Molykote™ від DuPont завжди попереду конкурентів

molykote

Тільки оригінальний Molykote з ТОВ К2-ГРУП.

Про Молікот Вже понад 65 років інженери-проектувальники та фахівці з технічного обслуговування по всьому світу покладаються на рішення Smart Lubrication™ бренду Molykote™ від DuPont для вирішення або запобігання проблемам змащування та економії енергії за рахунок зниження тертя та економії енергії зносу.

СМАРТ МАСТИЛО

Мастильні матеріали марки Molykote™ – це Smart Lubrication, створений на основі багатовікових відкриттів для вирішення проблем мастила у важких умовах.

Розроблена для оптимальних мастильних та енергозберігаючих рішень та підтримувана всесвітньо визнаними експертами в галузі мастильних продуктів та послуг, Molykote™ відома та користується довірою у всьому світі. Molykote™ постійно розширюється та впроваджується в нові інноваційні технології змащення. В даний час компанія має 65-річний успіх.

Чому Molykote™ означає Smart Lubrication?

  • Спадщина. Інноваційна спадщина DuPont з багаторічним успіхом на ринку під брендом Molykote™.
  • Формулювання продукту. Марочні рішення Molykote® розроблені з урахуванням вимог до застосування.
  • Експертиза. Визнані в усьому світі експерти в галузі мастил забезпечують підтримку бренду Molykote™.
  • Канали. Всесвітня мережа технічних дистриб’юторів для місцевого постачання та підтримки.
  • Клієнти. Бренд Molykote™ продовжує термін служби обладнання та спрощує ваш. Рішення Molykote ™ для продуктів та послуг розроблено для забезпечення оптимальної вартості.

ЛІНІЇ ПРОДУКТІВ БРЕНДУ MOLYKOTE

Один тип мастила не може “робити все це”. Таким чином, DuPont пропонує шість типів Molykote™ для задоволення широкого спектру вимог до мастила.

Промислові мастила

Ці напівтверді мастильні матеріали, доступні в різній консистенції, задовольняють вимогам для роботи у важких умовах при високих навантаженнях, суворих умовах, у широкому діапазоні температур і від повільних до високих швидкостей.

Тверді до напівтвердих матеріалів містять мастильну рідину, загусник та присадки. Спеціалізовані базові олії включають силікон, фторсилікон і ПФПЕ (на один фторполіефір). Області застосування цих мастил включають шестерні, всі типи підшипників, конвеєрні системи, напрямні, приводи, насоси, клапани, сідла та вали.

Силіконові з’єднання

Жироподібні матеріали можуть виконувати подвійну функцію мастила та герметизації при невеликих навантаженнях та високих температурах на металах, пластмасах, склі або гумі. Силіконові рідини та інертні кремнеземні наповнювачі забезпечують хорошу стійкість до окислення та термічного розкладання, зберігаючи при цьому ключові властивості в широкому діапазоні температур. Деякі з цих продуктів сертифіковані (NSF 61) для використання у харчових продуктах та напоях, а також для використання з питною водою.

Мастильні оливи

Підвищують ефективність присадки в синтетичних або мінеральних оливах відповідають вимогам мастила компресорів, насосів, коробок передач, ланцюгових приводів, гідравліки та багато іншого. Різні базові масла і тверді речовини, що змащують, змішуються з розчинником, який випаровується, залишаючи на місці вологе плівкове мастило.

Протизадирні пасти

Містять високі рівні мастил для захисту компонентів промислового обладнання від стирання, стирання, корозії та заклинювання або пошкодження при високих навантаженнях. Навіть якщо мастило або несуче масло видавлюється або викидається під навантаженням, тверді речовини утворюють міцну мастильну плівку на металевих поверхнях.

Антифрикційні покриття

Забезпечують довготривале мастило з використанням сухих плівок для промисловості деталей, брудних середовищ та недоступних для повторного змащування.

Ці антифрикційні покриття, які часто називають «мастильними фарбами», покривають деталі сухою слизькою плівкою, яка заповнює шорсткість поверхні та оптимізує тертя поверхні зношування навіть при екстремальних навантаженнях та умовах експлуатації.

Змащування твердих частинок, порошків та дисперсій

Спеціалізовані присадки для змащування при екстремальних навантаженнях та надання точних властивостей контролю тертя промисловим матеріалам. Ряд ретельно розроблених неорганічних змащувальних речовин і порошків може стабілізувати тертя, покращити відновлення тертя та залишатися стабільним при екстремальних температурах.

НЕЗАЛЕЖНІ СЕРТИФІКАТИ

DuPont пропонує широкий асортимент сертифікованої продукції, що відповідає вимогам вашої галузі чи ринку.

Використовуйте наші знання та досвід роботи з UL, FDA, NSF H-1 , NSF H-2 , NSF 51 , NSF 61 , Halal, Kosher, NLGI, а також іншими стандартами сертифікації.
Зв’яжіться з нами для отримання більш детальної інформації, якщо ви не бачите сертифікації, необхідної для вашої програми.

ТЕХПІДТРИМКА

Трибологи та прикладні інженери DuPont об’єднали десятиліття досвіду в галузі мастильних матеріалів, щоб допомогти вам. Маючи 3 лабораторії мастильних матеріалів у всьому світі, Dow Silicones може надати розширені випробування та технічну підтримку.

Наші експерти є давніми членами Товариства трибологів та інженерів з мастила (STLE) та Національного інституту мастил (NLGI), де ми обіймаємо різні керівні посади, а також проводимо багато їх навчальних курсів.