з можливістю прийому морських суден і вважається заслужено центральним європейським логічним центром.
Сьогодні “SWD RHEINOL” виробляє певні сорти масел для таких фірм як Castrol, Total, Elf, Q8, Tamoil, Addinol, Bechem та інших. «SWD RHEINOL» користується в основному базовими маслами фірми Total, Esso та присадками фірми Lubrisol. У сучасному світі це найбільш високоякісні виробники базових олій та присадок, але як наслідок і найдорожчі, тому це накладає певний відбиток на ціни.
Асортименти товарної продукції «SWD RHEINOL» дуже широкий: це повний спектр мастильних матеріалів, який можна отримати з природної нафти при використанні сучасних технологій плюс широка гамма синтетичних продуктів. «SWD RHEINOL» є одним з основних постачальників автомобільних та індустріальних масел та мастил для різних галузей промисловості в Європі.

Німецька компанія «SWD RHEINOL» займається виробництвом мастильних матеріалів з 1965 року. На початковому етапі підприємство називалося «Fina SchmierStoffwerk Duisburg» і було базовим підприємством з виробництва мастильних матеріалів Рафінері Пурфіну. Надалі після об’єднання підприємств Fina, Elf, Total в один концерн було ухвалено рішення про припинення виробництва олій та мастил під торговою маркою «Fina» та підприємство отримало незалежний статус.
Основним напрямком діяльності фірми залишилося виготовлення мастильних матеріалів для різних фірм під їхньою торговою маркою, а також під своєю власною «SWD RHEINOL» (Рейнські оливи). Цю назву для своєї торгової марки підприємство взяло, виходячи зі свого географічного положення. Підприємство розташоване на кордоні з Дуйсбурзьким річковим портом на місці злиття рік Рейн і Рур. Дуйсбурський річковий порт є найбільшим внутрішнім портом Європи з можливістю прийому морських суден і вважається заслужено центральним європейським логічним центром.
Сьогодні “SWD RHEINOL” виробляє певні сорти масел для таких фірм як Castrol, Total, Elf, Q8, Tamoil, Addinol, Bechem та інших. «SWD RHEINOL» користується в основному базовими маслами фірми Total, Esso та присадками фірми Lubrisol. У сучасному світі це найбільш високоякісні виробники базових олій та присадок, але як наслідок і найдорожчі, тому це накладає певний відбиток на ціни.
Асортименти товарної продукції «SWD RHEINOL» дуже широкий: це повний спектр мастильних матеріалів, який можна отримати з природної нафти при використанні сучасних технологій плюс широка гамма синтетичних продуктів. «SWD RHEINOL» є одним з основних постачальників автомобільних та індустріальних масел та мастил для різних галузей промисловості в Європі.
Масла и смазки Shell

Shell (Шелл) -найбільша у світі англо-нідерландська компанія з видобутку нафти і газу, виробництва та переробки нафтопродуктів (бензину, гасу, дизельного палива, мазуту, мастильних матеріалів, твердих вуглеводнів, бітумів та ін.) Бурхливий розвиток технологій, що почався в другій половині 20 століття, дозволив провідним світовим енергетичним компаніям збільшити виробництво енергоресурсів при одночасному зниженні витрат та зменшенні негативного впливу на довкілля. “Shell”, який завжди перебував в авангарді науково-технічного прогресу, останніми роками успішно впровадив низку інноваційних розробок, що зміцнили технологічне лідерство концерну у світовій енергетичній галузі.
Концерн «Shell», що виник на зорі XX століття, завоював провідні позиції на світовому енергетичному ринку, ставши прообразом сучасних вертикально-інтегрованих компаній. Подібна організація дозволила забезпечити безперервність технологічних процесів та застосувати єдині стандарти якості Shell на всіх етапах виробництва.
Оновлена лінійка масел Shell Helix надійшла у продаж у Росії навесні 2010 року. Оновлена лінійка Shell Helix має нову систему назв, відмінну колірну гаму каністр і включає шість груп олій. Кожна група масел має свої особливості, що дозволяє підібрати оптимальну моторну олію для будь-якого типу двигуна. Каністри в оновленій лінійці розроблені таким чином, що їх легко тримати, наливати масло, а також простіше зберігати і розміщувати на полицях.

Масла и смазки Texaco
Texaco (Тексако) – на світовому ринку компанія має віковий досвід з продажу своїх товарів. Сфера її діяльності поширюється на пошук альтернативних джерел енергії, переробку та видобуток нафти та газу, на будівництво трубопроводів та на нафтохімію.
Але все ж таки основним напрямком для компанії було і є виробництво мастильних матеріалів.
Під брендом Texaco випускається ряд продуктів, що включає моторне та трансмісійне масло для автомобілів, а також для використання у важкій позашляховій техніці. Продуктом цієї фірми також є пластичні мастила та олії для обслуговування обладнання, яке використовується в промисловості, СОЖі для використання в металообробці та різноманітні рідини для охолодження. Всі продукти компанії Texaco випускаються з використанням багаторічного досвіду та впровадження новітніх технологій.
У кожному четвертому автомобілі, який сходить із конвеєра світових виробників, за статистичними даними, використовуються продукти фірми Texaco. А автовиробники з такими гучними іменами як Форд, Хонда, Мерседес-Бенс, Дженерал Моторс, Ягуар, Тойота, Рено та Ніссан використовують ці мастильні матеріали при початковій заливці. Асортимент мастильних матеріалів компанії Тексако містить понад 300 найменувань. Список популярності олійних матеріалів очолюють такі популярні торгові марки як Меропа, Тександо, Рандо, Регал та ін.
Масла и смазки Totachi

