Запчастини для автобусів

запчасти-для-автобусов-logo

Запчастини для автобусів від К2-ГРУПП.

Автобуси дуже популярний засіб пересування. Зараз дуже популярні автобусні екскурсійні тури. Завдяки їм можна побачити багато цікавих місць, які не помітні при перельоті.

Автобуси мають свої особливості, що відрізняють їх від інших транспортних засобів.

Вони повинні володіти підвищеним рівнем комфорту, щоб людям було зручно їхати тривалий час.

Місце водія відокремлено від пасажирського салону.

Обов’язковою є наявність багажних відсіків.

За призначенням автобуси поділяють на міські, міжміські, туристичні, шкільні та спеціальні.

Міський транспорт повинен мати гарну місткість (сто-двісті пасажирів). Крім того важлива наявність трьох-чотирьох дверей великої ширини.

Салон повинен бути піднятий над поверхнею дорожнього покриття на 300-500 міліметрів.

Автобуси міського призначення можуть бути стандартними, зчленованими і низькопольними. Пригородний транспорт відрізняється від міського, кількістю місць для сидіння.

Зазвичай максимально допустиму кількість – п’ятдесят п’ять. Самі крісла повинні бути м’якими і з високими спинками.

Іноді вони зовні не відрізняються від туристичних. Але спинки при цьому не мають регулювання. Салон статі повинен бути піднятий над дорогою на 780-1330 міліметрів. Таким чином, звільняється місце під салоном для багажа.

Туристичні автобуси покликані перевозити пасажирів на великі відстані. Вони повинні мати сидіння підвищеної комфортності, які можна регулювати.

Важливо наявність багажного відділення. Звукопроникність повинна бути мінімальною. Не допускається перевозити в такому транспорті стоячих пасажирів. Також необхідна наявність додаткового обладнання, що забезпечує комфорт: кондиціонер, біотуалет, приватне освітлення та інші.

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.