Перехід TEXACO на DELO

news-delo-s

Дуже важливим роком для дилерів Texaco став 2018 рік. У 2018 році оновлюються лінійки продуктів для комерційного транспорту, позашляхової техніки та індустрії. Тепер це буде Texaco Delo.

Delo – всесвітньо відома торгова марка з давньою історією, що пропонує широку лінійку продуктів. Асортимент Delo включатиме повний набір продуктів для використання у звичайних та у важких умовах експлуатації. До лінійки увійдуть як знайомі продукти під новою назвою, так і новинки.

Плановий перехід та впровадження продукції Delo:

  • З січня 2018 року розпочався плавний перехід на продукцію Texaco Delo
  • З 1 лютого 2018 року розливається продукція тільки Texaco Delo
  • Продукція Texaco Ursa буде доступна на складах до закінчення залишків
  • З січня 2018 року виробляються інформаційні та рекламні матеріали Texaco Delo
  • У міру надходження продукції Delo у продаж з’являються паспорти продуктів (PDS)
  • З травня 2018 року вводяться нові продукти, яких раніше не було у Texaco

Нижче ми надамо назви нових продуктів Delo та відповідність бренду TEXACO:

Моторні оливи

Поточна моторна олива Моторна олива DELO Відомості про продукт
НОВИЙ ПРОДУКТ DELO 400 XSP 5W-40 Синтетична Low SAPS моторна олива останнього покоління для дизельних двигунів шосейної та позашляхової техніки, що експлуатується в умовах низьких температур. Відповідає API CK-4, ACEA E9.
URSA ULTRA XLE 5W-30 DELO 400 XLE HD 5W-30 Синтетична паливозберігаюча* Low SAPS моторна олива зі збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної та позашляхової техніки. Відповідає ACEA E6, E9.
URSA ULTRA LE 10W-30 DELO 400 XLE 10W-30 Напівсинтетичне паливозберігаюче* Low SAPS моторне масло зі збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної та позашляхової техніки. Відповідає ACEA E6, E9.
URSA ULTRA XLE 10W-40 DELO 400 XLE HD 10W-40 Синтетична Low SAPS моторна олива зі збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної та позашляхової техніки. Відповідає ACEA E6, E9.
URSA ULTRA X 5W-30 DELO 400 SP 5W-30 Синтетична паливозберігаюча* Low SAPS моторна олива зі збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної та позашляхової техніки. Відповідає ACEA E6.
URSA ULTRA X 10W-30 DELO 400 RDE 10W-30 Напівсинтетичне паливозберігаюче* Low SAPS моторне масло зі збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної та позашляхової техніки. Відповідає ACEA E6.
URSA ULTRA X 10W-40 DELO 400 RDS 10W-40 Напівсинтетична Low SAPS моторна олива зі збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної та позашляхової техніки. Відповідає ACEA E6.
URSA ULTRA LE 15W-40 DELO 400 MGX 15W-40 Всесезонне Low SAPS моторне масло для дизельних двигунів шосейної та позашляхової техніки. Підходить для використання з паливом, що має високий вміст сірки. Відповідає API CJ-4, ACEA E7, E9.
URSA HEAVY DUTY 10W-30 DELO Gold ULTRA 10W-30 Паливозберігаюче* моторне масло для дизельних двигунів шосейної та позашляхової техніки. Відповідає API CH-4.
URSA PREMIUM TD 10W-40 DELO Gold ULTRA E 10W-40 Всесезонне моторне масло для дизельних двигунів шосейної та позашляхової техніки. Відповідає API CI-4, ACEA E7.
URSA PREMIUM TDS 10W-40 DELO Gold ULTRA S 10W-40 Синтетична моторна олива зі збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної та позашляхової техніки. Відповідає Scania LDF-3.
URSA PREMIUM TDX (E4) 10W-40 DELO Gold ULTRA T 10W-40 Моторна олива із збільшеним інтервалом заміни для дизельних двигунів шосейної та позашляхової техніки. Відповідає ACEA E4/E7.
URSA PREMIUM TD 15W-40 DELO Gold ULTRA E 15W-40 Всесезонне моторне масло для дизельних двигунів шосейної та позашляхової техніки. Відповідає API CI-4, ACEA E7.
URSA EXTRA DUTY 40 DELO 100 Motor Oil 40 Сезонна моторна олива для двотактних дизельних двигунів.

*Порівняно з традиційною моторною оливою 15W-40. Фактичне зниження витрат палива залежить від типу автомобіля/обладнання, температури навколишнього середовища, умов експлуатації та поточної в’язкості рідини.

