Шведський стандарт 15 54 34 AAV 46 - екологічно прийнятний (2015)

Категорії
 • Mobil SHC HYDRAULIC EAL 32 20 л Гідравлічна олива

  0 з 5

  Mobil HYDRAULIC EAL 32 являють собою біорозкладні синтетичні гідравлічні олії з високими експлуатаційними характеристиками для сучасних гідравлічних систем. Продукти розроблені з урахуванням потреб різних галузей в екологічно безпечних гідравлічних маслах. Mobil SHC Hydraulic EAL – це гідравлічні олії дуже високої якості, розраховані на широкий діапазон температур, стійкі до деструкції при зсувних навантаженнях, з ефективною прокачуванням при низькій температурі, що забезпечують протизносний захист гідравлічних систем при високих навантаженнях і тисках.

  Інформація про товар Pdf :
  Цену уточняйте
 • Mobil SHC HYDRAULIC EAL 46 20 л Гідравлічна олива

  0 з 5

  Mobil HYDRAULIC EAL 46 являють собою біорозкладні синтетичні гідравлічні олії з високими експлуатаційними характеристиками для сучасних гідравлічних систем. Продукти розроблені з урахуванням потреб різних галузей в екологічно безпечних гідравлічних маслах. Mobil SHC Hydraulic EAL – це гідравлічні олії дуже високої якості, розраховані на широкий діапазон температур, стійкі до деструкції при зсувних навантаженнях, з ефективною прокачуванням при низькій температурі, що забезпечують протизносний захист гідравлічних систем при високих навантаженнях і тисках.

  Інформація про товар Pdf :
  8,845.75грн.
 • NESTE Hydraulic 32 HVLP 20л Олива гідравлічна Код 118405

  0 з 5

  Neste Hydraulic 32 – це високоякісна гідравлічна олива для зовнішнього застосування.

  Інформація про товарPdf:

  3,408.85грн.
 • Neste Hydraulic 46 Super 20л Олива гідравлічна Код 129044

  0 з 5

  Масло Neste Hydraulic 46 Super використовує, наприклад, в екскаваторах, колісних навантажувачах, підйомному устаткуванні, лісовому та землерийному устаткуванні та іншого виду гідравліки.

  3,754.05грн.