TEXACO — Офіційний сайт texaco в Україні https://k2group.com.ua

texaco
Оливи та мастила TEXACO (ТЕКСАКО)

(Texaco), нафтова компанія США. Заснована у 1902.

Texaco — «зірковий бренд» із багатою історією, сьогодні його продажі успішно здійснюються у 150 країнах світу.

Висока якість продукції Texaco забезпечується тим, що весь процес виробництва мастильних матеріалів, від видобутку нафти до розливу готового продукту в тару, відбувається під контролем однієї корпорації.

Це є важливою та унікальною відмінністю від інших виробників мастильних матеріалів, що існують сьогодні.

Обсяг продажів 33,5 млрд. дол., чистий прибуток 1,3 млрд. дол., кількість зайнятих 40 тис. осіб (на кін. 1980-х рр.). Видобуток нафти 49,5 млн. т (53% нафти видобуває США), переробка 93,9 млн. т (св. 50% нафти переробляє поза США).

Чи часто, заливаючи оливу в дизель свого автомобіля, автобуса, крана чи екскаватора, ви замислюєтеся про те, скільки років існує компанія, продукцію якої ви збираєтесь використовувати?

Чи багато ви знаєте про тих, хто створює витратні матеріали, такі необхідні вам не тільки для роботи, а й часом для забезпечення безпеки?

Коротка історія компанії “Тексако” (Texaco Inc.)

У цій добірці до Вашої уваги пропонується коротка історія компанії «Тексако» (Texaco Inc.)

У 2001 році в результаті злиття зі своїм давнім партнером стала частиною ChevronTexaco Corporation – четвертою за величиною нафтопереробної компанії у світі та другою у США.

Продукція TEXACO «Тексако» реалізується більш ніж у 110 країнах по всій планеті, використовується для заправки літаків в аеропортах 50 країн і практично в кожному четвертому автомобілі у світі, що сходить з конвеєра, застосовується хоча б один із продуктів «Тексако», що випускаються, для першої заливки.

Свій початок компанія TEXACO «Тексако» бере з 28 березня 1901 року, коли в розпал Техаської нафтової лихоманки ветеран освоєння нафтових родовищ підприємець Жозеф С. Куллінан засновує «Техаську паливну компанію». З офіційно визнаним капіталом 50 тис. дол. США компанія починає скуповувати за вигідними цінами нафту-сирець, формує склади, транспорт та організовує продаж нафти переробним компаніям.

2 січня 1902 р. компанія відкриває свій перший офіс у місті Бомонт (США, штат Техас). Апартаменти являли собою три кімнати в будівлі з гофрованого заліза в місті, де багато старателів жили в хатинах і наметах. Квітень 1902 р. З метою розширення сфер бізнесу Куллінан спільно з новим компаньйоном Арнольдом Шлаєтом засновує Техаську компанію з капіталом 1 млн. 250 тис. дол. США, яка через місяць поглинає Техаську паливну компанію і успадковує її офіс в Бомонті. 1902 р. Побачивши вперше на телеграфному бланку скорочену адресу “Texaco” для Нью-Йоркського офісу компанії, продавець асфальту Джордж М. Браун вперше використовує це слово як назву для продуктів компанії.

1904 р. Техаська компанія TEXACO відкриває свою першу дослідницьку лабораторію – у маленькій кімнаті на третьому поверсі орендованого будинку у Бомоні. Компанія швидко зростала і знадобилося будівництво нової лабораторії при заводі в Порт Артурі.

Масло URSA

1911р. На ринок випущено моторне масло URSA, розроблене спеціально для важко навантажених дизельних двигунів. Для свого часу масло забезпечувало максимальну продуктивність та захист двигуна.

1912 р. Компанія представляє моторні олії «Текса-ко» для різних умов застосування: від найкомфортніших до дуже важких.

1917 р. Відкривається перша сервісна станція Хьюстоні. У той час, як більшість станцій були лише заправними, де мотористи лише заливали пальне, на нових станціях Техаської компанії стояли вітрини з продуктами компанії і надавалася послуга користування телефоном.

Революційний метод обробки нафти

1919 Техаська компанія патентує революційний метод обробки нафти.

Пізніше названий процесом термічного крекінгу Холмса-Менлі, який вперше забезпечив безперервне та ефективніше отримання бензину. Цей процес дозволив удвічі збільшити обсяг одержуваного бензину з одного барелю сирої нафти – з 21% до 44.2%. 1933 р.

У дослідній лабораторії Техаської компанії розроблено два процеси для виробництва високоякісних масел: депарафінізація базових масел в метил-етил-кетоновому толуольному розчині і селективне очищення масел шляхом екстракції ароматичних вуглеводів і смолистих сполук за допомогою фурфуролу. Обидва процеси були згодом ліцензовані іншим нафтовим компаніям та сприяли виробництву високоякісних олій у всьому світі.

