Оливи Neste Oil/Несте – перевірені часом та суворим кліматом

neste-oilАсортимент компанії Neste Oil на українському ринку однаково представлений як високотехнологічними розробками, так і якісними мінеральними оливами економ – класу, що робить вкрай затребуваними товари цього виробника.
Корпорація Neste Oil одна з п’яти світових лідерів, які виробляють синтетичні базові масла, яким вдалося досягти надвисокого індексу в’язкості – EHVI.

Такі оливи є основою більшості якісних сучасних моторних масел.
Високоякісні моторні оливи Neste створені на основі Nexbase з додаванням присадок від популярних світових виробників – це унікальні мастильні матеріали, здатні захистити Ваш двигун від зношування, забезпечити найбільшу економію палива та покращити якість відпрацьованих газів.
Масла Neste очень популярны в Северной Европе.

Мастильні матеріали цієї компанії успішно експортуються до Прибалтики, Польщі та України.

Лінія універсальних масел для будь-яких типів двигунів внутрішнього згоряння включає:

 • Синтетичні оливи Neste City Pro 5W-40
  Повністю синтетика, модернізована олива нового покоління. Здібно якісно працювати за температур до -50 градусів, є абсолютним лідером продажів і може застосовуватися в нових удосконалених двигунах останнього покоління, як з турбіною, так і без неї.
 • Синтетичні оливи Neste City Standart / Neste 1
  Створені для міських режимів експлуатації, ефективно запобігають утворенню нагару та різних відкладень на поршневій та газорозподільних системах двигуна.
 • Напівсинтетичні оливи Neste Premium
  Універсальні та дуже популярні в Росії оливи. Забезпечують відмінну роботу та чистоту агрегату, легкий холодний пуск. З успіхом підійде для двигунів старих конструкцій.
 • Мінеральні оливи Neste Special / Neste Super
  Якісні масла на мінеральній основі створені для сучасних двигунів, які виробили частину свого ресурсу та вимагають більш періодичної заміни мастильних матеріалів.

Також існує лінійка автомасел на синтетичній основі для дизельних двигунів та великовантажного транспорту.

Помірний ціновий діапазон, відсутність витрат реклами, стримані оцінки своїх товарів – безумовно аргументи «ЗА» використання моторного масла Neste.

Високоякісні моторні масла Neste Oil добре захищають двигун від зносу і сажі, зберігають свої властивості протягом тривалих проміжків між замінами масла, гарантують відмінні мастильні здібності і запобігають корозії двигуна. Багато хто з масел Neste Oil є позасезонними.

Однією з найпопулярніших лінійок Neste Oil можна назвати повністю синтетичні масла Neste City Pro, які вже завоювали повагу водіїв Північної Європи.

Найуніверсальніший представник лінійки — Neste City Pro 5 W —40.

Це повністю синтетична моторна олива, властивості якої перевищують вимоги виробників сучасних легкових двигунів.

Втім, його можна також використовувати і в старих двигунах, в тому числі 80-х років.

Neste City Pro 5W-40 також відповідає вимогам новітніх удосконалених конструкцій легкових двигунів, пристроїв додаткової обробки вихлопних газів, а також вимогам нових класів API SN, SM/CF та ACEA C3.

Олива Neste City Pro 5W-40 дозволяє економити як масло, так і паливо, знижує знос двигуна та запобігає його корозії, продовжує термін служби пристрою додаткової обробки вихлопних газів.

Neste City Pro 5W-40 можна використовувати цілий рік в будь-яких умовах в бензинових і дизельних двигунах легкових автомобілів.

Воно придатне як для двигунів без турбонаддува, так і з турбонаддувом, добре підходить для двигунів з каталізатором і багатоклапанних двигунів.

Використання Neste City Pro 5W-40 сприяє надійній роботі двигуна і необхідному для каталізатора легкому запуску, малому споживанню масла і чистоті двигуна.

Крім масла Neste City Pro 5W-40 в лінійці є і кілька спеціальних моторних масел.

Neste City Pro 0W-40 (ACEA A3/B4, API SN/CF) розроблено спеціально для роботи в різко континентальному кліматі, де взимку бувають дуже сильні морози.

У кількості в’язкості чим нижча перша цифра, тим менш в’язка олія на холоді, а чим вище друга — тим краще вона протистоїть впливу спеки.

Тому масло Neste City Pro 0W-40 добре підходить для холодного пуску при сильних морозах, в той же час при жарі воно забезпечує товсту масляну плівку.

Так як масло повністю синтетичне, воно краще дозволяє економити паливо, ніж мінеральні аналоги того ж класу в’язкості.

Воно підходить для всіх сучасних бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів і мікроавтобусів.

Повністю синтетичне малов’язке масло Neste City Pro 0W-20 рекомендується для автомобілів японського виробництва, таких як Toyota, Lexus і Honda.

Воно годиться також і для гібридних автомобілів, в яких дуже важливі низька витрата палива і малий викид CO2.

Олива Neste City Pro W LongLife III 5W-30 розроблена спеціально для автомобілів Volkswagen/Audi/Seat/Skoda, для автомобілів концерну VAG, що мають системи LongLife Service і потребують продовжених проміжків заміни масла.

Ця олива особливо рекомендується для автомобілів, в яких використовується фільтр твердих частинок вихлопу дизельних двигунів.

Neste City Pro LL 5W-30 — повністю синтетичне моторне масло для бензинових та дизельних двигунів нового покоління Opel і Saab концерну General Motors, оснащених ECO-Flex System і що потребують тривалих інтервалів заміни.

Воно підходить і для інших бензинових і дизельних двигунів, що відповідають класам за API SL, SJ/CF і ACEA A3, B3, B4. Виконує вимоги для моторного масла Mercedes-Benz, Volkswagen і BMW.

Neste City Pro C2 5W-30 для автомобілів Toyota/Honda/Mitsubishi/Subaru/Citroën/Peugeot також передбачає фільтр твердих частинок та пристрої переробки вихлопних газів.

Для коректної роботи фільтра необхідно так зване масло Low SAPS з низьким вмістом сульфатної золи, сірки та фосфору.

Ця олива підходить для застосування в автомобілях, де потрібна олія класу API SM/CF.

Нарешті, Neste City Pro A5/B5 0W-30 розроблено для автомобілів Volvo і інших бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів і венів, що вимагають класу олії АСЕА А5/В5, API SL або SJ/CF, наприклад Renault, Citroën і Peugeot.

Перевіривши технічні вимоги до масла в посібнику з експлуатації автомобіля, ви зможете зрозуміти, яке саме масло з лінійки Neste City Pro підходимо саме вам.

Оливи Neste City Pro створені на основі високоякісних сучасних базових масел NEXBASE з додаванням присадок від популярних світових виробників.

Хороше співвідношення ціна/якість, тривалі проміжки заміни, відмінна робота в екстремальних умовах, економія палива і турбота про двигун привели до того, що для багатьох автовласників Neste City Pro стало маслом першого вибору.