Початок історії «Totachi Industrial Co.LTD» розпочався із створення компанії АТ «Хоккайдо Боуекі Кайхатсу» в Саппоро, Японія в 1998 році. Метою компанії була розробка та продаж автомобільних спеціальних трансмісійних рідин. За роки роботи компанія зайняла стійке становище як на внутрішньому, так і зовнішньому ринку.
Вся продукція «Totachi Industrial Co.LTD» відповідає не тільки міжнародним стандартам API та ACEA, але й найсуворішим вимогам до якості та експлуатаційних характеристик. Компанія «Totachi Industrial Co.LTD» тестує свої мастильні матеріали та спецрідини в умовах максимально наближених до реальних, використовуючи для випробувань оригінальні автомобілі. Тому мастильні матеріали та спецрідини «Totachi Industrial Co.LTD» мають оптимальну якість і характеристики, що забезпечують найкращу роботу автомобіля.

Масла и смазки TOTAL

TOTAL (Тоталь) – зарекомендував себе висококласним фахівцем у галузі індустріальних масел, мастил та спеціальних рідин для будь-яких галузей промисловості. Індустріальні олії TOTAL пропонують представникам кожної галузі всебічні рішення в галузі промислових олій та мастил. Промислові сектори використовують різні типи обладнання: компресори, турбіни, трансформатори, гідравлічні трансмісії та ін. TOTAL виробляє широкий діапазон промислових мастил та мастил, спеціально адаптованих під потреби конкретного ринку та клієнта.
Забезпечення тривалої стабільної роботи обладнання є найважливішим питанням, що вирішується індустріальними маслами та мастилами, поряд з економічною ефективністю та безпекою. Індустріальні масла TOTAL відмінно виконують свою місію, що підтверджується найжорсткішими стандартами якості та схваленнями провідних виробників оригінального обладнання. Вибираючи олію TOTAL, Ви опиняєтеся у виграші, оскільки промислові олії TOTAL створюються за новітніми технологіями та відповідають останнім вимогам ринку.

Масла и смазки GUNK

GUNK (ГАНК) випускається компанією Radiator Specialty Company. Ця компанія, будучи однією з найстаріших у США, сьогодні входить до групи світових лідерів автохімічної галузі. Таке становище досягнуто завдяки високій якості продукції та постійному впровадженню нових технологій. Пан Блюменталь, який заснував компанію на початку ХХ століття, завжди трепетно ​​ставився до автомобіля, як до «живої істоти», з властивими йому процесами старіння і виходу з ладу робочих систем. Продовжуючи дотримуватися цієї традиції, нинішні співробітники компанії бачать свою головну місію у виробництві «медичних препаратів», які допомагали б лікувати «організм» автомобіля та продовжувати його життя. Творчий підхід, величезний професійний досвід та наявність передових технічних можливостей дозволяє співробітникам науково-дослідного центру компанії постійно розробляти нові та покращувати формули діючих препаратів. Розробка та виробництво автомобільної хімії є головним, але не єдиним напрямком діяльності компанії. Продукція з маркою GUNK знаходить широке застосування у побуті, промисловій сфері, водному та сільськогосподарському транспорті.

Масла и смазки TB OIL

Компанія “Triangle Business Ltd”, центральний офіс якої знаходиться у Великій Британії, є незалежною компанією – виробником пально-мастильних матеріалів. Бізнес-стратегія компанії сконцентрована на бренді TB OIL LUBRICANTS – високотехнологічних продуктах для автомобільного та промислового застосування. TB OIL LUBRICANTS пропонує широкий вибір автомобільних моторних та трансмісійних масел, масел для 2- та 4-тактних двигунів мотоциклів, бензопил, газонокосарок тощо. Індустріальна лінійка представлена ​​мастильно-охолоджувальними рідинами, маслами для редукторів, ланцюгів і централізованих систем мастила, компресорними маслами, присадками та очищувачами, низько- та високотемпературними мастилами, а також багатоцільовими консистентними мастилами для різних умов і навантажень. Весь перелік продукції TB OIL LUBRICANTS відповідає більшості міжнародних стандартів, про що свідчать офіційно отримані допуски провідних світових виробників, таких як ALLISON, BMW, Caterpillar, Deutz, Ford, GM, DAF, Renault, Scania, Mercedes, Volvo, VW, ZF і т.д. Головне завдання, яке ставить перед собою компанія – надати своїм споживачам найдосконаліші рішення у сфері застосування ПММ, повністю беручи на себе відповідальність за стабільно високу якість продукції.