 

У 2005 р. посилюється європейський контроль за викидами. Зміна конструкції двигунів підвищує рівень вимог до складу та якості виробництва моторних масел. Випереджаючи введення нових норм, вчені «Тексако» розробили технології, що дозволяють моторним маслам URSA вже сьогодні відповідати новим регламентам, забезпечувати максимальний захист та збільшувати продуктивність дизельних двигунів.

У Російській федерації мастильні матеріали «Тексако» представлені з 1993 року і за минулі роки отримали визнання не тільки в Москві та Московській області, а й по всій території Росії: у Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Самарі, Челябінську, Хабаровську, Пермі, Єкатеринбурзі , Брянську та багатьох інших регіонах країни.

Народження зірки

У 1903 році Дж. Ромео Міглієтта, 19-річний італійський іммігрант, що працює на нафтоперегінному заводі у місті Порт Артур. Він запропонував використовувати п’ятикутну зірку з прапора штату Техас як символ компанії. З цього моменту перший логотип компанії починає з’являтися на продукції, обладнанні та офісних дверях.

Варіант логотипу 1907 використовувався лише деякий час і тільки на бортах цистерн для нафтопродуктів. Ще через два роки Міглієтта запропонував додати в логотип букву «Т». Говорять, що він зробив її зеленою, орієнтуючись на кольори національного прапора Італії.

Наступного разу логотип змінився у 1913 році для включення на двосторонні емальовані вивіски метрового діаметру, вивішені на всіх станціях заправки компанії. Логотип у стилі «банджо» від 1936 року прославив марку «Тексако» через сервісні станції по всьому світу. І лише одного разу – у 1963 році – була змінена сама форма логотипу. Шестикутник було розроблено у рамках створення першого фірмового стилю. 1981 року компанія востаннє змінила свій логотип. Зараз Техаська зірка «Тексако» – один із найвідоміших логотипів у світі.

Весна 1950 р. Техаська компанія представляє Custom-made Havoline, першу олію для важких умов, що відповідає вимогам армії США. Нова олія стала лідером у захисті двигуна від зносу, окислення, появи іржі та нагару. 1 травня 1959 р. Компанія офіційно змінює своє ім’я на Texaco Inc.

1965 р. Завершено будівництво дослідницького центру місті Порт Артур. У комплексі лабораторій розпочалася робота з кількох проектів:

  • розробка нафтопродуктів
  • дослідження процесів нафтопереробки та багато іншого.

1967 р. “Тексако” відкриває Європейський Дослідницький Центр у місті Гент (Бельгія). Новий підрозділ покликаний забезпечити технічну підтримку маркетингу та використання продукції «Тексако» у Східній Європі.

Всесвітньо відомий бренд мастильних матеріалів Texaco символізує високі стандарти якості, точність, стабільність, надійність та досконалі технології.

Споживачі вибирають мастильні матеріали Texaco!

Texaco — перевірена часом продукція від бренду світового рівня, який має надійну репутацію в США, Європі, а тепер і в Україні.

Вже понад 100 років продукція Texaco має бездоганну репутацію і незмінно асоціюється у споживачів з високою якістю та надійністю (з 1901 року).

TEXACO — ЯКІСТЬ, ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ

Мають підвищені експлуатаційні властивості, що перевершують високі вимоги міжнародних класифікацій зі стандартизації моторних масел: ACEA, API та ILSAC.

Повністю інтегроване виробництво мастильних матеріалів

Усі етапи виробництва:

  • Розробки надр
  • видобування
  • нафтовиготовлення базових масел присадок
  • закінчуючи змішуванням готових олив та мастил, проходять під контролем однієї корпорації.

Мастильні матеріали Texaco виготовляються на основі:

  • базових масел преміум-класу (група II та III)
  • з використанням запатентованої технології багатостадійного гідропроцесингу
  • та додаванням унікального пакету присадок.

Корпорація, що випускає мастильні матеріали Texaco зробила революційний крок, зробивши кристально-чисті базові олії II і III групи. На сьогоднішній день є світовим лідером за обсягом виробництва базових олій вищого ступеня очищення.

Порівняльний приклад олив

Продукція Texaco® виробляється за стандартами ЄС на передових заводах із застосуванням інноваційних технологій на кожному етапі виробництва. Це дозволяє випускати продукцію, яка перевищує вимоги та стандарти якості сьогодення.

Виробничі потужності зосереджені у Бельгії.

Науково-дослідний центр з лабораторією, в Генті.

Постійна співпраця з провідними виробниками автомобілів та спецтехніки при розробці олив.

Мастильні матеріали Texaco® мають допуски провідних світових автовиробників.

Широкий асортимент високоефективних та високоякісних мастильних матеріалів, що покриває різноманітні сфери застосування.