Мастила MOLYKOTE в цементній промисловості

Цемент можна вважати Хлібом для будівництва.

Як основний в’яжучий елемент він широко застосовується при виробництві бетону та будівельних розчинів, у нафтовидобувній та інших галузях промисловості.

Цемент займає друге місце по вживаності на землі після води, він є основним матеріалом для будівництва та реконструкції різних об’єктів інфраструктури, виготовлення будівельних блоків, залізничних шпал, плитки, панелей та багатьох інших виробів.

Підприємства з виробництва цементу мають важливе значення для економіки будь-якої країни.

Співробітники компанія Dow Corning розробили низку матеріалів для вирішення завдань на всіх етапах виробництва цементу.

cementОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ СИРОВИНИ

Екскаватори у цементному виробництві

 • Редуктор поворотного кільця. Запобігти схоплюванню, задирам та підвищеному зносу в процесі приробітку, піттингу, необхідності частої заміни масла допоможуть синтетичні редукторні оливи Molykote L-21xx забезпечують підвищений захист від зносу, більш довгі інтервали заміни масла. Дисперсія Molykote M-55 як присадка до масел для важконавантажених вузлів тертя.
 • Опорний ролик поворотного пристрою. Високі навантаження, робота в умовах вологого та запорошеного середовища, низькі швидкості, широкий діапазон експлуатаційних температур. Пластичні мастила Molykote BR2 Plus та Molykote Longterm 2 Plus з високим вмістом твердих антифрикційних наповнювачів для довготривалого змащування підшипників в умовах змішаного тертя.
 • Шарніри ковша. Робота при ударних навантаженнях та низьких швидкостях призводить до заїдань та швидкого зносу шарнірів. Довготривалі пластичні мастила Molykote BR2 Plus та Molykote G-4700 з високою несучою здатністю.
 • Ущільнення гідроциліндрів. Втрата герметичності через швидке старіння та знос ущільнювальних елементів. Пластичне мастило Molykote 55 O-Ring та компаунд Molykote 111 утворюють ефективний захисний шар, що підвищує герметичність та термін служби ущільнень.
 • Підшипники опорних ковзанок гусеничного візка. Високі навантаження, робота в умовах вологого та запорошеного середовища, низькі швидкості, широкий діапазон експлуатаційних температур. Пластичні мастила Molykote BR2 Plus та Molykote Longterm 2 Plus з високим вмістом твердих антифрикційних наповнювачів для довготривалого змащування в умовах змішаного тертя. Водостійка пластична мастило з високими антикорозійними властивостями Molykote G-0102 для високонавантажених підшипників.
 • Шарніри опор гідроциліндрів. Високі навантаження, робота в умовах малих переміщень, вологого та запорошеного середовища в широкому діапазоні температур. Довготривалі пластичні мастила Molykote BR2 Plus та Molykote G-4700 з високою несучою здатністю.
 • Коробка передач. Підвищені навантаження, утворення задирів, підвищені шум при роботі та зношування в процесі приробітку. Дисперсія дисульфіду молібдену Molykote M-55 як присадка до масел для важконавантажених вузлів тертя.
Рішення для обладнання Стрічкові конвеєри
 • Підшипники кочення. Підвищений нагрівання та знос підшипникових опор, витік мастильного матеріалу. Пластичні мастила Molykote BR2 Plus, Molykote Longterm 2 Plus, Molykote Multilub запобігають виникненню задир і заїдань навіть в умовах високих динамічних навантажень.
 • Ходові гвинти натяжної станції. Необхідність забезпечення повільного та плавного руху при регулюванні в умовах запиленого середовища. Сухе антифрикційне покриття Molykote D-321R запобігає руху ривками, забезпечуючи плавне регулювання.
 • Редуктор приводу. Схоплювання, задираки та підвищений знос у процесі приробітку, необхідність частої заміни масла. Редукторні олії Molykote L-21xx зі збільшеним терміном служби. Дисперсія Molykote M-55 для додавання в олії з метою полегшення підробітку, збільшення терміну служби та плавності роботи.
Рішення для обладнання Молоткова дробарка
 • Головний підшипник дробарки. Швидке зношування вузла тертя при роботі у важких погодних умовах і при високих навантаженнях. Пластичні мастила Molykote Longterm 2 Plus, Molykote G-4700 та Molykote BR2 Plus для довготривалої роботи.
 • Електричні контакти. Підвищений електричний опір контактів через наявність забруднень та непровідних плівок на їх поверхнях. Спрей, що швидко випаровується Molykote S-1002 Spray для очищення електричних контактів.
Рішення для обладнання Конусна дробарка
 • Підшипники кочення. Швидке зношування вузла тертя при роботі у важких погодних умовах і при високих навантаженнях. Часта заміна мастильного матеріалу. Пластичні мастила Molykote Longterm 2 Plus, Molykote G-4700 та Molykote BR2 Plus для довготривалої роботи.  Редукторні олії Molykote L-21xx із збільшеним терміном служби – у разі ЦСС. Дисперсія Molykote M-55 для додавання в олії з метою полегшення підробітку, збільшення терміну служби та плавності роботи.
Рішення для обладнання Щекова дробарка

Підшипники кочення. Швидке зношування вузла тертя при роботі у важких погодних умовах і при високих навантаженнях. Пластичні мастила Molykote Longterm 2 Plus, Molykote G-4700 та Molykote BR2 Plus для довготривалої роботи.

ОТРИМАННЯ КЛІНКЕРА
Рішення для обладнання Вертикальний млин
 • Головний привод редуктора. Схоплювання, задираки та підвищений знос у процесі приробітку, піттинг, необхідність частої заміни олії. Редукторні олії Molykote L-21xx зі збільшеним терміном служби. Дисперсія Molykote M-55 для додавання в олії з метою полегшення підробітку, збільшення терміну служби та плавності роботи.
 • Підшипники кочення. Підвищений знос вузла тертя під впливом високих навантажень. Часта заміна мастильного матеріалу. Пластичні мастила Molykote Multilub, Molykote Longterm 2 Plus та Molykote BR2 Plus для довготривалої роботи.
 • Ущільнення гідроциліндрів. Втрата герметичності через швидке старіння та знос ущільнювальних елементів. Пластичне мастило Molykote 55 O-Ring та компаунд Molykote 111 утворюють ефективний захисний шар, що підвищує герметичність та термін служби ущільнень.
 • Підшипники ковзання. Підвищений знос за умов високих динамічних навантажень. Оливи Molykote L-21xx зі збільшеним терміном служби. Застосування дисперсії Molykote M-55 дозволяє підвищити здатність вузла, що несе, а також зменшити шум при його роботі.
 • Прокладки. Втрата герметичності через руйнування ущільнень. Герметик Dow Corning 7091 для формування прокладок на місці. Ґрунтовка Dow Corning 1200 OS для отримання максимально міцної склеювання.
Рішення для обладнання Барабанна піч
 • Опорні підшипники. Продавлювання мастильної плівки, що призводить до підвищеного зносу та задирок. Оливи Molykote L-21xx зі збільшеним терміном служби. Дисперсія Molykote M-55 для додавання в олії з метою полегшення підробітку, збільшення терміну служби та плавності роботи. Пасти Molykote 1000 та Molykote HSC Plus для складання та полегшення демонтажу опорних підшипників.
 • Відкриті зубчасті передачі. Запилене середовище, підвищене зношування, стікання мастильного матеріалу через недостатню адгезію. Пасти Molykote G-Rapid Plus та Molykote G-n Plus з посиленою адгезією утворюють стійку антифрикційну мастильну плівку.
 • Редуктор. Схоплювання, задираки та підвищений знос у процесі приробітку, піттинг, необхідність частої заміни олії. Редукторні олії Molykote L-21xx зі збільшеним терміном служби. Дисперсія Molykote M-55 для додавання в олії з метою полегшення підробітку, збільшення терміну служби та плавності роботи.
 • Бандажне кільце. Налипання абразивних частинок призводить до підвищеного зношування робочої поверхні. Антифрикційне покриття Molykote D-321R утворює суху мастильну плівку та не викликає налипання пилу.
  Ущільнення холодного кінця печі. Підвищені робочі температури, втрата герметичності. Пластичні мастила Molykote Multilub та Molykote BR2 Plus з високими окисною стабільністю та антифрикційними властивостями.
Рішення для обладнання Теплообмінник циклонного типу
 • Підшипники кочення. Робота при підвищених швидкостях обертання та температурах призводить до швидкого старіння мастила та підвищеного зносу.Пластичні мастила Molykote FB-180 та Molykote BG-20 з тривалим терміном служби для високошвидкісних підшипників кочення.
 • Прокладки. Руйнування ущільнень та втрата герметичності. Герметики Dow Corning 7091 та Dow Corning 7093 для формування гнучких та міцних прокладок на місці.
Рішення для обладнання Колосниковий охолоджувач

Відкриті зубчасті передачі. Підвищений знос через високі навантаження та вплив навколишнього середовища.
Підшипники вентиляторів. Пластичні мастила Molykote FB-180 та Molykote BG-20 з тривалим терміном служби для високошвидкісних підшипників кочення.

ОТРИМАННЯ ЦЕМЕНТУ
Рішення для обладнання Роликовий прес
 • Централізована система мастила. Високі динамічні та ударні навантаження. Пластичні мастила Molykote BR2 Plus, Molykote Longterm 2 Plus та Molykote G-4700 з високими несучою здатністю та окислювальною стабільністю.
Рішення для обладнання Кульові млини.
 • Опорні підшипники ковзання. Продавлювання мастильної плівки, що призводить до підвищеного зносу та задирок. Оливи Molykote L-21xx зі збільшеним терміном служби. Дисперсія Molykote M-55 для додавання в олії з метою полегшення підробітку, збільшення терміну служби та плавності роботи. Пасти Molykote 1000 та Molykote HSC Plus для складання та полегшення демонтажу опорних підшипників.
 • Відкриті зубчасті передачі. Запилене середовище, підвищене зношування, стікання мастильного матеріалу через недостатню адгезію. Пасти Molykote G-Rapid Plus та Molykote G-n Plus з посиленою адгезією утворюють стійку антифрикційну мастильну плівку.
 • Ущільнення. Втрата герметичності через швидке старіння та знос ущільнювальних елементів. Компаунд Molykote 111 утворює ефективний захисний шар, що підвищує герметичність та термін служби ущільнень.
  Бандажне кільце. Налипання абразивних частинок призводить до підвищеного зношування робочої поверхні. Антифрикційне покриття Molykote D-321R утворює суху мастильну плівку та не викликає налипання пилу.
СИСТЕМА ВИДАЛЕННЯ ПИЛУ
Рішення для обладнання Електрофільтр
 • Привід. Схоплювання, задираки та підвищений знос у процесі приробітку, піттинг, необхідність частої заміни олії. Редукторні олії Molykote L-21xx зі збільшеним терміном служби. Дисперсія Molykote M-55 для додавання в олії з метою полегшення підробітку, збільшення терміну служби та плавності роботи.
 • Різьбові з’єднання електроізоляторів. Утруднений монтаж та демонтаж, корозія. Різьбова паста Molykote HSC Plus для захисту від корозії, полегшення монтажу та демонтажу.
 • Електричні контакти. Підвищений електричний опір контактів через наявність забруднень та непровідних плівок на їх поверхнях. Спрей, що швидко випаровується Molykote S-1002 Spray для очищення електричних контактів.
 • Підшипники системи струшування. Корозія, підвищений знос вузла тертя під впливом ударних навантажень. Пластичні мастила Molykote Longterm 2 Plus та Molykote BR2 Plus для довготривалої роботи в умовах вібрації та ударних навантажень.
Рішення для обладнання Вентилятор
 • Підшипники кочення. Робота при підвищених швидкостях обертання та температурах призводить до швидкого старіння мастила та підвищеного зносу. Пластичні мастила Molykote FB-180 та Molykote BG-20 з тривалим терміном служби для високошвидкісних підшипників кочення.
 • Лопасті. Налипання пилу, що призводить до дисбалансу та появи вібрації. Антифрикційне покриття Molykote D-321R перешкоджає налипанню пилу.
ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Рішення для обладнання Ротаційна пакувальна машина

 • Підшипники кочення. Мінімальний термін служби через підвищені навантаження. Пластичні мастила Molykote Longterm 2 Plus та Molykote BR2 Plus для довготривалої роботи.
 • Привід. Схоплювання, задираки та підвищений знос у процесі приробітку, піттинг, необхідність частої заміни олії. Редукторні олії Molykote L-21xx зі збільшеним терміном служби. Дисперсія Molykote M-55 для додавання в олії з метою полегшення підробітку, збільшення терміну служби та плавності роботи.
 • Шарніри. Підвищений знос шарнірних з’єднань під час роботи у запилювальному середовищі. Пластичне мастило Molykote Longterm 2 Plus для довготривалої роботи в запиленому середовищі.
Рішення для обладнання Паллетайзер
 • Напрямні ковзання. Налипання пилу та стрибкоподібний рух, підвищений знос. Антифрикційне покриття Molykote D-321R перешкоджає налипанню пилу, сприяє плавному та рівномірному ковзанню.
 • Підшипники кочення. Мінімальний термін служби через підвищені навантаження. Пластичні мастила Molykote Longterm 2 Plus та Molykote BR2 Plus для довготривалої роботи.
 • Привід. Схоплювання, задираки та підвищений знос у процесі приробітку, піттинг, необхідність частої заміни олії. Редукторні олії Molykote L-21xx зі збільшеним терміном служби. Дисперсія Molykote M-55 для додавання в олії з метою полегшення підробітку, збільшення терміну служби та плавності роботи