Масла и смазки Valvoline

Valvoline – перша у світі компанія, яка почала виробляти мастило для двигунів з 1866 року. Історія компанії Valvoline почалася з розробки нею першого у світі матеріалу для змащення. Компанія виробляє мастильні матеріали для промислового обладнання та автомобілів, антикорозійні покриття, присадки та автокосметику. Олії марки Valvoline входять до трійки лідерів продажів у США. Для Європи продукція марки Valvoline випускається у Нідерландах та адаптована до вимог європейських виробників. Понад 130 років компанія Valvoline означає передові технології, високу якість, високий рівень обслуговування та постійне прагнення до досконалості. Це найстаріша торгова марка на ринку мастильних матеріалів. З того часу, як американський фізик з Массачусетса, доктор Джон Елліс, розробив перше моторне масло, багато що змінилося. Продаючи перший барель свого масла на пароплав для змащування парової машини, чи міг він припустити, що його винахід буде використовуватися в автомобілях? Компанія почала постачати мастильні матеріали до інших країн раніше, ніж було сконструйовано перший автомобіль. Вже 1871 року син засновника компанії представив індустріальні олії у країнах Європи. Починаючи з 1881 року олія почала масштабно продаватися в Азії, Південній Америці, Австралії та Африці. Сьогодні торгову марку Valvoline можна побачити у гаражах, на прилавках магазинів та на гоночних треках більш ніж у сотні країн світу. Не має значення, якою мовою ви говорите: «Valvoline – це надякісні моторні масла». З тих часів індустрія моторних масел дуже змінилася, але одне залишилося незмінним: Valvoline – це найкраща якість.

Масла и смазки Wolf

Wolf Oil Corporation – заснована в Бельгії в 1955 році і є одним з найбільших і найстаріших виробників мастильних матеріалів в Європі.

Річний обсяг продукції Wolf Oil Corporation продукції – понад 90.000 тонн. Лише 25% продукції Wolf Oil Corporation реалізується на внутрішньому бельгійському ринку, решта йде на експорт у 55 країн світу.

Виробничий комплекс відрізняється найвищим рівнем технологій, що дозволило Wolf Oil Corporation не тільки піднятися на новий якісний рівень, а й придбати низку серйозних ділових партнерів. Навіть через кілька десятиліть після будівництва заводу, завдяки постійним модернізаціям, він і сьогодні залишається в Європі унікальним – процес виробництва олій тут повністю автоматизований, а як сировина використовуються тільки елітні базові олії першого рафінату (без використання регенеративних олій виключено).

Також у концерні створено одну з найкращих у Європі лабораторій з аналізу та контролю якості базових та готових олив. Ця лабораторія є самостійним підрозділом бельгійської компанії OILSCOPE Automotive & Industrial Analytical Service. Дана лабораторія оснащена найсучаснішим обладнанням для аналізу нафтопродуктів та здійснює ретельний контроль якості продукції на всіх стадіях виробничого процесу.

Послугами компанії користуються такі відомі компанії, як Opel, General Motors, Mercury та ін. Продукція має допуск до застосування від Mercedes Benz, VolksWagen, Volvo, схвалена BMW, Porsche і General Motors. Крім того, компанія серйозних ділових партнерів – Shell, Castrol, Texaco та інших, які розміщують на Wolf Oil свої замовлення. У 1997 році General Motors Corporation назвала компанію Wolf Oil “Постачальником 1997 року” у сфері моторних масел та мастильних матеріалів.

Компанія Wolf Oil є однією з перших компаній у галузі мастильних матеріалів, що пройшла сертифікацію ISO 9002 та EQNet у 1992 році. Додатково до цього було проведено реорганізацію компанії згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Масла ZIC

Компанія ZIC (SK Lubricants) – належить найбільшому корейському концерну SK, заснованому в 1962 році. Сьогодні цей гігантський промисловий концерн здійснює повний та безвідходний цикл видобутку та переробки нафти та газу та виробляє безліч продуктів нафтохімії, різних видів палива та автомобільних мастильних матеріалів.

У холдинг SK входять 85 компаній, що працюють у різних регіонах світу, із загальною річною виручкою $106 млрд. (2012 рік).

Сьогодні ZIC є одним із лідерів за обсягами серед імпортованих моторних масел у Росії та одним з найбільших брендів на світовому ринку.

ZIC використовується як заводська заливка на заводах Hyundai-KIA в США, Китаї, Кореї, Індії, Чехії, Словаччині.

З 2010 року ZIC поставляється на завод Hyundai у м. Санкт-Петербурзі та на завод Kia у м. Калінінграді.

З 2009 року SK Lubricants здійснює постачання трансмісійних масел DEXRON VI на більш ніж 30 заводах GM у США, Канаді, Мексиці, Австралії та Південній Кореї.

Мастила ZIC мають допуски провідних світових автовиробників (включаючи Porsche, Mercedes Benz, BMW, Volkswagen, Renault, Volvo, MAN, Mack, Cummins, Scania)