Гарантія продуктів TEXACO DELO від Chevron

Chevron (як визначено нижче) ГАРАНТУЄ, ЩО:

Наші продукти під маркою Texaco® та Delo («продукт(и)»), конкретно наведені нижче, відповідають:

  • специфікаціям Chevron
  • та письмовим вимогам до продуктивності для цих продуктів
  • та відповідають вимогам до продуктивності обладнання європейського та неєвропейського виробництва, що застосовується до кожного зазначеного продукту.

у письмовій формі на етикетці авторизованого продукту Chevron, а також у підготовлених брошурах Chevron, аркуші технічних даних та паспорті безпеки, що існував на момент продажу продукту.

Гарантія поширюється на продукти, наведені нижче при використанні в наступному обладнанні:

 scania1Мастила для дизельних двигунів для важких умов експлуатації.

Гарантія поширюється на всі автомобільні та позашляхові дизельні двигуни (європейського та неєвропейського виробництва), які рекомендують особливу класифікацію ACEA або оригінальну специфікацію виробника обладнання, а також клас в’язкості SAE, якому відповідає продукт.

Крім того, ця гарантія діятиме і для моторних масел Delo Heavy Duty, що використовуються у програмах розширеного технічного обслуговування, затверджених виробниками двигунів.

Ви повинні регулярно проводити аналіз оливи, щоб прогнозувати оптимальні інтервали заміни оливи та контролювати роботу обладнання.

Продукти включають: Delo 400 XSP-FA, Delo 400 XSP-SD, Delo 400 LE Synthetic, Delo 400 MGX, Delo 400 RDE, Delo 400 RDS, Delo 400 SP, Delo 400 XLE HD, Delo 400 XLE, Delo Gold Ultra E, Delo Gold Ultra S and Delo Gold Ultra T.

карьерРедукторні масла, масла для осей та трансмісійні рідини.

Гарантія поширюється на всі механічні коробки передач європейського та неєвропейського виробництва, осі та маточини коліс, якщо вони встановлені на вантажних автомобілях великої вантажопідйомності (3,5 МТ і більше) або інших транспортних засобах, де використання продукту відповідає вимогам, з відповідним профілем Chevron Product Data Sheet щодо такого обладнання. Крім того, ця гарантія залишатиметься в силі для використання у розширених програмах технічного обслуговування, затверджених виробниками обладнання. Ви повинні регулярно проводити аналіз олії, щоб прогнозувати оптимальні інтервали заміни оливи та контролювати роботу обладнання.

Продукти включають: Delo Syn-AMT XV, Delo Syn-MTF XZ, Delo Syn-AMT XDT,Delo Syn-Gear HD, Delo Syn-Gear XS, Delo Gear TDL, Delo Gear CGA,Delo Syn-TDL, Delo Syn ATF HD and Delo TorqForce.

Змащені підшипники та п’яті колеса.

Гарантія поширюється на всі важкі автомобільні компоненти європейського та неєвропейського виробництва, змащені та захищені мастилами відповідно до рекомендацій виробників.

Продукти включають: Delo Starplex EP 2, Delo Grease MM EP 2, Hytex EP 2 LF, Molytex EP 2, Multifak 264 EP 00/000 і Texclad 2.

Системи охолодження / захисту від замерзання

Гарантія поширюється на всі системи охолодження для важких умов експлуатації, вироблені в Європі та за межами Європи, які експлуатуються та експлуатуються відповідно до рекомендацій виробників оригінального обладнання.

Продукти включають: Delo XLC Antifreeze/Coolants.

Chevron, на свій розсуд, замінить безкоштовно або відшкодує покупну ціну будь-яких продуктів Texaco або Delo, які не відповідають даній гарантії. Крім того, Chevron оплатить ремонт (тільки запчастини та роботи) пошкодженого вами обладнання, яке безпосередньо викликане відмовою продуктів Chevron Texaco або Delo, коли обладнання використовується в нормальних умовах експлуатації та обслуговується відповідно до рекомендацій виробників (включаючи мастильні матеріали). вибір).

Така гарантія не поширюється на компоненти, не включені в описи покривного обладнання, перераховані вище, або на обладнання, пошкоджене в результаті стану, який не пов’язаний з використанням продукту, або є результатом нормального та очікуваного зношування обладнання або коли використання інших продуктів могло вплинути на продуктивність продукту (зокрема післяпродажне адитивне лікування).

Щоб пред’явити претензію щодо цієї гарантії, подайте записи, що показують, що обладнання обслуговувалося з інтервалами, рекомендованими виробником обладнання. Вам також необхідно надати зразок мастильного матеріалу або охолоджуючої рідини з несправного обладнання, а також надати Chevron або його агенту можливість перевіряти робочі записи обладнання та тестувати обладнання та несправні деталі.

У цій гарантії термін “Chevron” означає “Chevron Products UK Limited”. Як зазначено, ця гарантія поширюється лише на пошкодження обладнання (тільки на деталі та роботи).

Якщо інше не вказано в цій Delo Warranty Plus Europe, Chevron не дає і не дає жодних інших явних або передбачуваних гарантій, явних або на увазі, щодо опису продуктів, їх якості, торгових можливостей або придатності для будь-якої конкретної мети, або будь-якої іншої питання.

У тій мірі, в якій це допускається чинним законодавством, Chevron також не несе відповідальності перед вами чи будь-якою іншою особою за будь-які особливі, непрямі, випадкові чи непрямі збитки чи збитки, що виникли внаслідок використання продуктів.

Ця гарантія регулюється законодавством Англії та Уельсу та датована 01.10.19.

У разі збою обладнання команда технічної підтримки Chevron допоможе визначити причину проблеми. Якщо це не вина Chevron, ми надамо вам результати нашого аналізу, щоб допомогти вам визначити основну причину збою.