Prista Oil Відмінна олива з каталогами та підтвердженими допусками

Prista-1

Prista Oil Group /Пріста ойл – холдингова компанія, сфера діяльності якої охоплює наступні дві області:

  • Виробництво та розподіл моторних та індустріальних масел, мастил та спеціальних рідин – діяльність, повністю розроблена Prista Oil Holding та її міжнародними філіями
  • Акумуляторний бізнес– через структуру Monbat (один із блючипів Софійської фондової біржі)

Prista Oil Holding – одна з провідних болгарських компаній, що працює у більш ніж 40 країнах Центральної та Східної Європи, Близького Сходу, Центральної Азії та Північної Африки.

Виробничі потужності Prista Oil будуються та розвиваються за найсучаснішими та інноваційними технологіями.

Широкий асортимент продукції є результатом поєднання власних досліджень компанії та відмінної співпраці зі світовими лідерами у нафтовій та хімічній промисловості, такими як Chevron, Gulf Oil Marine, Lubrizol та інші.

Пріста Ойл має власні заводи в Болгарії, Туреччині та Узбекистані, де Компанія виробляє мастильні матеріали, мастила та спеціальні рідини.

Наша місія: для стійкого зростання вашого бізнесу ми пропонуємо

  • індивідуальні технічні рішення
  • експертиза змащення
  • прикладні послуги
  • широкий асортимент мастильних матеріалів, мастил та спеціальних рідин
  • конкурентні комерційні умови
  • місцева підтримка та регіональна доступність
  • сучасні системи управління для захисту навколишнього середовища

Виробничі потужності Присти Ойл будуються та розвиваються відповідно до найсучасніших та інноваційних технологій.

Широкий асортимент продукції є результатом власних досліджень компанії та відмінної співпраці зі світовими лідерами у нафтовій та хімічній промисловості, такими як Chevron, Gulf Oil Marine, Lubrizol та іншими.

Prista в Узбекистані

Болгарська компанія Prista Oil Holding створює два нові підприємства на території ЗІЗ «Ангрен».

Представник НХК «Узбекнафтогаз» наголосив, що на новому підприємстві буде створено 50 нових робочих місць.

Компанія створює СП Uz-Ecoprotect та СП Uz-Prista Recycling у рамках створення сучасного виробництва базових моторних масел із завершеним технологічним циклом зі збирання та переробки відпрацьованих технічних масел.

СП Uz-Ecoprotect займеться збором, зберіганням та транспортуванням відпрацьованих технічних масел.

Його заснували АК “Узнефтепродукт” – 49%, компанія Prista Recycling (Болгарія) – 51%. Статутний фонд нового СП становитиме $1 млн.

СП Uz-Prista Recycling створюється на базі площ колишнього ВАТ «Гумотехніка», що не використовуються, і спеціалізуватиметься на переробці відпрацьованих технічних масел.

Його статутний фонд досягне $15 млн. з наступною пайовою участю сторін: АК «Узнефтепродукт» – 49%, компанія Prista Recycling – 51%.

Зокрема, інвестор протягом трьох років з дня підписання договору має інвестувати $15 млн. у проведення проектних та будівельно-монтажних робіт, постачання та монтаж сучасного технологічного обладнання з переробки відпрацьованих технічних масел в обсязі до 43 тис. тонн на рік та випуск базових олій .

Експорт продукції Пріста

Спільне підприємство постачає близько 100 видів мастильних матеріалів споживачам, які працюють на місцевому ринку, включаючи GM Uzbekistan, MAN, CNH Industrial, Caterpillar, Mercedes-Benz, Isuzu та інші.

Близько 70% від загального обсягу виробленої продукції експортується до Болгарії, Угорщини, Грузії, Казахстану, Китаю, Киргизстану, Туреччини, України, Індії, В’єтнаму, Македонії, Об’єднаних Арабських Еміратів, країн Балтії та інших країн.

Експортна продукція також гарантовано продаватиметься через велику європейську мережу споживачів.

Продукція Пріста є прямим чи непрямим джерелом доходу та економії для десятків тисяч громадян України.

Компанія дотримується політики, яка базується на максимальному партнерстві з місцевими виробниками пакувальних матеріалів, банок та інших необхідних для компанії продуктів.

СП «Уз-Пріста» вважає для себе честю мати можливість працювати в такій країні, як Узбекистан, де живуть гостинні, відкриті та працьовиті люди.

Тут можна досягти високих результатів у різних секторах економіки.

СП «Уз-Пріста» підтримує взаємовигідні тісні та міцні відносини з партнерами, завжди здійснює постійну турботу та підтримку з боку керівництва Національної холдингової компанії «Узбекнафтогаз» та АТ «Узнефтепродукт», а також експертів Ферганського НПЗ.

З Товарами Компанії Приста Ойл Ви можете ознайомитись переглянувши каталоги на нашому сайті:
Допуски Mercedes-Benz AG: