Франція, Париж 2018: Гібридний хетч Škoda Vision RS показав особливості нового Rapid

Концепт називається Skoda Vision RS. За інформацією виробника, він стане продовженням популярної в багатьох країнах моделі.

Крім значних змін зовнішнього вигляду, таких як збільшення рельєфу поздовжніх ребер і звисів біля лінії порогів, машина отримала конструктивні нововведення. Кузов залишився практично такого ж розміру, як у попередника, трохи збільшився багажний відсік. Сильно змінилися передні ґрати. У новій моделі чорна радіаторна решітка, набрана з вертикальних смуг, кришталевий логотип Škoda на капоті, L-подібні фари з богемського скла, звужені дзеркала з карбоновими корпусами, висувні дверні ручки, 20-дюймові колісні диски зі скляним маркером. напис «Škoda» на задніх дверях. У салоні «домінують декоративні планки з кришталю», безліч карбонових елементів та мультимедійний комплекс із голосовим помічником Amazon Alexa. Але головна новина – гібридний силовий агрегат.

Півторалітровий бензиновий двигун у парі з електромотором обіцяє видати сумарну потужність 245 коней. Першу сотню кілометрів за годину автомобіль набере за 7,1 с. Дуже непогано для цього сегмента.

Обіцяється пробіг на чистій електричній тязі до 70 км, що дещо більше стандартної величини, що стала, в 50 км, поширеної серед гібридів. Максимальна швидкість Vision RS – 210 км/год.