Силіконовий клей-герметик Dow Corning / DOWSIL 7091 утримає будь-яке скло вашої духовки

dow corning 7091

dow corning 7091-1Dow Corning 7091 / DOWSIL 7091 – це високоефективний нейтральний силіконовий клей і герметик, який затверджується при кімнатній температурі.

Розроблений для автомобільних застосувань, які вимагають сильного, але гнучкого зв’язку, як прокладки двигуна, автомобільні фари та інші частини.

Високі експлуатаційні властивості силіконового клею-герметика Dow Corning 7091 визначають ефективність його використання в різних галузях виробництва та технічного обслуговування.

Для склеювання різних поверхонь та герметизації з’єднань використовуються спеціальні в’язкотучні склади – герметики.

Особливу популярність здобули сьогодні кремнійорганічні (силіконові) герметизуючі матеріали.

З’явившись у вільному продажу після тривалого періоду засекреченості виробництва, вони швидко стали затребуваними завдяки високим експлуатаційним властивостям та легкості застосування.

Використання герметиків дозволяє знизити витрати на обслуговування промислового обладнання та техніки побутового призначення.

Вибір оптимального продукту для конкретного застосування проводиться з урахуванням умов експлуатації виробів.

Існують спеціальні та універсальні герметики. Другі простіше у використанні та функціональніші, тому сфера їх застосування ширша.

Універсальні герметики повинні мати:

 • здатністю склеювати та герметизувати матеріали в будь-яких поєднаннях;
 • високою адгезією до різних підстав;
 • термостійкістю;
 • морозостійкість;
 • стійкістю до УФ-випромінювання;
 • високою еластичністю шва;
 • довговічністю.

Слід враховувати, що герметики з кислим типом затвердіння виділяють у процесі застигання невелику кількість оцтової кислоти, тому їх не рекомендується використовувати для кольорових металів, мармуру та деяких інших матеріалів, щоб уникнути їхньої корозії або руйнування.

Герметики з нейтральним типом затвердіння при застиганні виділяють спирт або кетоксим (нейтральні речовини), тому можуть застосовуватися для склеювання та герметизації будь-яких матеріалів.

Всім переліченим вимогам відповідає універсальний силіконовий клей-герметик нейтрального затвердіння Dow Corning 7091.

Він володіє підвищеною адгезією до багатьох матеріалів (включаючи емальовану та забарвлену сталь, алюміній, скло, кераміку, технічні пластмаси), широким діапазоном температур (від -55 до +180 ° C), стійкістю до дії води, хімічних речовин та вібрацій.

Герметик Dow Corning 7091 легко наноситься, отверждается при кімнатній температурі, після полімеризації набуває консистенції еластичної гуми. При товщині шару до 5 мм матеріал може виконувати функції клею, до 25 мм функції герметика.

Dow Corning 7091 випускається в декількох колірних рішеннях (білому, сірому, чорному) та різних варіантах фасування (ковбаса, картридж, відро, бочка).

Високі експлуатаційні властивості силіконового клею-герметика Dow Corning 7091 визначають ефективність його використання в найрізноманітніших галузях виробництва та технічного обслуговування.

У промисловості Dow Corning 7091 / DOWSIL 7091  застосовується, в основному, для склеювання та герметизації матеріалів (металу, скла, пластику та ін), а також для формування герметизуючих прокладок.

Автовиробники використовують клей-герметик Dow Corning 7091 при склеюванні та герметизації скла фар, з цією ж метою його застосовують виробники освітлювальної техніки (світильників, прожекторів та ін.).

Такі властивості герметика як висока адгезія до скла та металу, здатність надійно з’єднувати різнорідні матеріали (наприклад, алюміній та полікарбонат), стійкість до води та ультрафіолетових променів, еластичність у широкому діапазоні температур, морозо- та термостійкість дозволяють мати та накопичувати успішний досвід застосування продукту цих сферах.

Dow Corning 7091 має гарні діелектричні властивості, не руйнується під дією УФ-променів, забезпечує надійну герметизацію з’єднань в умовах низьких температур взимку та високих влітку, тому ефективно застосовується для герметизації обладнання, у тому числі високовольтного, на відкритому повітрі.

Нейтральний тип затвердіння силіконового герметика Dow Corning 7091, хороша адгезія до пластиків, металів та силіконової гуми, здатність продукту працювати при підвищеній вологості, високих та низьких температурах, стійкість до дії миючих засобів дозволяє застосовувати його для вклеювання скла та герметизації стиків кухонної та холодильної техніки, фасувальних машин, ротаційних печей та іншого з виробництва, переробки та зберігання харчових продуктів.

При робочих температурах понад 180 ° C рекомендується використовувати інший продукт – термостійкий герметик Dow Corning Q3-1566 (витримує до 350 ° C) або Dow Corning з 736 з харчовим допуском NSF Standard 51 (до 315 ° C).

Атмосферостійкий та водостійкий герметик Dow Corning 7091 відмінно зарекомендував себе у сфері суднобудування, де його застосовують для кріплення та герметизації суднових ілюмінаторів.

Після застигання клей-герметик Dow Corning 7091 не виділяє небезпечних для живих організмів речовин. Ця якість, поряд з відмінною адгезією до скла, вологостійкістю та високою еластичністю робить його незамінним при склеюванні та герметизації скла акваріумів.

З появою герметиків ущільнювачі вузлів промислового обладнання та побутової техніки все частіше формуються на місці – при цьому підприємствам не потрібно закуповувати велику кількість прокладок різних типорозмірів.

Універсальний силіконовий клей-герметик Dow Corning 7091 має всі якості, які дозволяють йому успішно застосовується для виготовлення герметизуючих прокладок і ущільнень:

 • відмінна адгезія до металів та інших матеріалів;
 • здатність працювати в діапазоні температур від -55 до +180 ° C;
 • висока міцність та еластичність;
 • маслостійкість;
 • вологостійкість;
 • вібростійкість;
 • легкість нанесення.

Деякі види обладнання, в яких для формування герметизуючих прокладок використовується клей-герметик Dow Corning 7091, представлені в таблиці.

Сфера використання Устаткування
Транспорт клапанні кришки; редуктори та мости легкових та вантажних автомобілів; гідропередачі залізничного транспорту
Харчова промисловість редуктори ліній виробництва пельменів; редуктори ліній з виробництва соняшникової олії
Переробка полімерних матеріалів редуктори волочильно-протягуючих машин (виробництво плінтусів для підлоги)
Поліграфія редуктори машин офсетного друку
Хімічна промисловість фланцеві з’єднання
Виробництво будматеріалів редуктори ліній виробництва керамічної плитки; редуктори сушильних камер ліній з виробництва керамічної цегли; редуктори екструдерів (виробництво теплоізоляційних плит)