Мастила NESTE

Відмінна їзда в найскладніших умовах завдяки мастилам NESTE.

Мастила Neste були розроблені для холодних арктичних умов, в яких запуск і робота двигунів висувають високі вимоги до ефективності мастильних матеріалів.

Вони являють собою самі передові в дорожньому і промисловому використанні.

Для роздрібної торгівлі – повний асортимент високоякісних моторних олив, трансмісійних олив, а також гідравлічних олив, а також консистентних мастил, що забезпечують високу продуктивність навіть в найскладніших умовах – з швидкою і гнучкою доставкою, зручною від одного постачальника.

Для транспортних засобів – єдиний постачальник для повної лінійки високоякісних мастильних матеріалів для всіх типів двигунів, коробок передач і трансмісій, а також для гідравліки, що забезпечують надійність і довгий термін служби навіть в найскладніших умовах Арктики.

Для промислового використання – широкий асортимент надійних і довговічних мастильних матеріалів для складних промислових застосувань, від турбін, зубчастих коліс і папероробних машин до компресорів і масел для формування.

Наші технологічні ноу-хау та досвід в спеціалізованих вимогах промислового використання забезпечують нашу здатність реагувати на ваші вимоги і надавати необхідну підтримку.

Категорії