Немає масла – краще, ніж Chevron з: Texaco та Delo

delo ot сhevron
Експерти діляться новинами про те, як збільшити час безвідмовної роботи з Texaco та Delo

Сьогоднішні вантажівки складніші, ніж будь-коли, що також означає, що їх обслуговування та ремонт обходяться дорожче.

Delo® Traveling Technology Lab – це високотехнологічний освітній центр на колесах.

Всередині технічної лабораторії знаходяться інтерактивні та інформативні дисплеї, які допомагають відвідувачам зрозуміти важливість використання мастил найвищої якості.

Технологічна лабораторія Delo доступна для виставок, спеціальних заходів та дистриб’юторів Chevron First Source протягом усього року.

Щоб дізнатися більше про прихильність Chevron індустрії, технологічне лідерство та сімейство продуктів Delo®, відвідайте технологічну сторінку на наступних сайтах: Delo і наш сайт.

З високими щорічними пробігами, які викликають велике зношування, забезпечення надійності ваших вантажівок має вирішальне значення для максимально ефективного використання фінансових вкладень вашого автопарку. Моторні оливи:

Селектор продуктів Chevron

Ми забезпечимо вас повним набором мастильних матеріалів, трансмісійних рідин, трансмісійних масел, мастил, гідравлічних масел та охолоджуючих рідин, щоб захистити практично кожну частину вашого обладнання та автомобіля, що рухається.

Підбір олив по марці від CHEVRON Для цього вибираємо:

  • Тип авто
  • Марку авто

і перед вами відкриються всі вузли з переліком мастил і мастил, схвалених CHEVRON/ https://www.youtube.com/watch?v=v_BzbOmnMBY&feature=emb_rel_pause