Вітчизняні оливи

Украинские маслаВітчизняні оливи – це оливи отримані на території нашої країни і країн СНГ. Відчизняні оливи виробляють ряд конкуруючих підприємств.

Варто врахувати той факт що масла виробляються двома методами.

Перший коли основа оливи це безпосередньо – нафта і другий коли за основу береться вже відпрацьована очищена олива!

При виборі олив завжди враховуйте допуски заявлені виробником відповідного обладнання.

АЗМОЛ ВАТ Азмол- Вітчизняні олива. Українське відкрите акціонерне товариство «Азовські мастила і оливи» (ВАТ «АЗМОЛ») – підприємство з виробництва мастильних матеріалів.

На ринку з 1937 року. 100 відсотків акцій належить державі. ВАТ «АЗМОЛ» – провідне підприємство нафтохімічної галузі України.

Обсяг виробництва АЗМОЛ-близько 90 тисяч тонн (за 2007 рік), асортимент – понад 350 найменувань. ВАТ «Азмол» працює в тісному контакті з багатьма науково-дослідним організаціями. Головним партнером є Український інститут «МАСМА». Для виробництва масел і інших змащувальних матеріалів використовуються пакети присадок фірм Ethyl, Lubrizol, RohMax.

Завод сертифікований за міжнародним стандартом якості ISO 9001.

Пропонований компанією АЗМОЛ асортимент високоякісних всесезонних олив серії AZMOL Plus може ефективно використовуватися в самих різних сучасних автомобілях.

Місія компанії: експерт по мастильним матеріалам. Це підтверджується тим, що продукція ВАТ «АЗМОЛ» отримала схвалення не тільки споживачів в різних країнах світу, а й визнаних у всьому світі організацій. АЗМОЛ є членом Національного інституту пластичних мастил (NLGI USA) і Європейського інституту пластичних мастил (ELGI).

АРІАН ТОВ Завод технічних масел Аріан – Вітчизняні масла. Завод «Аріан» побудований в м Фастові в 1993 році. Розробка масел ведеться у власному науково-дослідному центрі з залученням провідних фахівців Українського інституту «МАСМА» і інституту біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України. Нові оливи розробляються спільно з західноєвропейськими фірмами «Адібіс», «Шеврон» і ін. На заводі «Аріан» виробляється понад 200 найменувань олив різного призначення.

Завод «Аріан» – сучасне підприємство з гнучкою модульної компонуванням, що дозволяє в короткий термін (буквально – за одну робочу зміну) переналагодити обладнання під виробництво нових видів олив. Проектна потужність заводу – 50 тис. Тонн масел в рік.

На заводі використовується передова технологія виготовлення олив, новітнє оснащення з комп’ютерними системами управління виробництвом.

Для виробництва олив використовуються глибоко очищення сировинни (нафтові і синтетичні базові рафінати), які завод отримує, згідно з угодами і контрактами з хімічними і нафтохімічними підприємствами і фірмами України, країн СНД, Європи.

Використовуються сучасні присадки, пакети і полупакети присадок, як російського і білоруського виробництва, так і виробництва провідних фірм – світових лідерів у виробництві присадок – Chevron, Lubrizol, British Petroleum, Shell та ін.

ХАДО ТОВ ХАДО-Технологія – Вітчизняні оливи. Хімічний концерн ХАДО створений в 1991 році. Спеціалізація – розробка і впровадження енерго- і ресурсозберігаючих технологій, виробництво олив, автохімії. На сьогоднішній день ХАДО – це сучасне хімічне підприємство, що має високотехнологічне виробництво, в якому задіяно новітнє обладнання, налагоджена сувора сучасна система контролю якості.

Концерн має науково-дослідний центр з прекрасно оснащеними сертифікованими лабораторіями (фізико-хімічної, хіммотологічної, трибологічних).

Продукція концерну – технологія безрозбірного ремонту машин вузлів і механізмів – Отримала назву «Технологія Хадо».

Винахід атомарного ревіталізанта дозволило створити оливу, яка не дає атомам металу залишатися на поверхні. Ця робота отримала визнання з боку серйозних західних партнерів, а її результатом в 2004 стала спільна програма з випуску масел Xado Atomic Oil.

Структурним підрозділом концерну є фірма VERYLUBE, що випускає засоби по догляду за автомобілями та їх обслуговування.

Концерн має представництва та філії в багатьох країнах світу.

ВАМП – Вітчизняні оливи. Після того як Україна здобула незалежність, в нашій країні з’явилися власні виробники моторних олив.

Один з них знаходиться в Черкасах (ТОВ «Черкаський завод автохімії») і випускає продукцію під торговою маркою «ВАМП» (з 1990 р).

Історія компанії, яка була спочатку створена як приватне мале підприємство «ВАМП», бере свій початок в 1990 році в Черкасах.

На зорі своєї діяльності компанія займалася оптовою торгівлею автотоварами.

У 1995-му вона запустила власне виробництво технічних рідин для автомобілів під торговою маркою «ВАМП».

У 2000 році був побудований її власний завод, який отримав сертифікат відповідності IS

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.