Трансмісійні оливи

Поточна трансмісійна олива Трансмісійна олива DELO Відомості про продукт
MULTIGEAR MTF HD DELO Syn-AMT XV 75W-80 Повністю синтетична енергозберігаюча трансмісійна олива категорії API GL-4 для КПП ZF.
MULTIGEAR MTF 75W-80 DELO Syn-MTF XZ 75W-80 Cинтетична енергозберігаюча трансмісійна олива категорії API GL-4 для КПП Eaton.
MULTIGEAR S 75W-90 DELO Syn-TDL 75W-90 Синтетична універсальна трансмісійна олива експлуатаційних категорій API GL-4/5 для МКПП, диференціалів та коробок відбору потужності. Відповідає Volvo 97312.
SYN STAR GL 75W-90 DELO Syn-Gear HD 75W-90 Синтетична трансмісійна олива експлуатаційної категорії API GL-5 для диференціалів.
MULTIGEAR S 75W-140 DELO Syn-Gear XS 75W-140 Синтетична універсальна трансмісійна олива експлуатаційних категорій API GL-4/5 для диференціалів та коробок відбору потужності.
URSA SYN-ATF XV DELO Syn-ATF XV Універсальна синтетична трансмісійна олива для АКПП. Відповідає Volvo 97342 (AT102).
TEXTRAN WBT DELO Syn-THF XC Синтетична універсальна тракторна трансмісійна олива (UTTO) для КПП у блоці з провідним мостом та «мокрими» гальмами. Відповідає Volvo WB 102.
SYNTHETIC ATF HEAVY DUTY DELO Syn-ATF HD Синтетична трансмісійна олива для АКПП важкої техніки та вантажівок.
URSA TORQFORCE 10W DELO TorqForce 10W Трансмісійна олива для гідростатичних трансмісій та бортових редукторів (TDTO). Відповідає CAT TO-4.
URSA TORQFORCE 30 DELO TorqForce 30 Трансмісійна олива для гідростатичних трансмісій та бортових редукторів (TDTO). Відповідає CAT TO-4.
URSA TORQFORCE 50 DELO TorqForce 50 Трансмісійна олива для гідростатичних трансмісій та бортових редукторів (TDTO). Відповідає CAT TO-4.
FINAL DRIVE 60 DELO TorqForce FD 60 Трансмісійна олива для бортових редукторів, не обладнаних системою «мокрих» гальм. Відповідає CAT FD-1.
MULTIGEAR 80W-90 DELO Gear TDL 80W-90 Універсальна трансмісійна олива експлуатаційних категорій API GL-4/5 для МКПП, диференціалів та коробок відбору потужності.
MULTIGEAR 80W-140 DELO Gear TDL 80W-140 Універсальна трансмісійна олива експлуатаційних категорій API GL-4/5 для диференціалів та коробок відбору потужності.

Мастила та охолоджуючі рідини

Поточне мастило Мастило DELO Відомості про продукт
STARPLEX EP2 DELO Starplex EP-2 Універсальне пластичне мастило на основі літієвого комплексу для вузлів шасі та підшипників коліс. NLGI 2.
Поточна рідина, що охолоджує Охолоджуюча рідина/антифриз DELO Відомості про продукт
Havoline Xtended Life Coolant Concentrate DELO XLC ANTIFREEZE / COOLANT
Concentrate
Концентрат охолоджуючої рідини на основі етиленгліколю та повністю органічного пакету інгібіторів корозії зі збільшеним інтервалом заміни.
Havoline Xtended Life Coolant Premixed 40/60 DELO XLC ANTIFREEZE / COOLANT
Premixed 40/60
Готова до застосування охолодна рідина на основі етиленгліколю та повністю органічного пакету інгібіторів корозії зі збільшеним інтервалом заміни.
Havoline Xtended Life Coolant Premixed 50/50 DELO XLC ANTIFREEZE / COOLANT
Premixed 50/50
Готова до застосування охолодна рідина на основі етиленгліколю та повністю органічного пакету інгібіторів корозії зі збільшеним інтервалом заміни.
Havoline Xtended Life Coolant PG DELO XLC PG ANTIFREEZE / COOLANT
Concentrate
Концентрат охолоджуючої рідини на основі пропіленгліколю та повністю органічного пакету інгібіторів корозії зі збільшеним інтервалом заміни.
Havoline XLI DELO XLI CORROSION INHIBITOR
Concentrate
Концентрат інгібітору корозії зі збільшеним інтервалом заміни.

* Зверніть увагу, що Havoline Xtended Life Coolant/XLI замінюється на Delo XLC/XLI лише у разі використання у комерційному транспорті, позашляховій техніці та індустрії.