Mobis

mobis-oil-logoОригінальні оливи Mobis в Україні.

Оливи Mobis радують різноманітністю продуктів створених спеціально для Хюндай і Кіа: Мініральне, трансмісіоне, полусинтетичне моторне для бензинових і дизельних двигунів.

Спеціальне синтетичне для гідропідсилювача руля.

Всі власники Hyundai і KIA нових моделей, в які масло Мобіс заливається на заводі за замовчуванням, продовжують його використовувати і залишаються задоволені результатом.

Серед тих, хто водить старіші автомобілі, переважна більшість також вважає за краще переходити на оригінальні, рекомендовані конкретним двигунам мастильні состави.

Варто спробувати Mobis, щоб оцінити його переваги навіть у порівнянні з Castrol або Mobil, особливо якщо порівняти вартість цих олив.

Незалежно від того, яку ви шукаєте оливу Mobis, в каталозі точно знайдеться те, що вам потрібно.

Зверніть увагу: практично вся інформація на упаковці оригінального корейського продукту вказана на мові виробника.

Тому перед придбанням радимо вивчити інформацію на нашому або офіційному сайті торговельної марки, уточнити, яка олива підійде вашому автомобілю у співробітників автоцентру під час планового ТО або задати питання нашим менеджерам.

Якщо ви знаєте, що шукайте – просто скористайтеся фільтром і вибирайте потрібні вам характеристики мастильного складу і створюйте замовлення онлайн, або просто зателефонуйте нам, якщо вважаєте за краще заповнення форм телефонні розмови.

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.